Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2006 o 13:00, diablolod napisał:

noo ale najgorsze jest to ze jak wlanczysz gre zeby sprawdzic grafike to gry jusz nie wylonczysz
i przejdziesz cale demko:P

Zakładając że się włączy:) I że nie będzie pokazu slajdów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze demo było w przypadku f.e.a.r. Zlepek z paru poziomów, fabuły praktycznie nie odkryto. A straszno i tak było. Gdyby ktoś mógł to powtórzyć kiedyś, np. w przypadku G3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w planie wydawniczym cd pojawił sie już typ lokalizacji gothica" W całości po polsku" wprawdzie wiedzuiałem ze tak bedzie ale zawsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 12:46, Darkstar181 napisał:

Nie wiem kiedy są targi w Lipsku, ale mówiono że demo ma się pojawić miesiąc przed premierą.
Więc jeżeli gra ma wyjść we wrześniu to dema można się spodziewać już na początku sierpnia.


Targi w Lipsku są 24-27 sierpnia. Całkiem możliwe, że pojawi się na nich demo ponieważ tym razem bardzo zależy JooWoD i Koch Media na podbiciu rynku amerykańskiego z Gothic 3, a demo bardzo pomaga w reklamie gry...mi na nim nie zależy, ponieważ dokładnie wiem jakie będą wymagania - żeby sobie pograć na wysokich ustawieniach (wszystkiego) trzeba będzie mieć grafikę od Gf 7800 wzwyż, na Gf 6800 (GS/GT), pogramy gdzieś między ustawieniami średnimi a wysokimi. Od razu zaznaczam, że nie chcę zaczynać kolejnej dyskusji gdybania o wymaganiach, także nawet nie zaczynajcie, ja mam swoją wiedzę i to jest moje zdanie na ten temat, czy się okaże zgodne z prawdą zobaczymy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2006 o 14:03, verbum napisał:

Od razu zaznaczam, że nie chcę zaczynać kolejnej dyskusji gdybania o wymaganiach, także nawet
nie zaczynajcie, ja mam swoją wiedzę i to jest moje zdanie na ten temat, czy się okaże zgodne
z prawdą zobaczymy po premierze.


Heh, w to że trzeba mieć Gf 7800 wzwyż aby pograć na maxymalnych ustawieniach detali to raczej nikt nie wątpi.

Pozostaje chyba tylko czekać na premiere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam grafa nie krenci( no ale wolal bym grac na najwiekszej)
moge grac na najgorszych detalach..notosz przecierz tu sie gra liczy a nie grafa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 14:13, diablolod napisał:

mnie tam grafa nie krenci( no ale wolal bym grac na najwiekszej)
moge grac na najgorszych detalach..notosz przecierz tu sie gra liczy a nie grafa:)


- a ja akurat nawet nie włączę gry, jeśli nie będę mógł zagrać w Gothic 3 przynajmniej na średniej jakości grafiki w rozdzielczości 1024/768, także jak mnie nie będzie stać na zmianę grafiki, to mimo, że kupię grę, to będzie leżała na półce dopóki nie zmodernizuję peceta (chyba, że mi kumpel pożyczy na miesiąc Gf 6800GT, co jest całkiem możliwe, bo rzadko gra w cokolwiek, a teraz żona mu niedługo będzie rodzić więc tym bardziej mniej czasu na granie będzie miał hehe). Zbyt wiele mam szacunku dla tej gry i pracy jaką włożyła Piranha Bytes, aby grać w takich ustawieniach w których połowy rzeczy nie będzie po prostu...Owszem w takiej grze jak Gothic nie chodzi o wodotryski, super efekty graficzne, ale z pikselozą grał w taką grę na pewno nie będę (tak jak niektórzy grają w Oldbliviona), bo połowę klimatu szlag trafi...(tak klimat gry również się bierze z wyglądów, jakości wykonania npc, drzew, ogólnego stylu grafiki itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym nie mógł wiem coś o tym bo na starym kompie pierwszy raz grałęm w Gothic-a II i strasznie cielo na malych wymaganiach ale przeszedłem całą gre tak mi się podobała i jak kupiłem nowego kompa to już ją tyle razy przeszedłem, że jestem dumny, że mogę grać w tak cudowną gra !!!Ale już niegdy nie bede grałw takich warunkach w tą gre ale na nowym sprzęcie wydaje mi się, że w trójke pogram na średnich mam nadzieje :)
Procek AMD Athlon 4000+
Grafa 2 X 6600GT SLI
Ram 1024 Kingston w dualu po 2X512

I jak myślicie mi się wydaje, że na średnich mi poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie piszesz takie głupoty? Bez jaj jak na takim kompie pójdzie na średnich to na czym pójdzie na wysokich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tosz to oczywiste ze na maksie se pograsz:)

ja na minimal albo moze na srednich z tym

pentium 4 2.8mhz
geforce 6200
512 ram(dual)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z taką konfiguracją pograsz na full, tylko że będziesz miał 10 fps ;-) I co jakiś czas poważniejsze ścinki z powodu ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 15:04, WorldWar3PL napisał:

Z taką konfiguracją pograsz na full, tylko że będziesz miał 10 fps ;-) I co jakiś czas poważniejsze
ścinki z powodu ramu.



na full to mozna na kazdym kompie gra..tylko ze bedzie tyle fps ze normalnie pokaz slaydow...

a co do twojej odpowidzie..no coz..zycie jest okrotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AMD SEMPRON 2400+, Radeon 9550 256 MB, 768 MB RAM - pogram ledwo na srednich bez ścinki - i jakoś nie płacze, bo może sobie kupie (jak uzbieram pieniążki) w lutym części :-) Ale G3 EK i tak kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo.gothica III oczywiscie kupie..ale jesli najpierw wyjdzie zwykle a pozniej wersja kolekcjonerska to niestety ale 2 razy nie kupie tej samej gry:)


jak jusz raz pisalem..ja zawsze gralem nanajnizszych z powodu kompa...i to dla mnie nie ma roznicy:)
abym se pogral..
a tak wogule..skoro takie sa wymaania gry to sadze ze nawet na minimalu bedziegrafa cudna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś Obliviona ? Ja tak. W zamkniętych pomieszczeniach da się przetrzymać. Ale na otwartych... na minimum nieda się grać. Czemu ? bo 5 cm od ciebie wyrasta lub nagle znika trawa :-) Tak, jakbyś był jakimś Bogiem zieleni, wokół którego rośnie trawa, a gdy odchodzi, trawa znika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe..no to fajnie zrobili( kolejny dowod ze oblivion nie nadaje sie do grania (joke))
no moze i tak jest..ale ja wieze w ludzi z pirani...i wiem ze tak nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 15:21, diablolod napisał:

hehe..no to fajnie zrobili( kolejny dowod ze oblivion nie nadaje sie do grania (joke))
no moze i tak jest..ale ja wieze w ludzi z pirani...i wiem ze tak nie bedzie:)

Niestety,ale tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie umiem doczekać, ale szkoda, że tak długo trzeba czekac :/ :( Jakoś to zleci wszystko co dore szybko sie kończy a wakacje są dobre nie szkoda mi ich będzie tylko dlatego, że zaraz jak się skończą kupię G3 i bede mucił ile się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować