Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 12:51, Lord Riven napisał:

> Wiec czy wzorowanie sie na sytuacji w Niemczech jest zlym pomyslem?
Wiesz co, powiem Ci że niebardzo CDP zapłaciło jak już mówiłem pewną kwote i zapewne chcą na
G3 PL zarobić, wkońcu po to wydają gre. Oczywiście ta cena niepowinna jakoś skoczyć drastycznie
w góre ale sięgając pamięcią tego tematu (GOTHIC III ( jaki będzie?)) Jay Z zapewniał nas że
ek nieprzekroczy 200zł, to też zapewne zależy od tego co się w niej znajdzie.


Z tego co wiem, to jak narazie znajdzie sie niewiele, poza gra to jakas ksiazka A5, amulet i mapa, rownie dobrze mogloby to byc w dobrej podstawowej wersji. Za takie cos to dla mnie wiecej niz 150 zl to gruba przesada. Mam nadzieje, ze CDP jakiejsc kosmicznej ceny nie wymysli, typu 169, 90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2006 o 10:28, cinus` napisał:

niebędzie żadnego ograniczenia jeśli chodzi o ekwipunek, ma być tak jak w popzednich Gothicach
czyli nieograniczony.

i bardzo dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jay Z zapewniał nas że

Dnia 14.08.2006 o 12:51, Lord Riven napisał:

ek nieprzekroczy 200zł, to też zapewne zależy od tego co się w niej znajdzie.

Nio to czas oszczędzać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od ceny Gothica 3 ciekawy jestem ile maksymalnie będzie można na niego wykorzystać Wirtualnych Pieniędzy Gram.pl.
Mam nadzieje że gra nie osiągnie ceny wyższej niż 150 zł w tym 33% jeszcze opłacane wirtualną kasą. Taki układ by mi pasował. Ale jak będzie to zobaczymy dopiero zapewne na święta Bożego Narodzenia czyli początek grudnia bieżącego roku. Pozostało nam tylko cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:17, Shudo napisał:

Ale jak będzie to zobaczymy dopiero zapewne na święta Bożego
Narodzenia czyli początek grudnia bieżącego roku. Pozostało nam tylko cierpliwie czekać.

Ktoś tu chyba spał... CDP dostało ze trzy tygodnie temu materiały do tłumaczenia gry,a sama gra jest juz praktycznie na ukończeniu. Zapowiadana premiera(praktycnzie juz na bank) to 13 października.Polska premiera,najpóźniej chyba będzie pod koniec październkia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:21, Darkstar181 napisał:

Ktoś tu chyba spał... CDP dostało ze trzy tygodnie temu materiały do tłumaczenia gry,a sama
gra jest juz praktycznie na ukończeniu. Zapowiadana premiera(praktycnzie juz na bank) to 13
października.Polska premiera,najpóźniej chyba będzie pod koniec październkia.

To prawda że CDP otrzymało materiały do tłumaczenia ale szczerze mówiąc wątpie aby rozpoczeli przygotowania do nagrań ścieżek dzwiękowych. Jednak samo tłumaczenie to nic, mam nadzieje że sytuacja niepowtórzy się tak jak miało to miejsce z dodatkiem do G2. Mam nadzieje że nie bedziemy czekać na G3 zamiast miesiąc czy dwa to rok, dwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak samo tłumaczenie to nic, mam nadzieje że

Dnia 14.08.2006 o 14:27, Lord Riven napisał:

sytuacja niepowtórzy się tak jak miało to miejsce z dodatkiem do G2. Mam nadzieje że nie bedziemy
czekać na G3 zamiast miesiąc czy dwa to rok, dwa :(

Słuchaj,to opóźnienie było spowodowane właśnie brakeim materiałów do tłumaczenia.Tym razem CDP juz je dostał na czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:28, Darkstar181 napisał:

>Jednak samo tłumaczenie to nic, mam nadzieje że
> sytuacja niepowtórzy się tak jak miało to miejsce z dodatkiem do G2. Mam nadzieje że nie
bedziemy
> czekać na G3 zamiast miesiąc czy dwa to rok, dwa :(
Słuchaj,to opóźnienie było spowodowane właśnie brakeim materiałów do tłumaczenia.Tym razem
CDP juz je dostał na czas:)

Tak, ale ja również czytałem w magazynie "CD-Action" że CDP niemogło podpisać jakieś umowy. W wyniku czego zamias ukazania się gry okolo 06.2004r. to przesuniąto premiere na 01.2005r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2006 o 14:31, Lord Riven napisał:

Tak, ale ja również czytałem w magazynie "CD-Action" że CDP niemogło podpisać jakieś umowy.
W wyniku czego zamias ukazania się gry okolo 06.2004r. to przesuniąto premiere na 01.2005r.

Ja tego nie wyczytałem w CDA. To Atari miało kłopoty finansowe... i to JoWood miało problemy z podpisaniem umowy właśnie z Atari.CDP nie macxzał w tym palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:35, Darkstar181 napisał:


> Tak, ale ja również czytałem w magazynie "CD-Action" że CDP niemogło podpisać jakieś umowy.

> W wyniku czego zamias ukazania się gry okolo 06.2004r. to przesuniąto premiere na 01.2005r.

Ja tego nie wyczytałem w CDA. To Atari miało kłopoty finansowe... i to JoWood miało problemy
z podpisaniem umowy właśnie z Atari.CDP nie macxzał w tym palców.

Możliwe, w tamtych czasach nieposiadałem neta dlatego sytuacje śledziłem po przez gazety. Ale mimo wszystko niepodobało mi się to i mam nadzieje że to się nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:37, plada napisał:

A ja tam mogę czekać.Ja się cieszę, z tego , że wogóle wyjdzie w Polskiej wersji językowej.

Ja jestem wyrozumiały i rozumiem że pewne rzeczy wymagają czasu, wole aby gra była dopracowywana aniżeli miała by wyjść pełna bugów, czy z innych powodów. Ale nie 2 lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:40, Lord Riven napisał:

> A ja tam mogę czekać.Ja się cieszę, z tego , że wogóle wyjdzie w Polskiej wersji językowej.

Ja jestem wyrozumiały i rozumiem że pewne rzeczy wymagają czasu, wole aby gra była dopracowywana
aniżeli miała by wyjść pełna bugów, czy z innych powodów. Ale nie 2 lata !


Zobaczysz Gothic 3 wyjdzie w tym roku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Ja na Wormsy 4 (nie tylko ja) czekałem prawie 3 lata!Bo tyle było tych zapowiedzi.A zresztą najpiękniejsze są marzenia...Nie raz już tego doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa z grami - niestety... Ale Gothic to dla mnie najlepsza seria gier które mogły wyjść na pc,ps,ps2,ps3,xbox,gba itp. Dlatego niechciałbym czekać kolejny rok tymbardziej że PB i JoWood umacniają się w dacie premiery 13.10.06r. i oby już tak pozostało (no chyba że miało by wyjść wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy widzę że przewidują podobne problemy jakie miały miejsce w przypadku wydania dodatku do Gothica 2 czyli Nocy Kruka, z informacji które są dostępne na stronach CDProjektu nic nie wskazuje na taką ewentualność. Jeśli jednak tak by się wydarzyło to zapewne i to przeżyjemy, bo jest na co czekać. Wiele osób szlag niemal nie trafił w momencie oczekiwania na dodatek, a jakoś to przeżyli i po premierze zachwalali. Ja co najmniej na pewno będę cierpliwie czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 16:07, Shudo napisał:

Niektórzy widzę że przewidują podobne problemy jakie miały miejsce w przypadku wydania dodatku
do Gothica 2 czyli Nocy Kruka, z informacji które są dostępne na stronach CDProjektu nic nie
wskazuje na taką ewentualność.

I tak nie bedzie wtedy to były inne problemy nie z winy CDP a teraz było info ze wspólpraca z JoWood idzie dobrze :)

Dnia 14.08.2006 o 16:07, Shudo napisał:

Jeśli jednak tak by się wydarzyło to zapewne i to przeżyjemy,bo jest na co czekać

Jesli okaze sie godnym nastepca to moge jeszcze rok czekac ;)

Dnia 14.08.2006 o 16:07, Shudo napisał:

. Wiele osób szlag niemal nie trafił w momencie oczekiwania na dodatek, a jakoś to przeżyli i po premierze >zachwalali.

Bo było co zachwalac :D
>Ja co najmniej na pewno będę cierpliwie czekał.
Ja równiez chociaz emocje biora góre :) jedynie demo chciałbym zobaczyc by wybadac co i jak i sie uspokoic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:17, Shudo napisał:

Niezależnie od ceny Gothica 3 ciekawy jestem ile maksymalnie będzie można na niego wykorzystać
Wirtualnych Pieniędzy Gram.pl.

EK H5 kosztuje 160 zł i znizono cene o 40 wiec moze tak bedzie mozna to policzyc. A zwykla edycja ztaniala z 100 do 80 zł :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować