Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

A ja chciałbym dostać w EK zwój z czarem przywołąnie demona i by pilnował mi pokoju, żeby nikt mi nie rpzeszkadzał w graniu hahaha :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ch im w k !! :D - rofl .... po co nam atworki :D ?? my chcemy cos o Gothicu a nie czyjes Bog wie czyje atworki, karty jeszcze ujdzie, a amulet hmm kamyczek za 5taka z nad morza ;D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:38, nitz napisał:

a ch im w k !! :D - rofl .... po co nam atworki :D ?? my chcemy cos o Gothicu a nie czyjes
Bog wie czyje atworki, karty jeszcze ujdzie, a amulet hmm kamyczek za 5taka z nad morza ;D
^^


Ale to nie jest wszystko co będzie w EK. Te rzeczy, o których mówiłem bedą na pewno (tak jest przynajmniej napisane na tej stronie), ale bardzo możliwe, że w w Edycji Kolekcjonerskiej znajdzie się coś więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tak, będzie dobrze chodzić. Tak, będzie płynnie chodzić na średnich detalach. Nie, na najwyższych nie będzie płynnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 18:10, WorldWar3PL napisał:

Tak. Tak, będzie dobrze chodzić. Tak, będzie płynnie chodzić na średnich detalach. Nie, na
najwyższych nie będzie płynnie chodzić.


Aha,czyli aby grać na najwyższych detalach muszę zmienić kartę graficzną,czy też dokupić pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 18:13, archimonde1 napisał:

Aha,czyli aby grać na najwyższych detalach muszę zmienić kartę graficzną,czy też dokupić pamięć

A powiedz mi skad to ktos ma wiedziec ? przeciez raczej nikt z forum nie grał jeszcze w gothic III nie wiem jak sie sprawuje wszyscy sie dowiemy jak ukaze sie demo/pelna wersja na razie czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartę graficzną. Pamięci wystarczy, ale też możesz dokupić. Proponuję nie rozmawiać o wymaganiach sprzętowych, bo na 100% to wciąż nic nie wiadomo. Sprawdź, jak ci chodzi Oblivion - bardzo podobne wymagania będzie miał G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki co mądry, to jesteś tylko ty. Spójrz na swoje wcześniejsze wypowiedzi. Spójrz, na swoje zachowanie. A teraz pomyśl.
Puki co jak widzisz, te wszystkie rozmowy na temat wymagań to spekulacje. G3 ma silnik ten sam co Oblivion, wnioskując będzie miał podobne wymagania. To prawda G2 miało niestabilny kod, ale z G3 nie będzie tyle problemu skoro jest gotowy engine. Nawet jeśli po przeróbkach, to co ? Mają testerów i koderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej nitz zwolnij bo dziwnie się zachowujesz :/ ganisz wszystkich jak byś wiedział co jest najlepsze, a jak już widzisz, ze tkoś komuś zwróci uwagę to to samo robisz i podajesz te same argumenty tylko coś dopowiesz jeszcze do siebie jakbyś szukał tutaj sprzymierzeńców bo ktoś zobaczy, zę się zgadzasz i już jesteś jego przyjacielem :) więc się uspokuj troche i będzie wszystko OK :)
Co do EK to książka mi nie potzrebna jakiś fajny amulet czemu nie i karty to też zależy :) ale pomysł z amuletem mi się podoba :) jak będę grałto będę go zawsze zakłądał :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał te in-game''y z GameSpota?
Szczerze mówiąc trochę mnie zawiodły - walka dwoma mieczami wygląda dość dziwnie (a w każdym razie ubogo po tym jak przed chwilą katowałem w Jedi Academy z Dual Swordami ^^), nie ma paska życia potworów, a zamiast podpis (np Wilk) robi się z każdym ciosem coraz bardziej czerwony.

Dziwne trochę - boję się, że twórcy wprowadzą za dużo zmian w stosunku do prequeli, do których tak się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

puki chyba poki sie pisze...
kepny wiem co mowie bo nie jak wieksozsc tutaj nie mam kompa "od rodzicow" (pamietam czasy gdy na 600mhz 128 ram 32mb/bt wyciagalem d2 na high, sie cielo jak ale mozna bylo grac)
zakłądał ?

ps. co do wymagan to sa jedynie podane przez tworcow (oby nie bylo jak w przypadku hl2>cs:S, gdzie spelnialem wymagania grubo ponadto to na medium mi sie cielo) nie zawsze jest zgodne, czasem moze odbiegac znacznie do tylu a czasem musi miec wieksze wymagania, nawet nie bylo dema, a Wy juz wiecie ze na high Wam pojdzie - ja tam zawsze gram na low-medium, bo nie grafika jest wazna lecz fabula i sama gra, a nie jej oprawa graficzna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 18:50, nitz napisał:

puki chyba poki sie pisze...


Niewielki błąd, ale ważne, że to, co chciałem przekazać, zostało przekazane. Każdy może być nieogarnięty, prawda ? Nie każdy ma czas spać ;-)

Ehh... ontopic mówiąc, niby tak, a co, jeżeli masz super sprzęt i klimat o wiele lepiej czuć na wyższych detalach ? Też grasz na minimum ? No No... Ale przecież spekulować możemy sobie, prawda ? Przecież nikt tu nie mówi, że na pewno u kogoś pójdzie na takich a takich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś napisałem, że na high mi pójdzie, a po zatym nikt nie powiedział takiego czegoś !!! ty chłopcze se wymyślasz jakieś swoje scenariusze !!! a tak wogóle mam 17 lat i rodzice mi nie kupili kompa sam se złożyłem i zapłaciłęm za niego, a nawet jeśli ktoś ma kompa od rodziców to co z tego ??? znaczy, żę jest gorszy albo czegoś nie wie ??? zastanów się troche zanim coś napiszesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować