Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Hehe - spodziewałem się takiej ceny (nawet podałem kiedyś w poście widełki od 130-99zł :P ), no ale w końcu to jest kawał gry, nie jakaś tam popykawka...

Co do nagrań - Bezimienny + Boberek ok, ale Gawliński...hmm...jakoś przeboleję ;) - tym bardziej, że zawsze go lubiłem.

Najważniejsze, że teraz to już wszystko wskazuje na to, że opóźnień nie będzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, przecierz wiadomo ze taki glos na sucho to niezbyt mily w sluchu - ale jesli dojdzie do tego jakas zajefajna muzyczka i głosy marudzących bezsensu obywatelek to moze bedzie zarabiscie. i jak sie wam spodoba to bedziecie zalowac za te wczesniejsze posty - przecierz kochacie gothica wiec głowa do gory :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:25, zajacisko napisał:

A może Jay Z powie coś o możliwości wykorzystania WPLN?

Już napisał! W komentarzach do newsu napisał, że można zapłacić 30 wPLN i przesyłkę za żeton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:33, LordJuve napisał:

O co chodzi z tym zetonem za przesylke bo nie rozumiem???


Wchodzisz na odpowiednią stronę i kupujesz wirtualny żeton na darmową przesyłkę (do wybranych gier z oznaczeniem DOSTAWA ZA WPLN) za 10 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:33, LordJuve napisał:

O co chodzi z tym zetonem za przesylke bo nie rozumiem???

Tzn. że za przesyłkę możesz zapłacić (podczas zamówienia) wirtualnymi pieniedzmi, które masz na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:34, Lex napisał:

> O co chodzi z tym zetonem za przesylke bo nie rozumiem???

Wchodzisz na odpowiednią stronę i kupujesz wirtualny żeton na darmową przesyłkę (do wybranych
gier z oznaczeniem DOSTAWA ZA WPLN) za 10 wPLN.


A gdzie mozna taki zeton zakupic? Wiec jesli np mam 40 wPLN to moge na gram.pl kupic ten zeton za 10 wPLN a do tego jeszcze wykorzystac pozostale 30 wPLN na gre, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie wie ktoś pod kogo podkłada głos Jarosław Boberek, aka Książę Persji (:D) ??? Mnie się zdaje, ze chyba pod łowcę orków albo myśliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:37, Lex napisał:

A właśnie wie ktoś pod kogo podkłada głos Jarosław Boberek, aka Książę Persji (:D) ??? Mnie
się zdaje, ze chyba pod łowcę orków albo myśliwego.

W g2 to był Milten a na tych próbkach trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że nagrania do polskiej wersji językowej Gothic 3 się już skończyły !! Czyli parę dni po niemieckiej premierze wyjdzie PL super !!! Zaskoczyła mnie tylko cena 129 zł (99 zł z WPLN) :/ trochę drogo ale nie narzekam bo te 120 zł mam ale niestety nie kupie EK bo jak będzie kosztować z 159 zł z wykorzystaniem już wPLN to nie będzie mnie na niego stać :P Mówi się trudno ale i tak najważniejsza jest gra a nie jakieś tam dodatki (chociaż dla fanów takich jak ja to napewno wartościowe rzeczy). Co do dubbingu Jarosław Boberek jest genialny naprawdę. Co do naszego kochanego Bezia to nie narzekam spoko jest. Natomiast jeżeli chodzi o pana Gawlińskiego to nie wiem co sądzić to się okaże dopiero w grze... myślę że będzie dobrze. Aha no i BRAWA oraz UKŁONY CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:41, Lex napisał:

> Wiec jak to wrescie jest z tymi wPLN i tym zetonem?:?
>
http://www.gram.pl/sklep_zetony.asp
tu kupujesz żeton, ale pamiętaj że mozesz go wykożystać tylko do gier ze znaczkiem DOSTAWA
ZA WPLN.

Aha i trochę cierpliwości...


Przepraszam za Offtopic ale gdzie tu sie klika by "kupić żeton" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:52, AdaSKo to jA QrdE napisał:

> > Wiec jak to wrescie jest z tymi wPLN i tym zetonem?:?
> >
> http://www.gram.pl/sklep_zetony.asp
> tu kupujesz żeton, ale pamiętaj że mozesz go wykożystać tylko do gier ze znaczkiem DOSTAWA

> ZA WPLN.
>
> Aha i trochę cierpliwości...

Przepraszam za Offtopic ale gdzie tu sie klika by "kupić żeton" ?


Eee... tu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanowilem sie chwile i doszedlem do pewnego wniosku. Zalozmy, ze CDP dotrzyma obietnicy i EK bedzie kosztowac 159 zł. Jesli dadza TAKIE SAME opcje jak w edycji podstawowej, czyli 30 wPLN + zeton to za EK ZAPŁACI sie w najlepszym przypadku TYLKO 129 zł!To jest jak dla mnie NAJLEPSZE rozwiazanie tego, tylko zeby EK kosztowala 159 zl i byla mozliwosc taka jak wyzej napisalem a bede juz szczesliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jesli dadza TAKIE SAME opcje jak w edycji podstawowej, czyli

Dnia 08.09.2006 o 17:59, LordJuve napisał:

30 wPLN + zeton to za EK ZAPŁACI sie w najlepszym przypadku TYLKO 129 zł!To jest jak
dla mnie NAJLEPSZE rozwiazanie tego, tylko zeby EK kosztowala 159 zl i byla mozliwosc taka
jak wyzej napisalem a bede juz szczesliwy!

Ja także się z tym zgadzam. Mogą dać takie same warunki (30 wPLN + żeton) i wtedy więcej osób będzie mogło się pokusić o EK Gothica III.


PS: Kiedy dokładniej ma być "pokazany" skład EK ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 18:04, Blade2 napisał:

PS: Kiedy dokładniej ma być "pokazany" skład EK ????

When its done:)
Jay z ma urwanie głowy,bo bez przerwy dzisiaj ktoś zadawał te pytanie. EK jeszcze nie została zatwierdzona przez JoWood,czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować