Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Też się o to martwiłem, nawet rozprzestrzeniłem mojej produkcji opis proszący panów z CDP o tego samego aktora Beziego. W końcu któryś z forumowiczów powiedział :
Skoro wszyscy lubili ten głos Beziego, i chcą go dalej, to nie widzę przyczyn dla których CDP miało by z niego rezygnować .
Kropka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, PL wersja wyjdzie pewnie na równi z angielską. O polonizację raczej nie mamy się co martwić, CDP nie może skaszanić, zbyt dużo mają do stracenia w oczach klientów. Ja osobiście wybiorę wersję PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 19:21, BlackBomb napisał:

A ja mam pytanie: Tą wersje którą zamówiłem to jest na CD czy DVD i czy można to potem przerobić
na EK?


Tak jak zamawiałem to też się ktoś o to pytał i mówili że bez problemów będzie można wymienić na EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 19:56, BlackBomb napisał:

Wymienić? A co to znaczy? Zrobią taką opcję?

Będzie można określić rodzaj zamówionej edycji... Narazie składasz w ciemno zamówienie i zaklepujesz sobie grę... Potem pojawi się opcja wybrania zamawianej edycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 20:07, Arclight napisał:

Prawdę mówiąc nie będę teraz w ciemno zamawiał. Poczekam na EK, jej cenę, zawartość i datę
premiery.

Przecież możesz zrezygnować z zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, prawdziwym fanem nie jestem. Gra fajna - ale bez fanatyzmu ;) Poza tym nie mam drukarni pieniędzy, wydatki trzeba rozdysponować. Jeśli jednak EK będzie warta tych 200 zł, to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie juz ktos o to pytał to sorki ale moje pytanie to: na jakiej karcie bedzie gothic 3 chodzic najlepiej na max detalach otrzywiscie z 1 gb ramu albo i wiecej i pozadny procek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 20:31, zabaone napisał:

Jesli sie juz ktos o to pytał to sorki ale moje pytanie to: na jakiej karcie bedzie gothic
3 chodzic najlepiej na max detalach otrzywiscie z 1 gb ramu albo i wiecej i pozadny procek
??

Na najlepszej :P

Geforce 7900 albo Radeon X1900XT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba mieć pieniążków na taki sprzęcik... trudno, mi wystarczy "medium" :) Nawet jak już kupię nową kartę i full nie będzie chciał wchodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 20:34, WorldWar3PL napisał:

Ile trzeba mieć pieniążków na taki sprzęcik...


Od 1000 do 1500 zł w zależności od firmy która wyprodukowała karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 20:39, zabaone napisał:

> Ile trzeba mieć pieniążków na taki sprzęcik... trudno, mi wystarczy "medium" :) Nawet
jak już
> kupię nową kartę i full nie będzie chciał wchodzić ;)

http://allegro.pl/item115410694_gigabyte_7900_gt_256mb_256_bit_gddr3_7900gt_1_4ns.html

Ale ta karta brzydko wygląda na zdjęciach :/

Nie ma co.. jeśli będę kupował to Radeona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 20:34, WorldWar3PL napisał:

Ile trzeba mieć pieniążków na taki sprzęcik... trudno, mi wystarczy "medium" :) Nawet jak już
kupię nową kartę i full nie będzie chciał wchodzić ;)

Jeżeli nie stać ciebie na najlepsze polecam tę karte.
http://www.allegro.pl/item109549119_palit_7600_gt_256mb_575_1500mhz_7600gt_sonic_1_2ns.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego posta chyba zacznę pisać jak g-man ^^
Ta karta jest.... extra droga jak na czasy dzisiejsze. Zakupić bym chciał ew. 6800 GS, co pozwoli na uruchomienie większości detali w G3... so, wake up, darkstar... wake up and... smell the ashes... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować