Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 21:43, Lord Riven napisał:

To musi być powiązane z jakimś źródłem magicznym... czyli np Xardas... Orkowie zapewne zorientują
się że to Xardas a nie ludzi są ich wrogami. Coś mi się wydaje że Xardas wypowie niemałą wojne
rodzaju ludzkiemu oraz zielonoskórym.


Haha! Coś w stylu "on chcieć odebrać moc Ur-Shak, my musieć go zabić". Choć z drugiej strony... Gdzieś czytałem, że Xsardas będzie prowadził nieprzewidywalną grę. Powiem wam jedno: CZEKAJMY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta bariera nieokazałaby się ograniczeniem "wolności" w tym demie gry, to Xardas musiał ją zapewne utworzyć. Zdał sobie sprawe że do stworzenia takiej bariery potrzebne było 13 magów, a Śniący sam jeden pokrzyżował mi plany. Xardas zdając sobie sprawe jakie możliwości może ofiarować mu moc Śniącego oddał się posłuszeństwu mrocznych sług magicznych. Może poto właśnie potrzebna była mu ta moc. Oczywiście nie do stworzenia bariery ale do innych zamiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechodzi tu o odebranie jakichś mocy orką. Twórcy mówili że w G3 mają to być inteligętne orki, dlatego muszą zdawać sobie sprawe z zagrożenia które im grozi. Chcieli się tylko upewnić, i wrazie czego pokonać zło które mogło im mocno ograniczyć ich wolność. Ale oczywiście to są tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:12, Darkstar181 napisał:

> Co do wymagan skonczie ten temat, bo tu sa podawane nieprawdziwe wymagania jak gra wyjdzie

> to sie dopiero okaze wiec czekajmy nie gadajmy, i niewiem jak mi bedzie chodzic ale zobaczymy,

> oblivion podobno mial działac na geforce 7800gtx tez na max detlaach dopiero:D:D A jak
działa
> na geforcie 6800gs? na max detalach:d Wiec z gothic bedzie tak samo bo na 100% nie bedzie
miec
> wiekszych wymagan to widac po trailerach zaraz po mnie nie jedzcie ale nie moge sluchac
jak
> wciskacie kit gosciowi ze jak ma geforca 7600 gt a to to samo co moj geforce i ze mu na
wysokich
> nie pojdzie! moze jeszcze nam pojdzie na minimum, chyba zrobie to co wdowiakm bo sadzilem
ze
> tu sa spox ludzie ale jedanak nie! wielcy mi fani gothic!
Ja na trailerach jednak zauważyłem że w wielu miejscach gra spowalniała i zacinała się podobnie
jak inni forumowicze. I nie wiem co tu ma do rzeczy Oblivion...jesli kod gry będzie nadal niedopracowany(tak
jak w dwójce) to nawet na cholernie dobrym sprzęcei może się gra ciąć... poczytaj sobie pare
artykułów mówiących o tym jak mały bład w kodzie gry, czy jakiś trojan może spowolnić drastycznie
prace nawet najlepiej wyposażonego peceta.

> ciekawe ktory kupil ta gre na poczatku
> jak wyszla w exk!
Wielu fanów z tego forum kupiło grę w dniu premiery,za 100zł,lub z platynowej kolekcji za 59zł...
nie rozumiem o co ci chodzi z Exk... ja bym powiedział że prawdziwy fan to taki który faktycznie
nie będzie czekał aż 3 lata kiedy gra juz stanieje...chyba że ma mało pieniędzy.
>moze znajdzie sie 1 czy 2, ja ja wlasnie wtedy kupilem za ciezko zarobione
> 20 zl bo bylem maly, gram w ta gre o 10 roku zycia! i niewiecie co czulem grajaac w to,
przesiadujac
> przy ognisku w grze i palac fajkowe ziele, to sie nazywa prawdziwy fan! a nie! gadanie
glupie
> kupie EK ! jestem fanem co? tez kupie ek, ale nie dlatego ze ma wypasione gadzety ! oj
nie
> tylko dlatego kupie ze jestem fanem! i mi to sprawia przyjemnosc ze znow pokieruje Bezimiennym

Nie rozumiem... krytykujesz ludzi którzy kupują EK (nie wiadomo czemu) po czym twierdzisz
że sam kupisz,ale to ty jesteś wielkim fanem,bo ty nie kupujesz dla gadżetów. Gdzie tu logika?
Po pierwsze: nikt przy zdrowych zmysłach nie kupowałby EK Gothica,gdyby nie był jego wielkim
fanem, bo zwyczajnie byłoby mu szkoda wydawać forse na gadżety,które będą dla niego zbedne.Ja
twierdze że właśnie tylko wielki fan zechciałby mieć Ek dla jeszcze większej satysfakcji z
gry,bo ma po prostu jej świetne wydanie.


DOBRA DOBRA JUZ WARIUJE Z TEGO OCZEKIWANIA!!
Mam nadzieje ze DOBRZE zopytamlizuja gre! NIE KUPILEM W EXK TEJ co wyszla rok temu tylko tej starej pewnie jej nie pameitasz bo to bylo baaaaaaardzo dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnij posty, bo krótko mówiąc, śmiecisz.....
Nie wariuj z oczekiwania - spotkaj się ze znajomymi, pójdź spać, zagraj w coś innego - pomaga, a jakże miłą niespodzianką potem jest uruchomienie G3. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2006 o 21:54, SD4HJ napisał:

DOBRA DOBRA JUZ WARIUJE Z TEGO OCZEKIWANIA!!
Mam nadzieje ze DOBRZE zopytamlizuja gre!

Też mam taką nadzieje :)
NIE KUPILEM W EXK TEJ co wyszla rok temu tylko tej

Dnia 10.09.2006 o 21:54, SD4HJ napisał:

starej pewnie jej nie pameitasz bo to bylo baaaaaaardzo dawno temu

3 lata to naprawdę tak dużo? Dobrze pamietam bo sam kupowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:57, Darkstar181 napisał:


> DOBRA DOBRA JUZ WARIUJE Z TEGO OCZEKIWANIA!!
> Mam nadzieje ze DOBRZE zopytamlizuja gre!
Też mam taką nadzieje :)
NIE KUPILEM W EXK TEJ co wyszla rok temu tylko tej
> starej pewnie jej nie pameitasz bo to bylo baaaaaaardzo dawno temu
3 lata to naprawdę tak dużo? Dobrze pamietam bo sam kupowałem:)


Czas mija:D Ale wspomniena z takiej gry jak ta nie znikaja:)
Worldwar3 spotykam sie caly czas! nie siedze duzo przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:09, SD4HJ napisał:

> > HAHAHHAAH nie moge zakomplesienie?!?!? czym niby ? hhaaha podaj mi swoj gg to pogadamy

> bo nieam
> > co forum zasmiecac, zakomplesienie hahah mowie tylko ze wielu tu udaje fanow gothica!

>
>
> jakoś nie widzę żebyś miał inne powody do wytykania innym że nie sa prawdziwymi fanami
gothica,bo
> nie wiesz ile i jak w niego grają. rozumiem jeszcze, ze możesz sie pochwalić ile w niego
grasz
> etc. A to że ktoś próbuje doradzić komuś inemu co do hw potrzebnego do gry wg. mnie nie
jest
> powodem do tego, żeby "wyzywać " go od profana gothica. ani on ani ty nie znacie wymagań
ostatecznich
> G3 więc taka polemika ma podobny sens jak to doradzanie, szczególnie jeśli jest na takim
poziomie,
> jaki reprezentuje argumentacja w stylu "ja gram dłużej w gothica, więc jestem lepszym
fanem
> od ciebie a ty się nie znasz bo widziałem filmik i G3 pójdzie na sprzęcie takim a takim
na
> max detalach".A moje gg to 2570588, chociaż nie wydaje mi się żebym miał ci jeszcze coś
do
> powiedzenia

Ha! myslisz ze jak grasz duzo to jestes fan! hihi, prawdziwy fan to taki ze umie sie max wczuc
gre wogle marnuje na tobie czas spadam z tego forum bo siedzie tu strasznie dlugo wogle i nic
tu ciekawego wpadne po filmiki albo po cos..moze wytrzymam



dobra, kończmy tą dyskusję, bo ani ona konstruktywna, ani bardzo na temat. dodam tylko, że nigdy nie twierdziłem że jestem fanem gothica bo długo w niego gram. w cudzysłowie zawarłem próbkę TWOJEJ WŁASNEJ argumentacji, ale widzę, że nie zrozumiałeś... no trudno,są ludzie i ludziska ;] a co do nowych bogów: czytałem zdaje się zapowiedź na gry-online i w CD-A i wszędzie tam zgodnie twierdzą,ze pojawią się nowe frakcje magów (ziemii i wiatru o ile się nie mylę) a w związku z tym nowe bóstwa i czary. jedna nowalijka mnie trochę zasmuciła- postać będzie zarówno podpakowana ( to raczej dobrze) jak i "wyekwipunkowana" :D no a własnie zdobywanie ekwipunku na samym początku gry było dość fascynujące, zrezygnowanie z tego może się niedobrze skończyć. jak wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:14, SD4HJ napisał:


> no trudno,są ludzie i
> ludziska ;]

czemu mnie obrazasz? czy ja cie obrazilem?



ani ja cię nie obrazam ani ty mnie nie obraziłeś ( chociaz "marnuje na tobie czas" mogłoby wywołać oburzenie u paru osób, naszczęście nie jestem jedną z nich) i kończmy tą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Można powiedzieć, że jestem "nowy" na tym forum bo wcześniej się nie wypowiadałem. Jestem tu ze względu na ten topic, gdyż również uważam się za fana gothica. Nie miałem zamiaru się udzielać lecz tylko śledzić tutejsze posty lecz po prostu nie mogłem wytrzymać.
Chodzi oczywiście o usera SD4HJ... Nie rozumiem jak możecie prowadzić z nim dyskusje. Ja osobiście jak "widzę gówno"(bez urazy;) ) na swojej drodze to je omijam (czasami niestety w nie wdepnę :/ ) ale Wy najnormalniej dajecie się wciągnąć w bezsensowne dyskusje z tym osobnikiem.

SD4HJ - nie wiem ile masz lat (15 ?) ale Twoje posty są na wyjątkowo niskim poziomie pod względem błędów ortograficznych, interpunkcyjny i stylistycznych, nie wspomnę już o wartości merytorycznej Twoich postów (a podobno inteligentne myślenie w wieku 15 powinno już sprawnie funkcjonować). Dam Ci pewną rade. Poproś swoją mamę, tatę albo kogoś dorosłego aby przeczytał ten temat albo chociaż ostanie strony z Twoimi wypowiedziami i szczerze Ci powiedział, jak bardzo powinno być Ci wstyd. Ja czytając ten wątek po prostu byłem zszokowany poziomem Twoich wypowiedzi. Na tle postów innych użytkowników po prostu "wyglądasz" śmiesznie.

Heh … piszesz o wymaganiach w G3 tak jak by G3 był Oblivionem. Nie przyjmujesz do wiadomości podawanych faktów co do potrzebnego sprzętu do grania uważając, że Ty wiesz lepiej! Piszesz, że nie ma tu prawdziwych fanów gothica, że tylko ty (i paru innych) jesteście... A na jakich podstawach tak uważasz ??? Myślisz, że czytając kilka postów od razu poznajesz ludzi i wiesz jacy są? Każdy pojmuje bycie fanem w indywidualny sposób, dla jednych jest to po prostu interesowanie się tą grą i czerpanie przyjemności z gry w nią a dla innych, trzeba mieć obsesje na tym punkcie, mieć wszystko i natychmiast co z nią związane... Domyślam się, że ty należysz do grupy "fanów" mających totalną obsesje i bzika na punkcji tej gry - twoja sprawa i nikomu nic do tego ale powinieneś najpierw nauczyć się trzymać emocje na wodzy nim zaczniesz wypowiadać się na forum i psuć ludziom przyjemność z prowadzenia normalnej dyskusji.

To tyle, mam nadzieje, że choć trochę tego co napisałem dotrze do Ciebie.
Pozdrawiam WSZYSTKICH fanów gothica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 01:19, GreenGo1 napisał:

Witam wszystkich.
Można powiedzieć, że jestem "nowy" na tym forum bo wcześniej się nie wypowiadałem. Jestem tu
ze względu na ten topic, gdyż również uważam się za fana gothica. Nie miałem zamiaru się udzielać
lecz tylko śledzić tutejsze posty lecz po prostu nie mogłem wytrzymać.
Chodzi oczywiście o usera SD4HJ... Nie rozumiem jak możecie prowadzić z nim dyskusje. Ja osobiście
jak "widzę gówno"(bez urazy;) ) na swojej drodze to je omijam (czasami niestety w nie wdepnę
:/ ) ale Wy najnormalniej dajecie się wciągnąć w bezsensowne dyskusje z tym osobnikiem.


Poprostu próbowałem,jak by Ci to ładnie zobrazować... "wytłumaczyć, że nie ładnie tak leżeć innym na drodze" i sam "wdepnąć w g**** dla dobra ogółu" :] ale widzę, że a niektórymi
"użydkownikami" forum konstrukrywna dyskusja jest równie możliwa co z PPP (przeciętnym polskim politykiem). ;p

Dnia 11.09.2006 o 01:19, GreenGo1 napisał:


SD4HJ - nie wiem ile masz lat (15 ?) ale Twoje posty są na wyjątkowo niskim poziomie pod względem
błędów ortograficznych, interpunkcyjny i stylistycznych, nie wspomnę już o wartości merytorycznej
Twoich postów (a podobno inteligentne myślenie w wieku 15 powinno już sprawnie funkcjonować).
Dam Ci pewną rade. Poproś swoją mamę, tatę albo kogoś dorosłego aby przeczytał ten temat albo
chociaż ostanie strony z Twoimi wypowiedziami i szczerze Ci powiedział, jak bardzo powinno
być Ci wstyd. Ja czytając ten wątek po prostu byłem zszokowany poziomem Twoich wypowiedzi.
Na tle postów innych użytkowników po prostu "wyglądasz" śmiesznie.


To m.in. chciałem mu wytłumaczyć.

Dnia 11.09.2006 o 01:19, GreenGo1 napisał:

Heh … piszesz o wymaganiach w G3 tak jak by G3 był Oblivionem. Nie przyjmujesz do wiadomości
podawanych faktów co do potrzebnego sprzętu do grania uważając, że Ty wiesz lepiej! Piszesz,
że nie ma tu prawdziwych fanów gothica, że tylko ty (i paru innych) jesteście... A na jakich
podstawach tak uważasz ??? Myślisz, że czytając kilka postów od razu poznajesz ludzi i wiesz
jacy są? Każdy pojmuje bycie fanem w indywidualny sposób, dla jednych jest to po prostu interesowanie
się tą grą i czerpanie przyjemności z gry w nią a dla innych, trzeba mieć obsesje na tym punkcie,
mieć wszystko i natychmiast co z nią związane... Domyślam się, że ty należysz do grupy "fanów"
mających totalną obsesje i bzika na punkcji tej gry - twoja sprawa i nikomu nic do tego ale
powinieneś najpierw nauczyć się trzymać emocje na wodzy nim zaczniesz wypowiadać się na forum
i psuć ludziom przyjemność z prowadzenia normalnej dyskusji.


I to też. ;]

Dnia 11.09.2006 o 01:19, GreenGo1 napisał:

To tyle, mam nadzieje, że choć trochę tego co napisałem dotrze do Ciebie.
Pozdrawiam WSZYSTKICH fanów gothica ;)


I ja również. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 15:00, marlin15 napisał:

Chciałbym zapytac czy spodziewacie sie dostac w czasie jednego miesiaca pliki zródłowe gry...
by moc podpiac polskie głosy i nagrania.... ??? z góry dzieki za odpowiedz.. pozdro dla ekipy
CDP... :D


Nie spodziewamy się, ponieważ pliki podpina Piranha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 12:09, Gelo87 napisał:

Czy Gothic 3 bedzie działał na koputerze: Pentium IV 2,5 Ghz; 512 RAM; Radeon 9100 128 MB
??

Na najniższych detalach powinien pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 12:09, Gelo87 napisał:

Czy Gothic 3 bedzie działał na koputerze: Pentium IV 2,5 Ghz; 512 RAM; Radeon 9100 128 MB
??


Biorac pod uwagę aktualne wymagania masz za slaba karte i zbyt mało RAMu. Nawet jeżeli RAM tylko spowolnilby ładowanie się gry, to już przez karte możesz nie uruchomic gry - trzeba miec przynajmniej Radka 9600, czyli karte obslugującą minimum SM 2.0, więc do Radka 9200 potrzeba hmm..oldgothica?(vide oldblivion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 21:12, Darkstar181 napisał:

(ciach!) Ja na trailerach jednak zauważyłem że w wielu miejscach gra spowalniała i zacinała się podobnie
jak inni forumowicze. I nie wiem co tu ma do rzeczy Oblivion...jesli kod gry będzie nadal niedopracowany(tak
jak w dwójce) to nawet na cholernie dobrym sprzęcei może się gra ciąć... (...)


Też się tego obawiam, tym bardziej, że silnik gry jest ten sam co w Oblivionie, a mi się nie podoba optymalizacja Obliviona...do tego Piranha Bytes faktycznie nie do końca zoptymalizowała Gothic 2 - ogólnie gra chodziła płynnie, ale w mieście niestety, niezależnie od sprzętu zrywa, bo tak jest zoptymalizowany silnik gry...
Oby w Gothic 3 się postarali, nawet kosztem opóźnienia premiery, ale żeby to chodziło płynnie i to w różnych konfiguracjach sprzętowych, cóż zobaczymy - wiadomo, że ich wydawca ciśnie z terminami, mam nadzieję, że PB się nie ugnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 01:19, GreenGo1 napisał:

Witam wszystkich.
Można powiedzieć, że jestem "nowy" na tym forum bo wcześniej się nie wypowiadałem. Jestem tu
ze względu na ten topic, gdyż również uważam się za fana gothica. Nie miałem zamiaru się udzielać
lecz tylko śledzić tutejsze posty lecz po prostu nie mogłem wytrzymać.
Chodzi oczywiście o usera SD4HJ... Nie rozumiem jak możecie prowadzić z nim dyskusje. Ja osobiście
jak "widzę gówno"(bez urazy;) ) na swojej drodze to je omijam (czasami niestety w nie wdepnę
:/ ) ale Wy najnormalniej dajecie się wciągnąć w bezsensowne dyskusje z tym osobnikiem.

SD4HJ - nie wiem ile masz lat (15 ?) ale Twoje posty są na wyjątkowo niskim poziomie pod względem
błędów ortograficznych, interpunkcyjny i stylistycznych, nie wspomnę już o wartości merytorycznej
Twoich postów (a podobno inteligentne myślenie w wieku 15 powinno już sprawnie funkcjonować).
Dam Ci pewną rade. Poproś swoją mamę, tatę albo kogoś dorosłego aby przeczytał ten temat albo
chociaż ostanie strony z Twoimi wypowiedziami i szczerze Ci powiedział, jak bardzo powinno
być Ci wstyd. Ja czytając ten wątek po prostu byłem zszokowany poziomem Twoich wypowiedzi.
Na tle postów innych użytkowników po prostu "wyglądasz" śmiesznie.

Heh … piszesz o wymaganiach w G3 tak jak by G3 był Oblivionem. Nie przyjmujesz do wiadomości
podawanych faktów co do potrzebnego sprzętu do grania uważając, że Ty wiesz lepiej! Piszesz,
że nie ma tu prawdziwych fanów gothica, że tylko ty (i paru innych) jesteście... A na jakich
podstawach tak uważasz ??? Myślisz, że czytając kilka postów od razu poznajesz ludzi i wiesz
jacy są? Każdy pojmuje bycie fanem w indywidualny sposób, dla jednych jest to po prostu interesowanie
się tą grą i czerpanie przyjemności z gry w nią a dla innych, trzeba mieć obsesje na tym punkcie,
mieć wszystko i natychmiast co z nią związane... Domyślam się, że ty należysz do grupy "fanów"
mających totalną obsesje i bzika na punkcji tej gry - twoja sprawa i nikomu nic do tego ale
powinieneś najpierw nauczyć się trzymać emocje na wodzy nim zaczniesz wypowiadać się na forum
i psuć ludziom przyjemność z prowadzenia normalnej dyskusji.

To tyle, mam nadzieje, że choć trochę tego co napisałem dotrze do Ciebie.
Pozdrawiam WSZYSTKICH fanów gothica ;)


tak mam 15 lat i co? skonczylismy temat miaelm zly dzien i wszystko, zly i niewiedzialem co pisze:D moze kiedys zrozumiesz to uczucie polecam:D
tak aporopo gra ktos jeszcze w 1 albo 2? ja juz niestety nie moge bo zaczyna mnie nudzic, wkoncu po 12 razy gre przeszedlem zawsze sie w nia dluuugo bawiac, a lubliscie palic fajkowe ziele dla klimatu i pic winko? ja bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować