Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 16:50, marlin15 napisał:

czekac i czekac......... ale ile mozna czekac....
mnie by nawet demo sprawiło tyle radochy co przedwczesna premira...........


A ja poczekam na pełną wersję;) a czekać można i bedę czekać dłużej byle by gierka była bardziej dopracowana!:) Ale nie ma obaw Gothic 3 juz zbliża sie WIELKIMI krokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie Monastor robroił kompletnie ta lista :D Cos tam czytałem ale myslałem, ze to taki pic by upiekszyc zapowiedzi. Mam tylko nadzieje ze beda zróznicowani i kazdy bedzie wygladał zupełnie inaczej a nie tak samo tylko malutkimi detalami :D Coraz bardziej juz mam "nie moge sie doczekac" a teraz własnie jeszcze musze przejsc 1 i 2 :D
No to zaczynam, i niech INNOS ma nas w opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ci nowi półbogowie (dżiny!!) odegrają dużą rolę w odebraniu run magom. Ale dlaczego półbogowie mają kraść runy (albo niszczyć, podmieniać, itp.)? Jak się o nich dowiedziałem to też zaraz myślę, że pojawią się nowe czary i jakieś mniej wpływowe kasty magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A czy CDP nie planuje wydać stronkę np gothic.gram.pl ???
A czy CDP nie planuje wydać stronkę np gothic.gram.pl ???
Brak chętnych na administratora strony. Ja chciałem, ale cóż, znajomości języków komputerowych brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 17:36, Vasgard napisał:

Czy mógłby mi ktoś podać link do strony gdzie moge kupić Gothica 3 EK? prosze ;) ;P

Narazie nie możesz kupić EK... możesz tylko zamówić Gothic 3 (nie znając żadnych szczegułów)... potem sprecyzujesz jaka ma być edycja itd. ;)
Możesz sobie G3 zaklepać ;)
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=463

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wchodze, wkładam do koszyka. zamawiam czy czekam do premiery PL z "gothic''iem w koszyku i dopiero potem zamawiam EK? Sorx troche nie kumaty jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 17:51, Vasgard napisał:

czyli wchodze, wkładam do koszyka. zamawiam czy czekam do premiery PL z "gothic''iem w koszyku
i dopiero potem zamawiam EK? Sorx troche nie kumaty jestem ;P

Ja tak zrobiłem... Powinni wysłać maila kiedy będzie coś więcej wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 20:44, BlackBomb napisał:

A może się zdarzyć że w EK będzie soundtrack i film o tworzeniu gry?? (2 dodatkowe płyty)

Niewykluczone...

Na pewno będzie figurka któregoś z 8 nowych bogów xD ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 NOWYCH BOGÓW = 11 łącznie ;-) No no, nieźle :D I tak se rządek ustawić : Bezi, Wrzód trzymający cieniostwora, Lord Hagen, Ork ( ci co byli wcześniej wiedzą o co b :) ), bóg bóg bóg bóg bóg bóg bóg bóg bóg bóg bóg bóg. :) Fajny rządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dac wielki nplakat Bezimiennego :) i jakis bajer ktory jet w grze np amulet lub inny bajer W oblivionie była moneta imperium tamriel a sountrack to fajny bajer szczegulnie po tym jak dowiedziałem sie otej niezwykłej muzyce z tej gry no i git tylko wyczekiwac gothika III w sklepach ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 20:48, WorldWar3PL napisał:

8 NOWYCH BOGÓW = 11 łącznie ;-) No no, nieźle :D I tak se rządek ustawić : Bezi, Wrzód trzymający
cieniostwora, Lord Hagen, Ork ( ci co byli wcześniej wiedzą o co b :) ), bóg bóg bóg bóg bóg
bóg bóg bóg bóg bóg bóg bóg. :) Fajny rządek.

Powinni zrobić jak z żetonami w chrupkach :)
Do każdej EK wrzucać losowo jedną figurkę... Żeby zebrać całą kolekcję trzeba kupić 100 EK :D (ewentualnie można wymieniać się "powtórkami")

Tak swoją drogą to przystopujcie troszkę z tymi nowymi bogami, bo niewykluczone, że ktoś Was tutaj obrzydliwie nabiera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 20:55, Monastor napisał:

Tak swoją drogą to przystopujcie troszkę z tymi nowymi bogami, bo niewykluczone, że ktoś Was
tutaj obrzydliwie nabiera ^^


Pomysł godny polecenia :D ale jeśli EK kosztowałaby powiedzmy 150 :D to 1500 żeby mieć całą kolekcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znajdą się i tacy maniacy .... W końcu w Chinach limitowany DS z pokemonami rozszedł się jak świeże bułeczki... więc z G3 u takich naprawdę zamaniaczonych maniaków może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 00:14, WorldWar3PL napisał:

Pewnie znajdą się i tacy maniacy .... W końcu w Chinach limitowany DS z pokemonami rozszedł
się jak świeże bułeczki... więc z G3 u takich naprawdę zamaniaczonych maniaków może być podobnie.



Wątpie żeby chińczycy kupowali np. 5 DS żeby mieć każdą możliwą opcję :D a polacy to nei chińczyly kraj nasz jest biedny tak jak i mieszkańcy wątpię żeby znalazły się osoby którzy zakupią powiedzmy 10 Gothiców 3 (za powiedzmy 150) po to bo w środku są różne figurki lub pudełko wygląda inaczej :D tak jak było w GW:F 2 różne pudełka i nie wydaję mi się że są osoby które kupiły GW 2 razy by mieć 2 różne pudełka :D troszkę zamąciłem ale szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>GW:F 2 różne pudełka i nie wydaję mi się że są osoby które kupiły GW 2 razy

Dnia 29.07.2006 o 09:43, Brad napisał:

by mieć 2 różne pudełka :D troszkę zamąciłem ale szczegół


Mój kumpel sobie kupił 2 razy GW F tylko dla pudełek. Jak by były 2 pudełka GIII to ja bym kupił 2 GIII. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem maniakiem gothica, ale dwóch pudełek nie zamierzam kupować. Bo w końcu ładnie wyglądające pudło na biurku to nie wszystko, liczy się też gra, prawda ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować