Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 07:06, ŁukiPluta napisał:

Nie wiecie przypadkiem czy w G3 będzie jakieś ograniczenie wagowe lub coś takiego w ekwipunku
? Według mnie ekwipunek w poprzednich częściach byl lekko nierealny bo jak normalny człowiek
by nosił z 10 zbrój i ze 100 mieczy ?

Ten temat był poruszany wcześniej. Ten pomysł przez niektórych sie przyjal a przez innych nie. Chociaż to ograniczenie sprawiłoby że gra by była bardziej realistyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 07:06, ŁukiPluta napisał:

Nie wiecie przypadkiem czy w G3 będzie jakieś ograniczenie wagowe lub coś takiego w ekwipunku ?


niebędzie żadnego ograniczenia jeśli chodzi o ekwipunek, ma być tak jak w popzednich Gothicach czyli nieograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 10:28, cinus` napisał:

> Nie wiecie przypadkiem czy w G3 będzie jakieś ograniczenie wagowe lub coś takiego w ekwipunku
?

niebędzie żadnego ograniczenia jeśli chodzi o ekwipunek, ma być tak jak w popzednich Gothicach
czyli nieograniczony.

dobze czy zle... ciekawe.... ujzymy demo lub pełna... to wtedy cos pow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 22:47, wdowiakm napisał:


> ALe co to może być :) Mam nadzieje że ukażą intro do G3 albo chociaż jego opis bo wątpie
aby
> można było sobie pograć w grywalną wersje gry. Ale... Sie jeszcze zobaczy :)

Może pokażą Bezimiennego ;))

ale mieli podobo ukrywać jego wizerunek aż do premiery :P

więc zapewne będzie cały czas pokazywany ten pan, którego już znamy ze screenów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 10:38, janosikPL napisał:

>
> > ALe co to może być :) Mam nadzieje że ukażą intro do G3 albo chociaż jego opis bo
wątpie
> aby
> > można było sobie pograć w grywalną wersje gry. Ale... Sie jeszcze zobaczy :)
>
> Może pokażą Bezimiennego ;))
ale mieli podobo ukrywać jego wizerunek aż do premiery :P

więc zapewne będzie cały czas pokazywany ten pan, którego już znamy ze screenów:P

w demie powinni pokazac juz Bezia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 11:02, Vasgard napisał:

Coś się wydarzyło jak mnie nie było? konkretnie w przedziale od 7 do 14

nic waznego...
wiem tyle ze w temacie straszny ruch.... po południu...
Czekamy na DEMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:15, nitz napisał:

bleby te demo nie wazylo 800 mb;]

czemu....
demo Dark Messiah of Might and Magic wazy 1.4 Gb.... i jest krutkie.... tam sam engine wazy ok 1gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:16, marlin15 napisał:

> bleby te demo nie wazylo 800 mb;]
czemu....
demo Dark Messiah of Might and Magic wazy 1.4 Gb.... i jest krutkie.... tam sam engine wazy
ok 1gb


Lepiej - engine, modele, dźwięki etc. ważą razem około 2.3 GB, a przecież demko jest bardzo krutkie. Jeżeli demo Gothic''a 3 zmieści się w przedziale 1~1.5 GB to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dema. Na GC ma byc juz zaprezentowana GRYWALNA wersja gry wiec zadne tam tech-demo. Poza tym, slyszalem, ze bedzie mozna sobie ZAGRAĆ już w to, wiec mysle, ze bedzie to cos na miare dema Gothic''a, gdzie bedzie jakis wydzielony obszar(lub kilka lokacji) gdzie bedziemy mogli sobie troche pohasac. Oczywiscie ta wersja gry na pewno bedzie odpowiednio "spreparowana" przez PB.
Ja mam wielka nadzieje, ze skoro PB udostepni gre tym szczesliwcom, ktorzy pojada na GC to nie zapomni o nas, tych ktorzy tam byc nie moga i zaraz po GC pojawi sie demo Gothic''a 3, moze nawet to samo, ktore bedzie na GC.

Aha, mam takie pytanie nieco retoryczne, czy cena edycji kolekcjonerskiej G3 w Polsce zmiesci sie w granicach 150 zl, ponoc niemiecka EK jest drozsza od zwyklej o ok 40%, wiec mysle, ze cena w Polsce nie powinnna 140 zl przekroczyc za EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są strony które piszą ile kosztuje edycja kolekcjonerska niemiecka jak przeliczyłem dobrze to może kosztować 150zł zależy jaka strona a normalna gierka około 100-70 zł różnie podają. hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zwykla wersja w Polsce nie bedzie przekraczac 100 zl(no mam nadzieje, ze tutaj CDP nam niespodzianki nie zrobi, ale ta firma raczej nie wydaje czesto gier, ktore kosztuja wiecej anizeli 100 zl, oni lubia odcinac grosze...;]) a EK w Niemczech jest ok 40% drosza to wg. mnie w najgorszym wypadku u nas EK to 140 zl, ale jak to bedzie to chyba tylko JoWood, PB i moze CDP wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:33, LordJuve napisał:

Skoro zwykla wersja w Polsce nie bedzie przekraczac 100 zl(no mam nadzieje, ze tutaj CDP nam
niespodzianki nie zrobi, ale ta firma raczej nie wydaje czesto gier, ktore kosztuja wiecej
anizeli 100 zl, oni lubia odcinac grosze...;]) a EK w Niemczech jest ok 40% drosza to wg. mnie
w najgorszym wypadku u nas EK to 140 zl, ale jak to bedzie to chyba tylko JoWood, PB i moze
CDP wie...

Tak prawde powiedziawszy to PB i JoWood ma niewiele do powiedzenia w sprawie polskiej edyscji. CDP wykupiło pewne prawa co do przetworzenia gry i zapewne dużo zapłacili, więc to w interesie CDP leży czy cena 100zł będzie wystarczającą ceną, by im zwróciły się koszta które musieli zapłacić za owe prawa do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:40, Lord Riven napisał:

> Skoro zwykla wersja w Polsce nie bedzie przekraczac 100 zl(no mam nadzieje, ze tutaj CDP
nam
> niespodzianki nie zrobi, ale ta firma raczej nie wydaje czesto gier, ktore kosztuja wiecej

> anizeli 100 zl, oni lubia odcinac grosze...;]) a EK w Niemczech jest ok 40% drosza to
wg. mnie
> w najgorszym wypadku u nas EK to 140 zl, ale jak to bedzie to chyba tylko JoWood, PB i
moze
> CDP wie...
Tak prawde powiedziawszy to PB i JoWood ma niewiele do powiedzenia w sprawie polskiej edyscji.
CDP wykupiło pewne prawa co do przetworzenia gry i zapewne dużo zapłacili, więc to w interesie
CDP leży czy cena 100zł będzie wystarczającą ceną, by im zwróciły się koszta które musieli
zapłacić za owe prawa do gry.


Wiec czy wzorowanie sie na sytuacji w Niemczech jest zlym pomyslem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:45, LordJuve napisał:

Wiec czy wzorowanie sie na sytuacji w Niemczech jest zlym pomyslem?

Wiesz co, powiem Ci że niebardzo CDP zapłaciło jak już mówiłem pewną kwote i zapewne chcą na G3 PL zarobić, wkońcu po to wydają gre. Oczywiście ta cena niepowinna jakoś skoczyć drastycznie w góre ale sięgając pamięcią tego tematu (GOTHIC III ( jaki będzie?)) Jay Z zapewniał nas że ek nieprzekroczy 200zł, to też zapewne zależy od tego co się w niej znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować