Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2006 o 22:52, Abi Dalzim napisał:

/.../> Dziwne, chyba się zestarzałem ;)

Ale tam, zestarzałeś. Na dziady zszedłeś, patrzcie go, w Gothic''a 3 grać Ci się nie chce. To niby kto ma zbawiać Królestwo Myrthany!? Leniu jeden, do roboty, trenuj solidnie, bo znowu ciężko będzie! ;)
Ja mam jedno zmartwienie, że do premiery nie zdążę skończyć solidnie Obliviona...
A jestem od Ciebie sporo starszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz obka przeszdłem duzo razy... i wszystkim czym sie dało... teraz jak zaczołem na forum siedziec to mnie na G2 zebrało i zaczołem grac... mimo ze znam gre na pamiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o pomysle by Piranha zrobiła prequel Gothica :D Taki gothic 0, akcja działa by sie przed czescie pierwsza i konczyła wsadzaniem bohatera do lochu na 3 miesiace (tak było w fabule gothic1) a outro gry byłoby intrem czesc 1 :D. W grze wyjasniłoby sie dlaczego Bezimienny trafił do koloni karnej :D No dobra najpierw poczekajmy na 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:42, Bajuj napisał:

Co sadzicie o pomysle by Piranha zrobiła prequel Gothica :D Taki gothic 0, akcja działa by
sie przed czescie pierwsza i konczyła wsadzaniem bohatera do lochu na 3 miesiace (tak było
w fabule gothic1) a outro gry byłoby intrem czesc 1 :D. W grze wyjasniłoby sie dlaczego Bezimienny
trafił do koloni karnej :D No dobra najpierw poczekajmy na 3 :P

Ja jestem ZA! Trylogia była by trylogią a prequel swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:42, Bajuj napisał:

Co sadzicie o pomysle by Piranha zrobiła prequel Gothica :D Taki gothic 0, akcja działa by
sie przed czescie pierwsza i konczyła wsadzaniem bohatera do lochu na 3 miesiace (tak było
w fabule gothic1) a outro gry byłoby intrem czesc 1 :D. W grze wyjasniłoby sie dlaczego Bezimienny
trafił do koloni karnej :D No dobra najpierw poczekajmy na 3 :P

Daj im najpierw skończyć Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prequel ? Świetne ! Najbardziej spodobałoby mi się jednak chodzenie zwykłym chłopem, złodziejaszkiem, z niezwykłym charakterem. Bez magii, bez broni. Tylko pięści :) Ah.... Taki Thief by się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:00, lukmistrz napisał:

Jak się gothic 2 komuś nudzi to chyba najlepszym lekarstwem będzie...Gothic 3 xD

wiesz, przyznam si do czegos.... Ja jeszcze nie przeszedłem G2 więc (narazie) mi sie nie nudzi. Ale oczywiscie w G3 bede grał :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 23:42, Bajuj napisał:

Co sadzicie o pomysle by Piranha zrobiła prequel Gothica :D Taki gothic 0, akcja działa by
sie przed czescie pierwsza i konczyła wsadzaniem bohatera do lochu na 3 miesiace (tak było
w fabule gothic1) a outro gry byłoby intrem czesc 1 :D. W grze wyjasniłoby sie dlaczego Bezimienny
trafił do koloni karnej :D No dobra najpierw poczekajmy na 3 :P

Mogłoby być ciekawie. No ale może w trzeciej części dowiemy się nieco więcej o bezimiennym. Aha i czy wiadomo coś na temat jego imienia ? Bo kiedyś obiło mi się o uszy, że w trzeciej częśći dowiemy jak się bezimienny nazywa, a gdzieś czytałem, że nie (może w dodatku się dowiemy?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2006 o 08:54, Tar The Dark napisał:

Mogłoby być ciekawie. No ale może w trzeciej części dowiemy się nieco więcej o bezimiennym.
Aha i czy wiadomo coś na temat jego imienia ? Bo kiedyś obiło mi się o uszy, że w trzeciej
częśći dowiemy jak się bezimienny nazywa, a gdzieś czytałem, że nie (może w dodatku się dowiemy?).


Twórcy mówili, że nigdy się nie dowiemy jak ma na imię Bezio, bo mogłoby to popsuć nam grę i klimat. Dużo fajniej sie gra Bezimiennym bohaterem niż jakimś tam kolesiem o durnym imieniu np. Wrzód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bardzo bym się ucieszył/wkurzył, gdybym spotkał Wrzoda w G3 ( może przeżył u niektórych ) lub jego rodzinę - to by było coś. Wrzód, pryszcz, pieprzyk, KrzyżoBól....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 09:17, WorldWar3PL napisał:

Nawet nie wiesz jak bardzo bym się ucieszył/wkurzył, gdybym spotkał Wrzoda w G3 ( może przeżył
u niektórych ) lub jego rodzinę - to by było coś. Wrzód, pryszcz, pieprzyk, KrzyżoBól....

A jego matka lub bratowa to owca ;>
Takie rodziny giną, dobór naturalny i te sprawy ^^

Poza tym pewnie twórcy założyli z góry, że każdy go zabije po 10 minutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o nowych potworach/bestiach : krokodyl, motyl itd miejmy tylko nadzieje ze nie bedzie tak ja w NK ze jedynym naprawde nową bestia był Dzik i Bagienny Truteń bo reszta to przeróbki szczórów,golemów itp chociaz preriowy scierwojad wymiata strasznie mi sie podoba mam nadzieje ze w 3 bedzie. Z drugie strony Nowy Ścierwojad nie jest juz taki "scierwojadowy" jak poprzedni :/ czerwony taki z dziobem jak papuga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten czerwonawy ścierwojad bardzo przypomina ścierwojada preriowego, który był w G2NK. :) Oby zachowali te same dźwięki, bo jak dadzą dla ścierwojada dźwięki nie ze zwykłego, a z preriowego, to uduszę twórców ;-)
gdak gdaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 10:32, WorldWar3PL napisał:

Ten czerwonawy ścierwojad bardzo przypomina ścierwojada preriowego, który był w G2NK. :) Oby
zachowali te same dźwięki, bo jak dadzą dla ścierwojada dźwięki nie ze zwykłego, a z preriowego,
to uduszę twórców ;-)
gdak gdaaak

Chodzi o wygląd jeśli tak, to wcale nie aż tak bardzo... Tamte miały jakieś kolce i były całe zielone, dziób jeszcze bardziej drapieżny niż u normalnego, a tutaj przeciwnie

Dźwięki ścierwojada muszą zostać, nie ma bata... Już mam wyrobioną reakcję... Dobrze, że to się aż tak drze i dobrze, że mam łośniki 5.1... Bez tego pare razy bym zginął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz te momenty ? Idziesz ciemną nocą, level 3.... idziesz, nic nie widzisz... nagle słyszysz grupę ścierwojadów, a obok rozpoznajesz sapanie zębaczy. To było coś ! Można było poczuć się jak prawdziwy myśliwy- oby ten klimat został w G3.
Dla mnie najbardziej klimatyczną częścią była 1. Siadałem sobie z lutnią na targowisku w SO i grałem.... sluchałem rozmów, patrzyłem na ognisko.... w G2 nie było tego czegoś.... brakowało poprostu klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to najwięcej klimatu w GI miały dni deszczowe, przynoszące rozleniwienie, ale i chęć ,,zamieszkania" w Kolonii - by móc, podobnie, jak Bezi, upiec sobie mięska, zasiąść przy ognisku czy wziąć się za remont chaty... Ciekawe, czy w GIII też coś takiego będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grafice już widać, że nie. Mówiąc o wieczorach miałem na myśi właśnie te deszczowe. Wszędzie padało, ale pod przykryciem które znajduje się nad targowiskiem było bezpiecznie....


... I wtedy przyszedł Wrzód ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o wieczorach miałem na myśli właśnie te deszczowe. Pod przykryciem które znajdowało się nad targowiskiem było bezpiecznie....


I wtedy przyszedł Wrzód. Myślę, że w G3 takiego klimaciku nie będzie, przez nowy silnik graficzny. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować