Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

A dla mnie najlepsze były klimaty w jaskiniach.Mmmmm...do tej pory pamiętam moją pierwszą walkę z królową ścierwojadów.A tak przy okazji:Czy zaklepujecie sobie tego Gothica 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:44, snopek9 napisał:

Bisher bekannte
Minimalanforderungen: (minimalne)
# 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
# 1024 MB Ram
# 64 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP,
Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 8.0

Bisher bekannte Optimalanforderungen: (zalecane)
# 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+
# 1024
MB Ram (Dual-Channel)
# 128 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP, Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 9.0c


Dnia 06.10.2005 o 15:44, snopek9 napisał:

> # DirectX 8.0
>
> Bisher bekannte Optimalanforderungen: (zalecane)
> # 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+
> # 1024
> MB Ram (Dual-Channel)
> # 128 MB Grafikkarte
> # Windows 2000, ME, XP, Vista
> # DVD-Rom Laufwerk
> # DirectX 9.0c




jak beda takie to komp mi po odpaleniu sie zajara i stanie deba <?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A świry z sekty, zapalic sobie zielonego nowicjusza i podczas nocy pochodzic po obozie zobaczym co sie dzieje, moze jakas wizja :D Potem wyjsc do Starego Obozu z pochodnia, patrzysz jaszczur i juz uciekasz byl predzej do SO potem przed ognisko stoisz rozmawiasz :D Potem na Targ odzwiedzic tego co ma drzwi z dwóch stron w domu (nia pamietam imienia) a na koniec isc spac :D
Swoja droga jak grałem 1 raz w Gothica to szedłem z Nowego Obozu do Starego sie przespac bo sie bałem szkodników ze mnie pobija jak wejde do chaty ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 10:46, WorldWar3PL napisał:

Ja już dawno zaklepałem.
Ee.. królową ścierwojadów czy pełzaczy ?

Ups...racja.Dawno mnie nie było więc mam kilka pytań odnośnie zaklepania:
Czy to coś kosztuje?
Jak to wygląda (nie gra tylko zaklepywanie)?
Czy warto?
Co to daję?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Pre-Order ? Ceny nie znamy , ale prawdopodobnie EK wyniesie 150 zł a zwykła 99 zł ( bez wykorzystania wPLN ) . Jeżeli masz zarejestrowaną jedną z poprzednich części gry, to prawdopodobnie dostaniesz zniżkę ( +10 więcej wPLN do wykorzystania, czyli prawdopodobnie 40wPLN do użycia ) + CHYBA dostawę za wPLN :)
Samo zaklepanie nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 10:36, WorldWar3PL napisał:

Pamiętasz te momenty ? Idziesz ciemną nocą, level 3.... idziesz, nic nie widzisz... nagle słyszysz
grupę ścierwojadów, a obok rozpoznajesz sapanie zębaczy. To było coś ! Można było poczuć się
jak prawdziwy myśliwy- oby ten klimat został w G3. (...)


To jest jedna z podstawowych cech owego "living world" w którym Piranha Bytes jest świetna po prostu, a te głosy są i w Gothic 3 - słychać je nawet na niektórych filmikach...może nie są to konkretnie głosy ścierwojadów, tylko innych zwierząt, ale robią wrażenie. :)

Co do tych dialogów przy ognisku i klimatu - to się nie zgodzę Gothic 1 jak i Gothic 2 są równie klimatyczne pod tym względem, w Gothic 2 świetna jest szczególnie wieczorem karczma pod Martwą Harpią...
Jedno bym chciał, jesli chodzi o dialogi w Gothic 3 - żeby były bardziej urozmaicone, aby npc nie powtarzali w kółko jakichś wyrywkowych zdań, tylko np. komentowali to co się aktualnie wydarzyło w grze - np. wybiliśmy sporo zwierzyny w okolicach farmy, to chłop i farmerzy powinni przy wieczornym ognisku mówić coś w stylu: "Ty wiesz, że jakby mniej wilków jest w okolicy?" - "No i dobrze, dość już miałem tych cholernych bestii" itd.
Piranha Bytes zapowiadała do tej pory dużo większą interaktywność gry - czyli żadne nasze działanie nie pozostanie bez wpływu na świat, mam nadzieję, że właśnie ten element (dialogów) się poprawi i nie będziemy przez całą grę słuchać 5 zdań na zmianę, tylko teksty odpowiednie do okoliczności, choć trzeba to przyznać uczciwie, że w stosunku do innych gier, to Gothic i tak ma jedne z najlepszych dialgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CHYBA dostawę za wPLN :)

Myślę, że dostawa będzie za darmo jak w przypadku HoMM V ale o tym się przekonamy za niedługo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:02, kepny napisał:

Myślę, że dostawa będzie za darmo jak w przypadku HoMM V ale o tym się przekonamy za niedługo
:P

No za jakieś 3-4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak CDProjekt dostanie w swoje "łapki" gre do spolszczenia to będzie już dobrze. prawdopodobnie określą już cenę i datę wydania oraz wiele innych pierdół ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:41, UMC.Hugo napisał:

jak CDProjekt dostanie w swoje "łapki" gre do spolszczenia to będzie już dobrze. prawdopodobnie
określą już cenę i datę wydania oraz wiele innych pierdół ;]

przecież CDP już dostał materiały do spolszczenia :P i podobno idzie mu bardzo dobrze :)

a żadnych dat, cen i "innych pierdół" nie znamy ;) nie licząc tej plotki z październikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji.Czy mam wybierać formę płatności?Bo jak mi się strona wyłącza to chcę zamówic jeszcze raz, a w koszyku pokazuje mi, że mam dwa zamówione Gothici 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 13:00, janosikPL napisał:

przecież CDP już dostał materiały do spolszczenia :P i podobno idzie mu bardzo dobrze :)

a żadnych dat, cen i "innych pierdół" nie znamy ;) nie licząc tej plotki z październikiem :P


hehe :P aha no to fajnie :] oby im szybko poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy wyjdzie demo G3... bo ja juz pier... dostaje... nie doczekam sie pełnej polskiej... moze demo jakos usmierzyz ten ból czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:05, marlin15 napisał:

kiedy wyjdzie demo G3... bo ja juz pier... dostaje... nie doczekam sie pełnej polskiej... moze
demo jakos usmierzyz ten ból czekania...


Miesiąc przed premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym już chciał demo :( i bym grał w nie cały czas hahaha :P:D:D:D ile się da hehe :P:D:D codziennie i bym w końcu doczekał się pełnej wersji :) moim zdaniem G3 będzie najlepszą grą roku nawet HoMM V przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam super screeny znalezione w necie.Jak już kiedyś zapowiadałem, wszystko co ciekawego znajdę w necie to pokaże.
1.Jednak będzie można latać nie używając kodów.Chyba, że za Bezim jest jakis latający stwór.
2.To jest chyba Łowca Orków.Albo myśliwy.
3.Po lewej: Cieniostwór.Po prawej: Pełzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować