Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Widze, że z ciebie polonista wielki nie można już błędu zrobić bo komuś się wcisnoł alt :/
dziwny jesteś ciekaw jestem ile masz lat, ale pewnie mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz jak ty piszesz ??? bez ''''ą'''', ''''ó'''' to nie jest łamanie ??? zastanów się tak jak piszesz tak mówisz, a późneij masz na dyktandzie 100 ORT :/ to też pisz po Polsku !!! i nie poprawiaj innych patrioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy znajcy pisownie potrafi sie domyslic...// no chyba ze kto jest na tyle glupi // bez urazy, jezeli ktos uwaza sie za pro z pl to pisze ą ę ć ź ń itd itd, ale zeby popelniac z tymi literami bledy no to sory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja popełniłem bląd ?? niechcący mi się alt wcisnoł :/ a ty zamierzenie piszesz bez polskich znaków więc nie jesteś Polakiem na to wychodzi, może jesteś z innego kraju a niektórzy obcokrajjowcy sa na tyle głupi, że nie umieją tego pojąć, ze polskie znaki są bardz ważne :) ale dobra nie kłóćmy się bo to nie jest ten temat poprostu nie wypominaj nikomu, że ma błąd bo pewnie popełnił go nieświadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo stawiam na inteligencje czytajacego i tak jest o wiele wiele szybciej ?? // jezeli nie mowie/pisze czysta polszczyzna to znaczy, ze nie jestem Polakiem :O - takie zasady wyznawali hitlerowcy,stalinowcy itd itd (nie mowie tu o przykladzie Polski) - kto nie jest z nami jest przeciwko nam :P
A czy ludzie mieszkajacy na Slasku dla przykladu mowia swoja gwara to nie sa Polakami :OOOO :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekaw jestem czy wogóle będzie jakiś środek transportu inny niż buty hehe :), ale mi tam pasują trzewiki Beziego :) one są jak maszyna parowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa mozna chodzic ale jak idziesz ta sama droga poraz 100 i nie ma tam zadnych potworow a idziesz na bo masz na koncu mapy podniesc jeden kamien to jest to meczace i jak juz tu ktos napisal beda teleportery ( podobne do tych z NK ) i miksturki szybkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie bedzie podzial na normalny bieg i szybki bieg tak samo jak z plywaniem szybkie i normalne oczywiscie beda one zalezne od paska wytrzymalosci ( cos jak w DoD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhmm wy macie niepokolei w glowkach przeciez nawet przez 5s w demo nie graliscie i mowiecie ze swietna ;p
to tak jakby byc pewnym 6stki w totka ;D - moze sie trafi i bedziem happy a moze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz on poprostu wyrazil swoja opinie na podstwie informacji juz dostepnych i wg niego gra bedzie super ( ja tez tak mysle )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 19:57, nitz napisał:

ekhmm wy macie niepokolei w glowkach przeciez nawet przez 5s w demo nie graliscie i mowiecie
ze swietna ;p
to tak jakby byc pewnym 6stki w totka ;D - moze sie trafi i bedziem happy a moze nie :D

no ale niektórzy znając 1 i 2 optymistycznie stwierdzają z g3 jest rulez i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam do niego siłwięc się nie udzielam z ktoś już mówił najpierw sprowadzi was do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem :/ zwykły brak kultury oni mówią tak o tej grze bo grali w poprzednie części a ty chyba pomyliłeś forum i ja też twierdze, ze ta gra będzie świetna a nie grałem w demo :)

Aha a ten amulet w EK nie wie ktoś jeśli on będzie czy będzie na jakimś łańcuszku czy coś w tym stylu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 19:57, nitz napisał:

ekhmm wy macie niepokolei w glowkach przeciez nawet przez 5s w demo nie graliscie i mowiecie
ze swietna ;p
to tak jakby byc pewnym 6stki w totka ;D - moze sie trafi i bedziem happy a moze nie :D


Prawdopodobieństwo tego, że Gothic 3 będzie świetny (zważywszy na to, ze świetne były wszystkie poprzednie części) jest jednak "troszkę" wiekszę, niż szansa trafienia 6stki w totka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować