Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 09:59, WorldWar3PL napisał:

Zauważyliście ? Codziennie teraz - nowe screeny, nowe informacje. Widać, że premiera tuż tuż
i gra jest na ukończeniu.... Mogliby dać gameplay, jeden gameplay z aktualnego stanu,
bo poprzednie miały tyle bugów, że hej. Przecież to nie problem nagrać te 30 sekund frapsem
;-)


Zaczęło się po prostu zamieszanie związane z targami GC w Lipsku - główną imprezą, która ma rozreklamować Gothic 3... - możecie się spodziewać istnej kanonady wiadomości o Gothic 3 w najbliższych dniach, targi wszak tuż, tuż...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:13, nitz napisał:

dziwne te "nowe - inne" pudelko g3, jakies takie bez emocji ;)

Mi się podoba to czerwone pudełko bardziej niż to "szarawe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najfajniesze to jest to pudełko EK.... ale to zwykłej edycji tez nie jest złe.... ale co nam po pudełku... przydała by sie gra..... i tu super gra... dopracowana i wogule....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis Atari Norway ujawnia zawartość pudełka EK. W pudełku ma się znaleść amulet, płytka Making-of DVD, poradnik oraz wysokiej jakości mapa.

Dziwi mnie jedna rzecz. Na ich wersji pudełka widnieje ograniczenie wiekowe +12, natomiast w sklepie gram.pl +16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myniek nie porownuj np prawa polskiego do amerykanskiego itd bo nie w tym rzecz - jeden kodeks prawny ma inne wymagania wiekowe drugi inne ;P - patrz na USA w 1 stanie osoba pelnoletnia ma 18 lat a w innym 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:06, nitz napisał:

myniek nie porownuj np prawa polskiego do amerykanskiego itd bo nie w tym rzecz - jeden kodeks
prawny ma inne wymagania wiekowe drugi inne ;P - patrz na USA w 1 stanie osoba pelnoletnia
ma 18 lat a w innym 21 :)


Problem w tym, że oba ograniczniki są podene według tego samego, europejskiego standardu Pegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:48, WorldWar3PL napisał:

Mam wrażenie, że pomyliłeś parę ostatnich linijek.

Gorn mówi, że złoto zostaje na pokładzie.
A bezmienny "co nam po złocie" - chyba tak....

Wszystko jest brane żywcem z końcowego filmiku. Jeszcze dwa dni do GC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:37, nitz napisał:

a w USA :P :> ?


Eh, standart to standard. W Europie i w USA układ SI też jest taki sam. Centymetr w USA i w Wuropie ma 10 milimetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 12:51, myniekka napisał:

Eh, standart to standard. W Europie i w USA układ SI też jest taki sam. Centymetr w USA i w
Wuropie ma 10 milimetrów.

Oznaczenie Pegi są zwykle zmieniane w zależności kraju w jakim wydawana jest gra. Raz że kraj może w ogóle zakazać sprzedaży danej gry( W Australli nie znajdziesz GTA) a dwa że w takim USA oznaczenia PEgi są zwykle "wyższe" znaczy sie,to co u nas dostępne jest od 16 lat,u nich jest dostepne od 17 i wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:42, plada napisał:

Czy coś nowego pojawiło się na temat G3, przez te dwa dni?


Mozna tak powiedzieć wiadomo ile będzie zadań a mianowicie będzie 550 zadań z czego 25 zadań będzie należało do głównego wątku no i jeszcze czas gry który wyniesie 150 godzin. Tyle wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa...zauważyłem.A tak przy okazji...jak mam procesor 1,9 Ghz, to będzie mi gothic 3 chodził?Czy już mogę myśleć o wymianie kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:56, plada napisał:

Taa...zauważyłem.A tak przy okazji...jak mam procesor 1,9 Ghz, to będzie mi gothic 3 chodził?Czy
już mogę myśleć o wymianie kompa?

to zależy jeżeli masz AMD to good ale jeżeli to Intel to lepiej wymienić :P (na althona :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować