Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 15:56, plada napisał:

Taa...zauważyłem.A tak przy okazji...jak mam procesor 1,9 Ghz, to będzie mi gothic 3 chodził?Czy
już mogę myśleć o wymianie kompa?


Nie wiem napewno ale powinien pójść na niższych detalach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:47, Gandalf20 napisał:

> > Hej, jak zwykle podamy je, kiedy dostaniemy na to zielone światło od JoWooD. Nie
ma sensu teraz pisać jakie będzie EK, bo w procesie produkcji może się okazać, że coś będzie
wycofane. Co do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy pesymiści
zakładający odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie
z informacjami od wydawcy, jeszcze w tym roku :]

Czyli jednoczesna premiera chyba odpada:/


Doświadczenie uczy, że lepiej nie obiecywać, ale nie wykluczam takiej możliwości, bo są podstawy by być optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2006 o 16:17, Jay Z napisał:

Doświadczenie uczy, że lepiej nie obiecywać, ale nie wykluczam takiej możliwości, bo są podstawy
by być optymistą.

dziękujemy za ta optymistyczna wiadomośc ;)) dobra koniec z moim offtopem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Jay Z nas obserwuje w tym temacie - zaczynam się bać ;-)

Mam pytanie - oprócz pustynnych i zimowych klimatów, jakie jeszcze miały być w g3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 16:23, WorldWar3PL napisał:

A więc Jay Z nas obserwuje w tym temacie - zaczynam się bać ;-)

Mam pytanie - oprócz pustynnych i zimowych klimatów, jakie jeszcze miały być w g3 ?


O ile pamietam to lasy tropikalne (ale tego nie jestem pewny na 100%) i podobne do tych co były w Khorinis ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimaty leśne podobne do tych z Khorinis jak wspomoniał poprzednik napewno, ale lasy tropikalne to chyba w dodatku, bo w pełnej wersji nie ma chyba Wysp Południowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 15:56, plada napisał:

Taa...zauważyłem.A tak przy okazji...jak mam procesor 1,9 Ghz, to będzie mi gothic 3 chodził?Czy
już mogę myśleć o wymianie kompa?


Wiesz, to czy gra Ci "pójdzie" czy nie zależy tylko od procka, ram, grafa to jest najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 16:17, Jay Z napisał:

> > > Hej, jak zwykle podamy je, kiedy dostaniemy na to zielone światło od JoWooD.
Nie
> ma sensu teraz pisać jakie będzie EK, bo w procesie produkcji może się okazać, że coś
będzie
> wycofane. Co do premiery w Polsce, mogę jedynie poinformować, że nie mają racji wszyscy
pesymiści
> zakładający odległą premierę polskiej wersji. Nastąpi wkrótce po niemieckiej, czyli zgodnie

> z informacjami od wydawcy, jeszcze w tym roku :]
>
> Czyli jednoczesna premiera chyba odpada:/

Doświadczenie uczy, że lepiej nie obiecywać, ale nie wykluczam takiej możliwości, bo są podstawy
by być optymistą.



Dzięki to mnie uspokoiłeś:)

150h to sporo, ale dla mnie będzie pewnie ponad 200, zanim przeczesam całą krainę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 18:01, Szymon666 napisał:

> Taa...zauważyłem.A tak przy okazji...jak mam procesor 1,9 Ghz, to będzie mi gothic 3 chodził?Czy

> już mogę myśleć o wymianie kompa?

Wiesz, to czy gra Ci "pójdzie" czy nie zależy tylko od procka, ram, grafa to jest najważniejsze
:D

Z pozostałymi wymaganiami nie mam problemu.Tylko właśnie ten procek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 16:23, WorldWar3PL napisał:

A więc Jay Z nas obserwuje w tym temacie - zaczynam się bać ;-)

Mam pytanie - oprócz pustynnych i zimowych klimatów, jakie jeszcze miały być w g3 ?


Będą jeszcze zwykłe lasy i tereny jak z Khorinis. Na 100% będzie bagno, a lasy tropikalne pojawią się na 80% na Wyspach Południowych w dodatku (prace trwają!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdzałem procesor i okazało sie, że mam 1,8.Czy już mogę wymieniać procesor?Czy wogle będzie mi Gothic 3 działał na tym procku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydały by sie tak z dwa dodatki... ale ciekawe na czym bedzie polegałą fabuła w dotdatku i czy bedzie on działa na tej samej zasadzie jak dodatek Noc Kruka... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:24, marlin15 napisał:

przydały by sie tak z dwa dodatki... ale ciekawe na czym bedzie polegałą fabuła w dotdatku
i czy bedzie on działa na tej samej zasadzie jak dodatek Noc Kruka... ???


Będzie coś z czterema ostatnimi świątyniami Beliara, bo na Wyspach są. Pojawią się też Murzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:27, Mediv napisał:

> przydały by sie tak z dwa dodatki... ale ciekawe na czym bedzie polegałą fabuła w dotdatku

> i czy bedzie on działa na tej samej zasadzie jak dodatek Noc Kruka... ???

Będzie coś z czterema ostatnimi świątyniami Beliara, bo na Wyspach są. Pojawią się też Murzyni.

ale na jakiej on zasadzie bedzie działał... tak samo jak Noc Kruka??? zintegruje sie z cała gra... i bedziesz mół wykonywac w dowolnym momencie zadania.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:30, marlin15 napisał:

ale na jakiej on zasadzie bedzie działał... tak samo jak Noc Kruka??? zintegruje sie z cała
gra... i bedziesz mół wykonywac w dowolnym momencie zadania.??


Pewnie tak, ale to nic pewnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 10:35, marlin15 napisał:

narazie to nie mamy jeszce pełnej G3... a my juz o dodatkach dyskutujemy.... ciekawe pokaze
sie to demo czy nie ....


To że my o dodatku dyskutujemy to jeszcze nic bo został on zapowiedziany, ale są ludzie którzy już temat Gothica 4 okupują http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10824&u=46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem temat, ktory traktuje o polskiej wersji jezykowej gry Heroes 5, moze ktos z CDP zalozy podobny o Gothic''u 3?

Juz jutro GC, cos czuje, ze pelno nowosci wyjdzie na temat G3, kurde, niektorzy juz zagraja w trojke, ale nas potraktowali z tym demem...:[

Pracownik CDP, ktory sie wypowiedzial wczesniej malo mnie uspokoil, troche tak niepewnie sie pan wypowiada, przeciez w ciagu 2 miesiecy da sie zrobic polonizacje do G3 tak aby zdazylo sie na 13 pazdziernika, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:58, LordJuve napisał:

Pracownik CDP, ktory sie wypowiedzial wczesniej malo mnie uspokoil, troche tak niepewnie sie
pan wypowiada, przeciez w ciagu 2 miesiecy da sie zrobic polonizacje do G3 tak aby zdazylo
sie na 13 pazdziernika, prawda?


Nie spinaj się. Jeszcze niedawno było pewne że premiera PL będzie dopiero po niemieckiej, a dzisiaj Jay Z dał nam tylko nadzieje "ale nie wykluczam takiej możliwości, bo są podstawy by być optymistą." http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=8273. Należy się tylko i wyłącznie cieszyć bo jeśli wszystko pójdzie dobrze to będą rozsyłać już 12.10 tym co zamówili już teraz żeby 13.10 mogli już grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:58, LordJuve napisał:

Widzialem temat, ktory traktuje o polskiej wersji jezykowej gry Heroes 5, moze ktos z CDP zalozy
podobny o Gothic''u 3?

Juz jutro GC, cos czuje, ze pelno nowosci wyjdzie na temat G3, kurde, niektorzy juz zagraja
w trojke, ale nas potraktowali z tym demem...:[

Pracownik CDP, ktory sie wypowiedzial wczesniej malo mnie uspokoil, troche tak niepewnie sie
pan wypowiada, przeciez w ciagu 2 miesiecy da sie zrobic polonizacje do G3 tak aby zdazylo
sie na 13 pazdziernika, prawda?


Pewnie się da, nigdy gry nie lokalizowałem. Pisząc o poprzednich doświadczeniach miałem na myśli problemy jakie mogą wynikać po zlokalizowaniu gry a przed jej wydaniem. Oczywiście w przypadku Gothica 3 nie mam nic na myśli, ale po prostu jest za wcześnie, żeby móc definitywnie określić datę polskiej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować