Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Obejrzałem właśnie oba filmiki (ten 660 MB i ten 70MB). Prezentują się całkiem nieźle, a co najważniejsze, to są dwa całkowicie różne filmy, tak więc zalecam ściągnięcie obydwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo nowe filmiki dzieki juz sciagam, ps. czmeu na sronie cd action sie nei da tych screenow zobyaczc:
Gothic 3 - screeny i wrażenia
[25.08.2006 15:31] kategoria: Games Convention

Mamy na stronie aż 21 screenów z Gothica 3. A ja dzięki uprzejmości pani Tamary Berger z JoWooD załapalem się na prywatny pokaz w centrum biznesowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam jutro sciagne filmiki nie uciekna:D Teraz spadam na noc gdzies wiec mnie nie bedzie i nie bende miec na noczeby czekal w kolejce:D jutro z rana uruchomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem ten wielki filmik i szczerze mówiąc nie ma w nim prawie nic ciekawego, w dodatku słaba jakość jest, nie wiele widać :( już ten mniejszy siedemdziesięciomegowy był lepszy, ciekawszy i w lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj koniec targów.... 27 spierpnia... ponoc panowie z PB zabieraja sie ostro do pracy.... i maja z G3 zrobic to co mieli zamiar w 100%...
wiec pozostaje czekac... no 13.10.2006r... i modlic sie zeby pod koniec wrzesnia nie ujrzelismy inoffrmacji o przesuniecu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to zleciało :P jeszcze troszke ponad miesiąc :) mam nadzieje, zę do naszych rąk trafi produkt najwyższej jakości ;] i już nie umiem się doczekać potyczki z siłami zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 10:18, Milteen napisał:

Wszystko super, piekne i wg, miejmy ino nadzieje ze premiera nie ulegnie przesunieciu! :]

A nawet jeśli ulegnie, to będziemy pewni, że będzie wspaniałej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 09:21, marlin15 napisał:

wiec pozostaje czekac... no 13.10.2006r... i modlic sie zeby pod koniec wrzesnia nie ujrzelismy
inoffrmacji o przesuniecu premiery...



Serio? Ja bym wolał, aby wykonali plan maksimum nawet kosztem przesunięcia premiery o miesiąc, niż aby spinali się wydając niedoróbkę i potem sypały się patche
Chociaż kto wie z tymi patchami - z reguły ekipa po wycieńczającym wykańczaniu projektu daje ostro w palnik i jedzie na wakacje. A nie wiem czy stać ją na powoływanie osobnego zespołu supporterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 10:18, Milteen napisał:

Wszystko super, piekne i wg, miejmy ino nadzieje ze premiera nie ulegnie przesunieciu! :]

Wiesz co... po ostatnich filmikach,i pogłskach, chyba wolałbym,aby prmiere przesunięto...niech się biorą za poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 11:04, Darkstar181 napisał:

> Wszystko super, piekne i wg, miejmy ino nadzieje ze premiera nie ulegnie przesunieciu!
:]
Wiesz co... po ostatnich filmikach,i pogłskach, chyba wolałbym,aby prmiere przesunięto...niech
się biorą za poprawki.


Fakt. Ostatnio informacje na temat G3 nie są już tak optymistyczne jak kiedyś. Lepiej by gre dopracowali, a nie wypuszczali coś, co sie będzie wywalało do windy co 10 minut(vide nieupatchowany Gothic 1 - ten z Playa na ten przyklad) i będzie miało masę bugów. Piranha Bytes nie zrobi nam kolejnego "STALKERA", ale jeżeli będzie trzeba to niech premiera będzie np. ad2007 - i otrzymamy dopracowany produkt. W końcu jeżeli już mamy się męczyc to z kolejnymi zadaniami i silnymi przeciwnikami, a nie z bugami i wywalaniem się gry, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 09:21, marlin15 napisał:

no to dzisiaj koniec targów.... 27 spierpnia... ponoc panowie z PB zabieraja sie ostro do pracy....
i maja z G3 zrobic to co mieli zamiar w 100%...
wiec pozostaje czekac... no 13.10.2006r... i modlic sie zeby pod koniec wrzesnia nie ujrzelismy
inoffrmacji o przesuniecu premiery...


Nie zrobia bo nie bedzie wierzchowcow grrrrr:// jakos w oblivionie byly i bethesada sie postara a im sie nie chce bo sie nei da wszystko sei da ale czeba w to prace wlozyc ja za to place!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2006 o 11:17, SD4HJ napisał:

Nie zrobia bo nie bedzie wierzchowcow grrrrr:// jakos w oblivionie byly i bethesada sie postara
a im sie nie chce bo sie nei da wszystko sei da ale czeba w to prace wlozyc ja za to place!

A na cholere ci te wierzchowce? Ponoć w Oblivione i tak były robione na siłe... tak przynajmniej niektórzy mówią.

Ty za to płacisz... ja też za grę płacę,ale to chyba jeszcze nie powód by na moją osobistą prośbą dali w grze limuzynę co by bezio nie męczył się za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 11:17, SD4HJ napisał:

Nie zrobia bo nie bedzie wierzchowcow grrrrr:// jakos w oblivionie byly i bethesada sie postara
a im sie nie chce bo sie nei da wszystko sei da ale czeba w to prace wlozyc


Czy koń to rzeczywiście najważniejsza sprawa?
W Gothicu II problem przemieszczania się został rozwiązany miksturami szybkości, runami teleportującymi oraz stacjonarnymi runami (co przyniosło świetny rezulatat w krainie Nocy Kruka)

Dnia 27.08.2006 o 11:17, SD4HJ napisał:

ja za to place!


Tym mnie rozbroiłeś ^^.
Ty ZA NIC nie płacisz. Płaci na razie JoWood i Deep Silver i nikt nie powiedział, że akurat na Tobie im zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy konie na siłę?
Jeśli brać pod uwagę, że możesz robić map-travelling to rzeczywiście koń jest bajerem.
Ale jeśli lubisz sam dochodzić do poszczególnych lokacji to przyznasz chyba, że bieg byłby trochę przydługi :].
Natomiast bardzo fajnie wyglądają konie w Two Worlds, które służyły będą nie tylko do podróży, ale i walki (wręcz i łukiem).


A co do strzał. Faktycznie wbijały się (co poniektóre :]) we wrogów - w każym razie wszystkich nie udało mi się wyjąć. Gorzej, że były też strzały, które wisiały w powietrzu - nie chcę już się czepiać, że strzały nie wbijają się w drewniane elementy otoczenia :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2006 o 11:27, Backside napisał:

Natomiast bardzo fajnie wyglądają konie w Two Worlds, które służyły będą nie tylko do podróży,
ale i walki (wręcz i łukiem).

Offtop.

Widzę że byłeś we wszystkich stanowiskach gier RPG:)

Jeżeli masz czas,chętnie bym zobaczył twoja relacje z tej gry.

Temat już o niej jest: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5963&u=74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować