Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 18:03, Stwór napisał:

> ekhm g3 bedzie ponad 6 razy wiekszy wiec bedziesz molg mzoe 6 razy wiecej zwiedzic i wykonac

> 6 misji wiecej ^^

A skąd masz tą informację że będzie aż 6 razy większy? bo ja takiego czegoś nie słyszałem:P


Tak napisali w CDA w zapowiedzi jakiś zas temu. (jeśli mogę się wtroncić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 18:03, Stwór napisał:

A skąd masz tą informację że będzie aż 6 razy większy? bo ja takiego czegoś nie słyszałem:P


Nie wiesz? przecież to chodząca encyklopedia i nie musi miec dowodów na potwierdzenie swoich słów ;)) Pozatym ja bym nie brał tak wszystkiego co on mówi poważnie bo nie potwierdza nawet nie podaje informacji z kad bierze te wiadomości. Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) ołkej panie Delegaciku:D rozumiem:) Gratuluję awansu!

pawlo131 <--- Ciekawe.. Ja o tym nico nie wiedziałem:P A skąd oni mieli takie info? Od producentów?:) Bo ja czytałem na oficjalnej stronie Gothica że ma być 3-4 razy większy:) No ale przecież można się pomylic;) Zresztą nie bardzo wierzę CDA ale to inna beczka;P Skoro tak pisali.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:13, Stwór napisał:

Hehe:) ołkej panie Delegaciku:D rozumiem:) Gratuluję awansu!

Dziekuję bardzo ;))

Dnia 16.08.2006 o 18:13, Stwór napisał:

pawlo131 <--- Ciekawe.. Ja o tym nico nie wiedziałem:P A skąd oni mieli takie info? Od producentów?:)
Bo ja czytałem na oficjalnej stronie Gothica że ma być 3-4 razy większy:) No ale przecież można
się pomylic;) Zresztą nie bardzo wierzę CDA ale to inna beczka;P Skoro tak pisali.. ;)


Ja tez czytałem, że będzie 3-4 razy większy ;)) Więc chyba producentowi lepiej wierzyć prawda?? ;))
Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:17, wdowiakm napisał:

Ja tez czytałem, że będzie 3-4 razy większy ;)) Więc chyba producentowi lepiej wierzyć prawda??
;))
Pozdrawiam ;))


No wiesz.. CDA nie jest producentem:P hehe

Pozdro Delegacie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowiakm 0 jestes pro skilowcem - czytac nie umiec wiec FFS zamknij sie od czasu do czasu - trza miec wyczucie kiedy ozna a kiedy nie - poszperaj w CD - ACTION - taka POLSKA GAZETA O GRACH KOMPUTEROWYCH // sry za caps
kto tu nie podaje linkow hmm??

pozatym PB team mowil (czyt. podawal) ifnormacje w CD - ACTION, ze swiat bedzie 5-6 razy wiekszy, a w kilka miesiecy potem 3-4 hmmm n/c..
@wdowiakm - jestes moim guru podobnie jak jackson, fryta,doda,hilton itd // pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 19:26, nitz napisał:

@wdowiakm - jestes moim guru podobnie jak jackson, fryta,doda,hilton itd // pozdro..


Tobie wszystko poszło na mięśnie chyba, a nie do głowy czepiasz się wszystkich wypowiedzi, a sam mało co nowego wprowadzasz powtarzasz tylko czyjeś info :/ a może cie jackson slrzywdził nie wiem ale uspokuj sie ;]

Co do G3 to demo nie powinno ukazywać za dużo lepiej tylko troszke :) żeby zobaczyć jak będzie chodził G2 na naszych kompach a reszty dowiemy sie po wyjściu eleganckiej pełnej wersji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 19:26, nitz napisał:

wdowiakm 0 jestes pro skilowcem - czytac nie umiec wiec FFS zamknij sie od czasu do czasu -
trza miec wyczucie kiedy ozna a kiedy nie - poszperaj w CD - ACTION - taka POLSKA GAZETA O
GRACH KOMPUTEROWYCH // sry za caps
kto tu nie podaje linkow hmm??

pozatym PB team mowil (czyt. podawal) ifnormacje w CD - ACTION, ze swiat bedzie 5-6 razy wiekszy,
a w kilka miesiecy potem 3-4 hmmm n/c..
@wdowiakm - jestes moim guru podobnie jak jackson, fryta,doda,hilton itd // pozdro..


Kolego nie obrażaj mnie! A co nie napisałem prawdy podajesz linki z których bierzesz informacje? J jeszcze uważasz się za tego co wszystko i o wszystkim wie. A w CDA pisali ale producent powiedział że będzie 3-4 razy większy więc nie 6! I nie pisz już do mnie1 Bo mam Ciebie dośc!
Równiez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 19:26, nitz napisał:

wdowiakm 0 jestes pro skilowcem - czytac nie umiec wiec FFS zamknij sie od czasu do czasu -
trza miec wyczucie kiedy ozna a kiedy nie - poszperaj w CD - ACTION - taka POLSKA GAZETA O
GRACH KOMPUTEROWYCH // sry za caps
kto tu nie podaje linkow hmm??

Nie słyszałem o takiej gazecie.Ale o piśmie ,owszem.

Dnia 16.08.2006 o 19:26, nitz napisał:

pozatym PB team mowil (czyt. podawal) ifnormacje w CD - ACTION, ze swiat bedzie 5-6 razy wiekszy,

Nie podawał.Nie przypominam sobie by wspominana że CDA dostało wszystkie informacje prosto od PB.To był zlepik informacji z internetu.

Dnia 16.08.2006 o 19:26, nitz napisał:

a w kilka miesiecy potem 3-4 hmmm n/c..

Dokładnie. PB podało że świat będzie 3-4 razy większy.

Dnia 16.08.2006 o 19:26, nitz napisał:

@wdowiakm - jestes moim guru podobnie jak jackson, fryta,doda,hilton itd // pozdro..

No to na co czekasz? Ukłony dla Guru:)))

P.S Jeszcze kilka takich postów i zabawie się w konfidenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto tu czytać nie umie?:) Oj oj chyba coś mnie omineło:P Ale jak na razie nie zyskaleś mojej sympatii;) Wyluzuj troszke, bo z takim stylem pisania długo na tym forum nie pociągniesz:) Mnie nie obchodzi co w CDA pisali, nie przepadam za CDA zresztą:P Ja wiem że producent gry mówił że świat ma być 3-4 razy większy nie 6 (od kąd pojawiały sie informacje o G3 tak pisano dlatego okazałem swoje zdziwienie). Jak będzie to się przekonamy jak gra wyjdzie,

Ps.poziom kultury pisania u ciebie pozostawia wiele do życzenia:P przystopuj troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>> pozatym PB team mowil (czyt. podawal) ifnormacje w CD - ACTION, ze swiat bedzie 5-6 razy
>> wiekszy,

Dnia 16.08.2006 o 19:47, Darkstar181 napisał:

Nie podawał.Nie przypominam sobie by wspominana że CDA dostało wszystkie informacje prosto
od PB.To był zlepik informacji z internetu.

a dokładnie to ta "mega obszerna" zapowiedź powstała przy współpracy z portalem gothic.phx.pl :)

a ty nitz weź się wrzuć na luz bo się robisz drugi jurexxxj...
forum to forum a nie jakiś wiec i jak ktoś się z tobą nie zgadza udowodnij linkiem do informacji, której bronisz, że się myli a nie zaczynasz bluzgać... zachowuj się jak człowiek inteligentny, bo chyba takim jesteś...i przeczytaj z 5 razy to co piszesz, bo czasem nie mogę się połapać o co Ci chodzi, no i kultura, kultura przede wszystkim


i co to za różnica czy świat będzie większy 4 czy 6 razy? on i tak będzie olbrzymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zobaczylem ostatnio filmiki, w ktorych bohater walczy dwoma mieczami to mi sie odechcialo czekac na ta gre... jest to tak nienaturalne, ze glowa boli. Do tego bohater wydaje dziwaczne odglosy... ogolnie zawiodlem sie, ale mam nadzieje, ze do premiery to wszystko poprawia... Poki co czekam na NWN2, a wczesniej liczylem na G3 ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:19, Kris_bla napisał:

A ja jak zobaczylem ostatnio filmiki, w ktorych bohater walczy dwoma mieczami to mi sie odechcialo
czekac na ta gre... jest to tak nienaturalne, ze glowa boli. Do tego bohater wydaje dziwaczne
odglosy... ogolnie zawiodlem sie, ale mam nadzieje, ze do premiery to wszystko poprawia...
Poki co czekam na NWN2, a wczesniej liczylem na G3 ;-P

Te filmik są z marca:) Nic dziwnego,że gra tak kiepsko wygląda.Sam byłem zniesmaczony.No ale to w końcu z marca.Mogli juz dawno poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:19, Kris_bla napisał:

A ja jak zobaczylem ostatnio filmiki, w ktorych bohater walczy dwoma mieczami to mi sie odechcialo
czekac na ta gre... jest to tak nienaturalne, ze glowa boli. Do tego bohater wydaje dziwaczne
odglosy... ogolnie zawiodlem sie, ale mam nadzieje, ze do premiery to wszystko poprawia...
Poki co czekam na NWN2, a wczesniej liczylem na G3 ;-P

Mnie sie bardzo podoba walka dwoma mieczami, i cieszyłbym sie bardzo gdyby można było mieszać rodzaje broni (np miecz z toporem). Owszem możecie narzekać na brak realizmu, ale według mnie rodzaj tej walki jest dosyć pokazowy i zrobiny w dobrym stylu. Pozatym wnosi coś nowego do gry, i wpewnym rodzaju coś oryginalnego (w oblivionie tego niema [jes, jes,jes :D])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:19, Kris_bla napisał:

A ja jak zobaczylem ostatnio filmiki, w ktorych bohater walczy dwoma mieczami to mi sie odechcialo
czekac na ta gre...


Ale takie małe pytanko.. Czy ktoś w samej gierce każe ci używać tej umiejętności? jak ci się nie podoba to będziesz uzywać czegoś innego jak jednoręczne czy dwuręczne i po problemie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze mi nikt nie kaze jej uzywac, ale to wyglada tak sztucznie, ze szok... do tego parowanie takim mieczykiem smiesznym ogromnego orkowego topora to juz totalna porazka. Miejmy nadzieje, ze to poprawia, bo inaczej bedzie totalna klapa ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W g2 lagą zdołałem odparować parę pierwszych ciosów Orka Elity. Potem puściłem klawisz bloku i umarłem. Więc jeżeli to pozostanie, to wiele się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:53, WorldWar3PL napisał:

W g2 lagą zdołałem odparować parę pierwszych ciosów Orka Elity. Potem puściłem klawisz bloku
i umarłem. Więc jeżeli to pozostanie, to wiele się nie zmieni.

Ja bym chciał żeby w G3 pojawiło się takie coś jak ja to nazywam "prawo silniejszej broni". Tzn. kiedy mam 3x lepszą broń jakościowo od przeciwnika bądz broń przeciwnika jest zardzewiała lub bliska połamania, podczas walki broń ta powinna sie złamać. I to nie jak jest to przedstawione w oblivionie że broń chowa się do ekwipunku tylko poprostu przeciwnik trzyma w pewnym momęcie pół swojego np miecza. A szkody naturalnie można naprawić w kuźni. Myśle że to by było ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Walczysz z wrogiem, potężnym orkiem, który łamie ci miecz. Uciekasz po lepszy :) Uważam, iż powinieneś ten pomysł zgłosić na forum jowood póki można - jeżeli jeszcze zamierzają wprowadzić jakiekolwiek zmiany w grze, to zrobią to w najbliższych dniach.
Swoją drogą, mogły by być miecze niezniszczalne a la Uriziel. Ale mówiąc szczerze jestem przeciwnikiem niszczenia się ekwipunku ( Diablo ). Zniszczalny miecz w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować