Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2006 o 21:47, WorldWar3PL napisał:

Dlatego kupuję EK. Jeżeli przez mój sprzęt gra będzie niemożliwa, to przynajmniej będę mógł
popatrzeć na jakiś plakat, figurkę, karty czy co tam jeszcze dadzą :-)

Co to jest EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska - różni się od podstawowej dodatkami i różnymi bonusami. Jej zawartość poznamy za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:51, jurexxxj napisał:

Co to jest EK?

Edycja Kolekcjonerska tworzona specjalnie dla najwiekszych fanów zawierjace mase dodatkowych dodatków w postaci : dodatkowych poradników, dodatkowych płyt, dodatkowych stron, dodatkowych map a czasami dodatkowych gier (np.poprzednia czesc gry)
Do kupienia tylko w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:51, WorldWar3PL napisał:

Edycja Kolekcjonerska - różni się od podstawowej dodatkami i różnymi bonusami. Jej zawartość
poznamy za jakiś czas.

Nie wytrzymasz,żeby nie zagrać i znów będziesz musiał wydać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuję EK czego się da ^^

W sumie powinienem oszczędzać na kartę graficzną zamiast kupować te wszystkie bajery...

Rise of Legends kupiłem sobie nawet dwa wydania, EK i normalne, bo podobało mi się pudełko normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde..czego w tym temacie co 2 strona jest zapelniona gadania o wymaganiach ..kartach grafiki itp. ... jak kupicie gothic III i nie bedzie wam obrze dzialac to se pojdziecie i kupicie lepsza... bo nie dosc ze beda tansze to jeszcze ci co chca najnowsze moga kupic jaka nowsza( jezeli w tym czasie wyjdzie)

to jest temat o GOTHICU III a nie o kartach graficznych... i prosze nie mowic ze tu chodzi o gadanine o wymaganiach... bo jakb nie patrzec to i tak nie wypatrzysz tu nic o wymaganiach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 22:30, Milteen napisał:

dzieki.... ciekawe w ile sie upora CDP z polonizacja ... pewnie 1-2 miesiace


no nie przesadzaj:) moim zdaniem roznica bedzie jakas 1-2 tygodnie po premierze niemieckiej..wkoncu niemcy nagrywali 3tygodnie..( gdzies tak czytalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdzcie na sklep..gothic III i recenzje...

i zobaczcie na tego 2 goscia....

on napisal tak :
Tytul: Premiera Gothic III w Polsce (autor: Mati Sury)
Tresc:
Walona Polska Za Granicą już dawno była premiera Gothic III Zrewolcjaziju cały rynek gier,a w tym bedzie najlepszą grą RPG wszechczasów Jestem fanem gier z serii Gothic.Ale premiera w polsce dopiro we wrześniu.Ale pewnie ją odłoża.Ale niewolno traci nadziji będzie to gra 2006 roku i kolejnych lat

jakis dupek ktory nie wie co pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 22:55, marlin15 napisał:

a co powiecie czy pójdzie na FULA na
AMD Athlon 64 3700+ @2,9 Ghz
2 GB RAM
GF 7800 GT o/c
????????????

Pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dal mnie tacy ludzie poprostu chcą zaszpanować wypasionym sprzętem i zadają takie głupie pytania. Dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować