Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2006 o 01:42, Stwór napisał:

> Co to GC >?

games convention <--- Targi gier komputerowych w Lipsku:) Będzie o gothicu 3:)


Aha dzięki i co tam bedą mówili jakeiś nowiny o G 3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 03:38, Tuneer napisał:

> > Co to GC >?
>
> games convention <--- Targi gier komputerowych w Lipsku:) Będzie o gothicu 3:)

Aha dzięki i co tam bedą mówili jakeiś nowiny o G 3??


no to na pewno ;] moze bedzie mozna zagrac w G3 kto wie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaprezentowana bedzie napewno i po tym ma podobno wyjsc demo - a czy pograc to Ci sie uda to moza mowic o takim cudzie jak w Polsce bedzie normalnie mozna zyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale powiedzcie... czy nie mogliby wypuscic tego dema co bedzie w LIPSKU....??? przecierz i tak to musza przygotowac.... to wiec na jedno wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 09:53, marlin15 napisał:

ale powiedzcie... czy nie mogliby wypuscic tego dema co bedzie w LIPSKU....??? przecierz i
tak to musza przygotowac.... to wiec na jedno wychodzi....

Może moga, ale nie chcą ;) Pozatym na GC bedzie pewnie coś wiekszego niż takie demo :) Niech tylko rozmowy wygladaja tak jak wczesniej jak to ja nie wiem co zrobie :/ Sami Wiecie o co chodzi, przeciez bez tego ta gra nie bedzie taka sama. btw teraz koncze jeszcze raz 2 i juz nie gram az do premiery 3 bedzie lepiej smakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale shit z tym demem...:/ Mam nadzieje, ze jakis pirat wyrwie to co bylo na GC(choc moze to z drugiej strony opoznic premiere gry...;(). Demo takiej gry powinno byc i to duzoo wczesniej niz premiera, ona nie bedzie kosztowac 30 zl, poza tym tylu fanow czeka na pelna wersje z takim zniecierpliwieniem, kiedy ktos bedzie chcial zobaczyc jak bedzie mu gra chodzila to bedzie musial znow czekac kupe czasu az demo wyjdzie. A za ten czas napakowane bachory beda juz graly w G3 na swoich megakompach od rodzicow.

To taka dyskryminacja nas, tych, ktorzy czekaja na Gothic''a 3, ktorzy ostatnie peniadze na modernizacje kompa i zakup gry wydaja. Bo przeciez ci, ktorzy moga jechac na GC zagraja w Gothic''a 3 juz prawie 2 miesiace przed premiera, zobacza jakie kompy tam byly i jak nowe dzielo PB na nich smiga, jakis punkt odniesienia bedzie, a my co?

Przeciez PB i tak musiala pracowac nad tym demem na GC, nie mogli zrobic cos na wzor dema nowego Might and Magic, przeciez tam nie chodzi o rozrywke, ale o pokazanie jak dana gra bedzie dzialac na danym kompie, nam tego nie dane bedzie sprawdzic predko...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 09:53, marlin15 napisał:

ale powiedzcie... czy nie mogliby wypuscic tego dema co bedzie w LIPSKU....??? przecierz i
tak to musza przygotowac.... to wiec na jedno wychodzi....

Owszem ale wydaje mi się że te demo zaprezentowane na GC będzie zaduże dla umieszczenia go na necie. Nie chodzi mi to o GB :P tylko o możliwość w tym demie np zaduży zarys krainy po której można chodzić. A najwyrażniej niechce mi sie nic z tym zrobić, ponieważ doskonalą pełną wersje może i to lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 11:42, LordJuve napisał:

(...)Przeciez PB i tak musiala pracowac nad tym demem na GC, nie mogli zrobic cos na wzor dema nowego
Might and Magic, przeciez tam nie chodzi o rozrywke, ale o pokazanie jak dana gra bedzie dzialac
na danym kompie, nam tego nie dane bedzie sprawdzic predko...:/


Myślę, że nie bawili się specjalnie nad sporządzeniem jakiejś specjalnego dema na te targi - po prostu dadzą jakiś fragment gry...Piranha Bytes to bardzo mały zespół (tylko 19 osób) więc pewnie nie mają czasu na przygotowywanie dema do pobrania w Internecie, zwłaszcza, że do premiery chcą wykorzystać maksymalnie czas na kończenie gry (i tak pewnie znowu się okaże, że z wieloma rzeczami nie zdążą - jak to było z Gothic 2 :).

Z drugiej strony - to może być podpucha, te informacje, że nie będzie dema do premiery - żeby więcej ludzi przyjechało na targi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli dema nie ma być to pewnie nie bedzie wcale ani przed ani po targach :) Pozostana relacje osób które na targi postanowiły przyjść i pograc :) mam tez nadzieje ze w Gothic 3 bedzie akrobatyka do wyuczenia tak jak w 1 tzn za Punkty Nauki a nie tak jak to miało miejsce w 2NK przy posiadaniu 90 zrecznosci. Czyli co jak jestem magiem to nie moge a przeciez nie mam az tylu PN by wydac je na zrecznosc bo sa potrzebniejsze umiejetnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z artykułu o Gothic 3, który ma się pojawić w czasopiśmie PC Actione :

In the upcoming edition of the German games magazine PC Action will be another big preview of Gothic 3. It contains a lot of new info. Here''s a (very short) summary with some of the highlights:

* There will be around 550 different quests, of which 25 belong to the main story. It won''t be possible to do all quests in one game, because a large part is only available when a certain group favours you.
* The hero will have 9 different attributes.
* There are about 70 different talents/perks in seven different professions:
o Fighting (17)
o Hunting (10)
o Magic (11)
o Forging/Smithing (5)
o Thief skills (11)
o Alchemy (7)
o Other talents (6)
The developers think it will be possible zto reach about level 30. For every level you''ll get the usual 10 learning points and every skill or talents costs 5 LP.
* It''ll take about 50 hours to finish the main story. For the rest of the quests you''ll need another 100 hours.
* The player will spend about 60% of the time in the woods and fields of Myrtana. The other 40% will be spend in the desert area of Varant and the snowy planes of Nordmarr, about 20% each.
* There are around 1000 different items to be found in the entire world.
* For the 250.000 dialogs 62 different voice-actors were used. That is about 18 hours of spoken dialog.
* The zoom options of the camera range from first-person perspective to bird-eye view.
* The following system requirements are mentioned in the article:

Minimum
2 GHZ
512MB Ram
128 MB Graphics card

Recommended
3GHZ
1024 MB Ram
Geforce 6800

Jakby co, mogę zrobić skrótowe tłumaczenie (choć nie mam za bardzo czasu) - ale wydaje mi się, że język jest dość prosty, więc łatwo można zrozumieć.

źródło:
http://www.rpgdot.com/#50461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:27, Darkstar181 napisał:

O w mordę...150 godzin grania!? WOW!

Naprawde duzo :D Trzeba sie cieszyć :D :D :D

Dnia 20.08.2006 o 13:27, Darkstar181 napisał:

550 zadań

Mam zamiar zaliczyc wszystkie :)
>z czego tylko 25 należy do głównego wątku fabularnego... nieźle,nieźle.
Musza byc bardzo długie skoro zajma taka czesc czasu gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:20, verbum napisał:

/.../

Po przeczytaniu tego tekstu na myśl przychodzi mi tylko jeden komentarz: O w mordę! Tylko z tym 30 levelem cienko... W poprzedniczkach można było wycisnąć nawet 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować