Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 19:07, Kris_bla napisał:

Ja wiem, ze najwazniejsza jest fabula i grywalnosc, nigdy nie twierdzilem inaczej,
ale po prostu stwierdzam fakt, ze na screenach grafa jest coraz gorsza... ale to
nie jest
najwazniejsze...

Dziwny jestem bo dla mnie grafika jest coraz lepsza ! Tak dobrze czytani lepsza ;P. Popatrzcie na pierwsze screeny te domy takie ponure, niemrawe a teraz cudenka te szaty, zbroje wszystko jakieś żywsze :) Mam nadzieje ze nie zjada Gothica "bo ma gorsza grafe od Obliviona" (Morrowind tez miał niby lepsza od Gothic 2 a nawet go dobrze nie zaintalowałem bo mi sie nie podoba i juz :P.). Jak grafika prezentuje sie naprawde zobaczymy podczas premiery dema, wole brzydziej a płynniej nie wiem jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:10, Stwór napisał:

> no co jest? Jeszcze niedawno był to całkiem popularny temat! A teraz! 20 minut nikt nie
odpowiada!
> Ludzie...

To nie czat tylko forum:) jak ktoś będzie miałdo napisania to napisze, poda nowe informacje
itp:) Nic na siłę! Zwłaszcza na forum!:) no chyba że degradzika się chce;P


No dobra jestem trochę niecierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez Morrowind sie nie podoba, a Obek juz nawet tak, chociaz bardzo szybko sie nudzi :-)
Oby Gothic 3 byl duzo lepszy pod kazdym wzgledem od Obka, moze miec nawet gorsza grafe (chociaz nie powinien), wazne zeby byla ciekawa fabula i wysoka grywalnosc, albo chociaz taka jak w G1 i G2 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się sugerować screenami - bo po pierwsze w grze to zawsze inaczej wygląda, po drugie te screeny są w różnej jakości, a po trzecie czasem lokacje i postacie wyglądają dość dziwnie, ale nie jest to cecha grafiki, tylko kąta pod jakim screeny zostały zrzucone (kto zna się choć trochę na języku filmowym ten wie, że wystarczy zmienić kąt ustawienia kamery, aby coś zbrzydzić lub upiększyć). W Gothic 3 będziemy mieć dużą swobodę w ustawieniu widoku, dlatego te screeny są tak różne - na początku większość screenów była robiona z przodu, a teraz co screen to kąt zrzutu obrazu jest inny, czasem od dołu, czasem z góry itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie boje o naszego Goticzka 3... Panowie z Piranha Bytes wiedzą co robią napewno to bedzie hit oraz bedzie godnym następcą jego poprzednich części ;P Chciałbym żeby Gothic 3 miał naprawde wciągającą i świetną fabułe, dobrą muze, grafe i to wystarczy... Niemoge sie doczekać tego demka oby pojawiło sie w necie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że demo będzie w jakimś czasopiśmie (pewnie CDA DVD) bo nie mam zamiaru ściągać dema ktore bedzie mieć conajmniej 1 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ceny Gothic 3 wedłóg mnie to bedzie podobnie jak z Heroes V, SpellForce 2 czy Titan Quest. 99 zł + 20 zł zniżki, darmowa dostawa przed premierą (tylko pre-order) albo dostawa za wirtualną kase jak tak to bedzie git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:46, pawlo131 napisał:

Mam pytanie odnośnie jedynki:
Za co bezimienny trafił do koloni?


Nie wiadomo. Być może dowiemy się tego w Gothicu 3, ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isarze wiesz poprzedniczki gry jakos nie bazowaly na genialnym silniku graficznym ale to byl hit bo mial klimat fabule itd itd - najbardziej to mnie obawia nowy silnik graficzny i to czy poznamy odrazu np deiga lestera milten gorna lee idp bo w porzednich czesciach np w g1 ich poznawales jako kompanow - w 2jce (dla przykladu) poszedles do GD i widzisz sowjego kompana ;) - jak bedzie w G3 - zobaczymy
bajuj od fazy testow do fazy alfa patrz ile sie zmienilo - moze Autorzy zafunduja nam prawdziwa rozkosz grafika ;) - pozyjemy zobaczymy -demo juz niedlugo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:46, pawlo131 napisał:

Mam pytanie odnośnie jedynki:
Za co bezimienny trafił do koloni?

Nie wiemy i nigdy się tego nie dowiemy jego imienia też nie poznamy i dobrze ;p to by popsuło cała zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:51, Isar napisał:

Nie wiemy i nigdy się tego nie dowiemy jego imienia też nie poznamy i dobrze ;p to by popsuło
cała zabawe

pawlo131 pytał sie za co trafił do koloni a nie jak ma na imie ;)
Btw to za co Beziemienny tam trafił to jest materiał na osobna gre ;) Super byłoby gdyby Piranha Bytes zdecydowało sie na gre taki Gothic 0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:48, nitz napisał:

Isarze wiesz poprzedniczki gry jakos nie bazowaly na genialnym silniku graficznym ale to byl
hit bo mial klimat fabule itd itd

No ale w tamtych czasach kiedy wychodził Gothic ta grafa była naprawde extra i to AI NPC to było coś w tedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:53, Bajuj napisał:

Btw to za co Beziemienny tam trafił to jest materiał na osobna gre ;) Super byłoby gdyby Piranha
Bytes zdecydowało sie na gre taki Gothic 0 :D


Niezly pomysl :-D Ja jestem za ;-) Moze kiedys powstanie taka gra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:53, Bajuj napisał:

> Nie wiemy i nigdy się tego nie dowiemy jego imienia też nie poznamy i dobrze ;p to by
popsuło
> cała zabawe
pawlo131 pytał sie za co trafił do koloni a nie jak ma na imie ;)
Btw to za co Beziemienny tam trafił to jest materiał na osobna gre ;) Super byłoby gdyby Piranha
Bytes zdecydowało sie na gre taki Gothic 0 :D

A gdyby sie okazoało że to Bezimienny zabił królową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 21:02, Lord Riven napisał:

> > Nie wiemy i nigdy się tego nie dowiemy jego imienia też nie poznamy i dobrze ;p to
by
> popsuło
> > cała zabawe
> pawlo131 pytał sie za co trafił do koloni a nie jak ma na imie ;)
> Btw to za co Beziemienny tam trafił to jest materiał na osobna gre ;) Super byłoby gdyby
Piranha
> Bytes zdecydowało sie na gre taki Gothic 0 :D
A gdyby sie okazoało że to Bezimienny zabił królową...

jasne... chyba królową pełzaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec pytam sie(bo jestem tu nowy), jezeli zalozmy EK Gothic 3 bedzie kosztowac 150 zl, ja bede miec 40 wPLN to moge wydac wszystkie wPLN i zaplacic listonoszowi 110 zł czy nie? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 21:15, LordJuve napisał:

Wiec pytam sie(bo jestem tu nowy), jezeli zalozmy EK Gothic 3 bedzie kosztowac 150 zl, ja bede
miec 40 wPLN to moge wydac wszystkie wPLN i zaplacic listonoszowi 110 zł czy nie? Jak to jest?

To zalezy od panów z CDP. Jednak myślie że 20 wPLN to maximum jakie mogą zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 19:47, lukmistrz napisał:

> Mam pytanie odnośnie jedynki:
> Za co bezimienny trafił do koloni?

Nie wiadomo. Być może dowiemy się tego w Gothicu 3, ale to mało prawdopodobne.


Pewnie bedzie tak wyjasnione jak w obku, ze bogowie tego chcieli albo cos takiego bo dzieki temu ze trafil do wiezienia sie tak wszystko zaczelo:d sry nie do wiezienia tlyko do koloni przeciez slylai tam nawet za najmniejsze wystepki wiec pewnie bedzie to blacha sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować