Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2006 o 22:26, UMC.Hugo napisał:

sklep ? żaden problem ;] oto adres:

http://www.repliki.teraz.tutaj.pl/

jedno słowo: Google ;D


Spoko nie mów mi o google bo nie jestem z tych co nie szukają ale, może za słabo :) a za nim o coś poproszę sam próbuję znaleść i jeszcze arz dzięki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:29, kepny napisał:

Spoko nie mów mi o google bo nie jestem z tych co nie szukają ale, może za słabo :)


nie no loos wiem :P tak tylko walnąłem. chodziło mi o to że w Googlach można znaleźć wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<OT>
Wiem, że można ale mam pytanie bo tą strone co teraz podałeś tam są rzeczywiście repliki ale, ja szukam broni z Gothica :/ a tam są jakieś miecze i topory, ale to są z historii raczej jakiś wiking itp.
</OT>

Co do EK to jeszcze by się przydał faktycznie big plakat z jakąś postacią z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 23:05, kepny napisał:

Co do EK to jeszcze by się przydał faktycznie big plakat z jakąś postacią z gry :)


wielkim, śmierdzącym, zaplutym, nieuczesanym, nieumytym, paskudnym, obrzydliwym, niechlujnym i niewyżytym :P orkiem ^_^ nabitym na wielki, ostry, wspaniały, legendarny i doskonale wykonany topór naszego bohatera ;D fajny by był co najmniej 120 x 100 cm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 23:05, kepny napisał:

<OT>
Wiem, że można ale mam pytanie bo tą strone co teraz podałeś tam są rzeczywiście repliki ale,
ja szukam broni z Gothica :/ a tam są jakieś miecze i topory, ale to są z historii raczej jakiś
wiking itp.
</OT>

Co do EK to jeszcze by się przydał faktycznie big plakat z jakąś postacią z gry :)

http://www.finnenterprise.fi/fantasy.html tu masz bronie fantasy gothica tu nie coprawda ale jest wladca pierscieni ale ceny duze ale jak wklepiesz azwe miecza i numer katalogowy d google to bedziesz mial wiecej sklepow z nizszymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 10:29, kepny napisał:

Dzięki, ale już przeglądałem to :) już prawie wszystko widziałem hehe :P ale ja tylko chce
z Gothica :P

Elexorien - Sword of War przeciez on wyglada tak jak miecz z gothica tylko nie pamietam jego nazwy chyba jakis dwureczny wlasnej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardzo przypomina ''''Czerwony wiatr'''' z pierwszej części Cor Angar miał taki :P

A co do tego Orka na plakacie co jest przebity toporem to lepiej by wyglądał jak by miał jeszcze strzałe w sercu i taki wyprysk krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 10:41, kepny napisał:

Mi to bardzo przypomina ''''Czerwony wiatr'''' z pierwszej części Cor Angar miał taki :P

A co do tego Orka na plakacie co jest przebity toporem to lepiej by wyglądał jak by miał jeszcze
strzałe w sercu i taki wyprysk krwi :)

Najlepiej żeby na dole było jezioro krwi, w którym obaj stoją... na płyciźnie. I jakby był taki efekt, jak przy wsadzaniu kamery do połowy do wody. To jezioro by tak do powierchni plakatu przylegało jakby było za szybą.

Z tyłu powinno być jeszcze płonące miasto i Xardas w słupie fioletowego, jaskrawego światła.

Aha, nie muszę wspominać, że mięśnie bohatera muszą rozrywać pancerz, powinien być też wytatuowany i z kilkoma bliznami.

No... To by był plakat :P :/ ^_^

Nie można jakiegoś wojownika z północy stojącego na tle gór, albo bohatera stojącego na wydmie nad pustynią (a na niej, w oddali światła obozowiska)? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 10:41, kepny napisał:

Mi to bardzo przypomina ''''Czerwony wiatr'''' z pierwszej części Cor Angar miał taki :P

A co do tego Orka na plakacie co jest przebity toporem to lepiej by wyglądał jak by miał jeszcze
strzałe w sercu i taki wyprysk krwi :)

jaki ork jaki plakat ja nic nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 10:51, BlackBomb napisał:

Myślą co może być na plakacie jak będzie w EK GIII.....

Jakby ich dopuścić do tworzenia tego plakatu, to musieliby zmienić klasyfikację gry i byłaby ona dozwolona od 18 lat... W każdym razie edycja z tym plakatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:01, marlin15 napisał:

> Zależy, czy twórcy nic nie spartolą ;-) Naprawdę, polemizowanie o klimacie, wymaganiach
itd.
> zostawmy do czasu ukazania się dema... powrócmy do EK ! :)
no to w EK przydało bys sie...
1. plakat z beziem.... ale taki klimatyczny...
2. pudełko z metalowymi ikuciami takie jak pudełko ang....
3. Wypas instukcja...
4. duze pudełko w kształcie kufra...
5. i figurka... jak juz tak checie...
6. i piekna płyta z gra....

tyle mi do EK potrzeba

Zapomniałeś o soundtracku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:06, kepny napisał:

A ja bardziej od figurki chciałbym dostać replike jakiejś broni w rzeczywistych wymiarach hehe
:P, ale to jest nierealne :( np topór Lee albo ten topór ze sreena niżej !!!i na ścianie bym
go miał super sprawa !!!

Replika Lagi Cię zadowoli?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 10:56, Kukowsky napisał:

Replika Lagi Cię zadowoli?? :P


Mnie by zadowoliła, ale musi mieć 10dmg i +100% do posługiwania się brońmi dwuręcznymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 11:01, Arclight napisał:

EK? 1000 sztuk góra. Dodatki nieważne.

Oj, żebyś się nie przeliczył :)
Nie zdziwiłbym się gdyby już 1500 osób złożyło zamówienie z myślą o EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować