Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Haha ja po angielsku to co 2 słowo, ale zrozumiałęm na tyle, ze jeśli chce się zagrać w demo to przyjechać do Lipska trzeba w przyszły weekend :/ czyli co w sieci nie będzie bo kończą pełną wersje i dopracowują:/ z jednej strony super z drugiej lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 22:10, erwinl15 napisał:

oby Gothic 3 nie był tak monotonny i szybko nudzący się Morrowind

Masz racje ostatnio postanowiłem zagrać w Morrowind połaziłem trochę po tym świecie i zakończyłem tą grę ! denerwuje mnie to że cały czas wczytuje teren a żeby coś podnieś to trzeba trochę się potrudzić, może i grafika jest estetyczna ale grywalność do bani !!!

pozatym ktoś kto najpierw zagrał w Gothica to potem nie przestawi się do gry Morrowind podobnie zreszto jest w odwrotną stronę chociarz w mniejszej skali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 09:20, marlin15 napisał:

no czyli demo w nastepnym tygodniu po LIpsku....

Nie,demo nie będzie tydzień po Lipsku. Na forum było napisane że demo wyjdzie po premierze...

Czyli tak samo jak demo pozostałych części.Można się było tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 09:42, Darkstar181 napisał:

> no czyli demo w nastepnym tygodniu po LIpsku....
Nie,demo nie będzie tydzień po Lipsku. Na forum było napisane że demo wyjdzie po premierze...

Czyli tak samo jak demo pozostałych części.Można się było tego spodziewać.

Kiepski chwyt reklamowy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda, o ile Glockenbeat ma pewne informacje...(a niestety pewnie tak)
Niby z jednej strony można się było tego spodziewać - demo jest zawsze problemem dla twórców, bo tylko zabiera czas na balansowanie, testowanie i kończenie gry - ale z drugiej strony jest to trochę dziwne skoro JoWooD i Koch Media chcą podbić Gothikiem 3 rynek amerykański, to demo przed premierą byłoby pożądane...(zwłaszcza, że targi są w Eurpie!) - hmm...pewnie się nie wyrabia PB z pracą...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak o to skończyły się nasze marzenia o demie ;(

tam pisze, że PB ciągle koncentruje się nad ukończeniem GIII i nie mają czasu, że to demo zrobić, ale jak komuś bardzo zależy to może pograć w G3 na GC :P

heh... ale może znajdzie się jakiś cwaniaczek któremu uda się tą wersję z GC zdobyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... szkoda :/
Wiedziałbym przynajmniej jak gra sie bedzie na moim kompier sprawować :/ A jak juz wyjdzie demo to bedzie mi nie potrzebne bo juz bede grał w pełna wersja :P No coź czyli czekam na relacje z GC jak sie grało w g3 i odliczam dni do premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mogliby, ale takie demo na pewno dużo zajmowałoby. Pewnie z powodu braku czasu dadza to co mają i tylko jakimiś skryptami nałożą ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 11:56, WorldWar3PL napisał:

Najprawdopodobniej niecałe 5 GB, tak jak większość dzisiejszych gier.

CO?Aż tyle?Przecież połowę moich gier będę musiał pousuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 11:58, plada napisał:

> Najprawdopodobniej niecałe 5 GB, tak jak większość dzisiejszych gier.
CO?Aż tyle?Przecież połowę moich gier będę musiał pousuwać.


teraz taki rozmiar to w dzisiejszych grach niemal standard ;) napewno Gothic3 będzie zajmował mniej więcej tyle co Oblivion (ok 4,5GB),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rok temu jak nie dwa... UT 2004 zajmował 6GB to czemu gothic nie miał byz zajmowac cos koło tego... lub tez mógłby byc wtyłoczony na płytce DVD9 tak ja BFME 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupic tez jeszcze 1gb ram i wymienic karte na Geforca 7800gs albo gtx albo po prstu poczekc az wyjda karty zgdone z dirext 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak np , Tomb Raider zajmował 9 Gb napisane tak było , ale zajmował 7 GB, a jaki krótki był.
A co do demka , a były dema Gothica I i II ,
I czy napewno ma wyjśc G III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować