Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2006 o 13:06, diablolod napisał:

niemoge sciagnac tego ostatniego pliku


Other GC2006 pictures (RightClick->Save As...)

GC2006.rar

wam tez to nie dzial??

offtop:]

Mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa... Sorry za offtop, ale MUSIAŁEM zmienić podpis.
No dobra, TAX:
Ostatni mnie nie było. Czy były jakieś newsy co do dema? Miało być po GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:24, Mediv napisał:

Ostatni mnie nie było. Czy były jakieś newsy co do dema? Miało być po GC.


była mowa o tym, że dema przed premierą Gothica 3 nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:24, Mediv napisał:

Aa... Sorry za offtop, ale MUSIAŁEM zmienić podpis.
No dobra, TAX:
Ostatni mnie nie było. Czy były jakieś newsy co do dema? Miało być po GC.

Miało być po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedno...wszyscy mysla jaka bedzie 3 najlepszego cRPG??(oczywiscie ja tez...)
ale bardziej zastanawia mnie fakt co...Bedzie po III!!??
bo jaka inna gra dostarczy nam tylu miłych chwil jak nie Gothic III??!!
chyba ze bedziemy pisac e-mail-e do Pirania Bytes z prosba o kontynuacje Gothica lub stworzenie bry podobnej...moze kogos wysłuchaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:25, SLOUT napisał:

oco chodzi z podpisami pod nikami typu przewodnik delegat obywatel


To nie jest temat o statusach!!!
No ale odpowiem w drodze wyjątku te oznaczenia są po to by wiedzieć kto jak długo i jak bardzo jest zaznajomiony z forum cos mniej więcej tak ;)) Pozdro koniec offtopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy w G3 Będą jakies nakrycia głowy bo jak narazie to niewidzałem nic szczegulnego , a przeciesz zbroja paladyna miała w komplecie hełm a podobno ma ona sie pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp
JA jestem fanem ghoticka żadna ale to absolutni Żadna gra RPG nie doruwnuje ghotickowi
możecie sie ze mnie ś miać ale mam Oblivona IV i wydałem na niego 100zł i jest odrobine gorszy od ghoticka 2
za którego zapłaciłem 20zł nie tylko pod względem fabuły bo ghotick wdm to pod tym względem jest był i będzie jeszcze przez pare dobtych lat najlepszy na świecie ale chodzi mi też o bronie potwory rozwuj postaci
lokacje czry i wszystko a jeśli chodzi o grafike to jak na tamte czasy jest wspaniała.I tak grafika z ghoticka 2
jest prawie tak dobra jak w najlepsazych grach rpg 2006 (depcze po piętach Oblivonowiii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Kraju92, SLOUT
Powstrzymajcie się proszę od spamu.
Zakładam, że większość czytelników tego wątku to miłośnicy Gothica. Nie musicie ich przekonywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraju92 i SLOUT

Mam prosbe i radę zarazem nie piszcie w ten sposób np. "Jednym słowem NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!" lub "Najlepszy ghotick najlepszy ghotick trera zawsze i na wieki wieków" bo spamujecie a to nie jest wskazane bo większości forumowiczom przeszkadza do tego w regulaminie jest o tym mowa i jest to zabronione. Piszcie na temat. Moderatozy moga być nie tak mili jak ja zwykły forumowicz który zwraca tylko uwagę mozecie dostac ostrzeżenie lub degrad do niższego statusu. dziekuję za uwagę ;)) Pozdro

Przepraszam za offtop ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Jedno Ci napiszę - dzięki za te filmiki, ale naprawdę szkoda, że nie skręciłeś jak sam się bawiłeś z tym demo, które było na targach, bo to co dałeś to w większości są prezentacje pokazywane na targach, które są bardzo podobne do tego co jest w sieci (ciągle te same lokacje). Pewnie byłeś sam i nie miał Ci kto trzymać kamery (czy też aparatu), a szkoda bo tu większość z nas chętnie obejrzałaby jak chodzisz po innych miejscach niż te, które pokazywał KaiRo czy Michael Paeck...
Np. chętnie bym zobaczył coś więcej z Nordmaru niż to co było pokazywane, albo co jest trochę głębiej w las...:)
oczywiście o ile to było możliwe, bo może te lokacje były zablokowane..?

A propos materiałów - pojawiło się kilka nowych na http://www.gothic.phx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdowiakm zgadzam sie z tobą!!!Tez mam dość takich tekstów.Jeżeli nie macie pojęcia o Gothicu to nie piszcie nic w tych tematach bo z tego wszystkiego zrobi sie jeden wielki SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:18, Piotrek K. napisał:

SLOUT. Dostales juz jedno ostrzezenie. Teraz dostajesz kolejne ode mnie. Nastepnego juz nie
bedzie. Zostaniesz po prostu zdegradowany...

>ok sorry ale wkurzył mnie okropnie mówiąc że jak nieznasz gry to nie gadaj o niej ja ją znamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować