Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 14:04, SD4HJ napisał:

a lubliscie palic fajkowe ziele
dla klimatu i pic winko? ja bardzo:D


Właśnie dlatego, że lubiłeś to robić w Gothicu 1 i 2 Gothic 3 jest od lat 16 a ty sie chyba nie kwalifikujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:26, Bosper napisał:

> a lubliscie palic fajkowe ziele
> dla klimatu i pic winko? ja bardzo:D

Właśnie dlatego, że lubiłeś to robić w Gothicu 1 i 2 Gothic 3 jest od lat 16 a ty sie chyba
nie kwalifikujesz :D



wdziales kiedys osobe ktora niegrala w fajna gre bo nei miesci sie w tej grupie wiekowej??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:55, marlin15 napisał:

to jest niemozliwe.... wiec grupy wiekowe sa bezsensu... moim zdaniem.. albo sa tylko wymogami
prawnymi...


a ja wiem czy wymogami ... poprostu zalozyli taka firme "Pegi" i mysla ze czynia dobro i wiele osob se do tego stosuje...;)
a jak naprawde to.....sami wiecie:)
poprostu jeszcze pol roku temu by, gral w kubusia puchatka bo nie mialem 12 lat xD

ok...Sorry za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:26, Bosper napisał:

> a lubliscie palic fajkowe ziele
> dla klimatu i pic winko? ja bardzo:D

Właśnie dlatego, że lubiłeś to robić w Gothicu 1 i 2 Gothic 3 jest od lat 16 a ty sie chyba
nie kwalifikujesz :D


widzisz, sam siebie osmieszasz! dziecko bardziej sie potrafi wczuc w gre od ceibie LOL 14 latek z wiekzsa wyobraznia od takiego goscia jak ty,! WŁASNIE DLATEGO JESTESMY FANAMI ZE POTRAFIMY SIE WCZUC W GRE i teraz mnie wkurzyles naprawde! to po to jest zeby sie wczuc! i za to pokochalem gothica jak wszyscy fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:26, Bosper napisał:

> a lubliscie palic fajkowe ziele
> dla klimatu i pic winko? ja bardzo:D

Właśnie dlatego, że lubiłeś to robić w Gothicu 1 i 2 Gothic 3 jest od lat 16 a ty sie chyba
nie kwalifikujesz :D


ale z tego co widze to masz oko 12 lat i masz bunt do starszych i chcesz sie popisac czy niewiem co, po prsotu nie potrafisz sie wczuc w klimat gry wspołuczcuia nie wiesz co tracisz ty pewnie czytales cala gre ksiazki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:11, SD4HJ napisał:

> > a lubliscie palic fajkowe ziele
> > dla klimatu i pic winko? ja bardzo:D
>
> Właśnie dlatego, że lubiłeś to robić w Gothicu 1 i 2 Gothic 3 jest od lat 16 a ty sie
chyba
> nie kwalifikujesz :D

ale z tego co widze to masz oko 12 lat i masz bunt do starszych i chcesz sie popisac czy niewiem
co, po prsotu nie potrafisz sie wczuc w klimat gry wspołuczcuia nie wiesz co tracisz ty pewnie
czytales cala gre ksiazki hahaha


eee mozesz przestac wszystkich obrazac??
co z tego ze ludzie maja malo lat... to co?? nie moga byc " prawdziwymi fanami"^^??
ty jakis dziwny jestes... przestan obrazac bo wiesz... za to moga poleciec degraqdziki...

ok koniec offtop''u....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy innowacyjny i czy na pewno będzie to "Cud miód" przekonamy się dopiero po wyjściu gry, teraz pozostają nam spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:19, WorldWar3PL napisał:

Czy innowacyjny i czy na pewno będzie to "Cud miód" przekonamy się dopiero po wyjściu gry,
teraz pozostają nam spekulacje.


aaa tam... nie badz pesymista ;)

qrde mam nadzieje ze to jeszcze nie koniec informacji o gothicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, im bliżej premiery tym bardziej będziemy zasypywani informacjami, screenshotami i filmami, więc nie ma co płakać :)

P.S. : Co do bycia fanem Gothica - myślałem, że takowym jestem, ale jak zobaczyłem naszego ulubieńca SD4HJ który twierdzi, że jest fanem - to w takim razie fanem nigdy nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:22, Lord Riven napisał:

Kurcze, a myślałem, że pogadam se dziś o Gothicu a nie kto ma ile lat (czy to ważne), kto komu
coś udowodni... Nieważne, chciałem powiedzieć że server tej strony
http://gothic-rpg.com/gc_videa1.php3?hra=Gothic3&jazyk=en
działa można ściągać filmiki.



sciagnal bym ale z rapida mi kiepsko idzie ( o ile idzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha milo bylo sie co z niektorych nasmiewac i łachac, co sie wczuwali ja spadam z forum bo za duzo tu glupkow typu bosper co nie wiedza co to prawdziwy klimat! wogle nudzi mnie to co robicie tutaj i ide se w cos pograc bo za duzo tu czasu stracilem! Bosper załuje ze nie wiesz co to prawdziwa gra, pozdrawiam wszystkich tych co to "cos" czuli palac fajkowe ziele na obozie sniacego, co wczuli sie w postac bezimiennego a ty bosper no coz brak mi slow zeby okreslic twoj kompletny brak wyobrazni i psychiki pozdrawiam prawdziwi fan gothic;a i spox forumowicze ktorych zostalo malo teraz kilka spraw:
mam 22 lata pisze tak jak pisze bo nei chce mi sie do worda wklejac i poprawiac a potem SZPANOWAC ZE LADNIE PISZE CZYŻ NIĘ?? lol takich ludzi mi po prostu żal, wszyscy widza jak piszesz wszyscy widza jak pisze nie chce mi sie bawic w wordzie :D Powiem tylko ze oczekuje gothic 3 kiedys to forum mnie rajcowało koniec bo mnie wkurzacie zaraz bedize yeee super ciesze sie z wami jeszcze raz pozdro dla FANOW nie tych nie mowia ze tylko dziecko pali bagienne ziolo i pije wino w gothicu tylko tych co mowia i robia to: pala i pija, jedza wczuwaja sie w psotac zyja tym zyciem to jest prawdziwy fan!
a nie ze fan dobrze sei zachowuje na forum lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:27, SD4HJ napisał:

aha milo bylo sie co z niektorych nasmiewac i łachac, co sie wczuwali ja spadam z forum bo
za duzo tu glupkow typu bosper co nie wiedza co to prawdziwy klimat! wogle nudzi mnie to co
robicie tutaj i ide se w cos pograc bo za duzo tu czasu stracilem! Bosper załuje ze nie wiesz
co to prawdziwa gra, pozdrawiam wszystkich tych co to "cos" czuli palac fajkowe ziele na obozie
sniacego, co wczuli sie w postac bezimiennego a ty bosper no coz brak mi slow zeby okreslic
twoj kompletny brak wyobrazni i psychiki pozdrawiam prawdziwi fan gothic;a i spox forumowicze
ktorych zostalo malo teraz kilka spraw:
mam 22 lata pisze tak jak pisze bo nei chce mi sie do worda wklejac i poprawiac a potem SZPANOWAC
ZE LADNIE PISZE CZYŻ NIĘ?? lol takich ludzi mi po prostu żal, wszyscy widza jak piszesz wszyscy
widza jak pisze nie chce mi sie bawic w wordzie :D Powiem tylko ze oczekuje gothic 3 kiedys
to forum mnie rajcowało koniec bo mnie wkurzacie zaraz bedize yeee super ciesze sie z wami
jeszcze raz pozdro dla FANOW nie tych nie mowia ze tylko dziecko pali bagienne ziolo i pije
wino w gothicu tylko tych co mowia i robia to: pala i pija, jedza wczuwaja sie w psotac zyja
tym zyciem to jest prawdziwy fan!
a nie ze fan dobrze sei zachowuje na forum lol!



1. no z bosperem to ty przesadziles... bez degrada sie chyba nie wywywiniesz...
2. tu mas racje... nie lubie ych co szpanuja jak pisza...
3. moze powiesz ze skoro przeszlem wszystkie czesci( oprocz nocy kroka ktorego wogule nie przeszlem narazie...)
tylko raz to nie moge bc fanem gothica??...w takim razie mylisz sie i to baaaardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihihihi... od kiedy ktoś, w celu ładnego posta, wkleja tekst do Worda ? Ja, odkąd piszę na forum, nie użyłem Worda ani razu - moje zdania są zwięzłe i miłe dla oka. Twoje ? Erhm...
P.S. - Dla mnie to ty fanem Gothica nie jesteś..... A poza tym, jak dla Bospera się nie podoba no to trudno, o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował mu degrada... albo cos w stylyu zakaz wstepu na ten temt... bo tytaj takich kmiowtów nie przyjamojemy.... bo to jest temat dal prawdziwych fanow Gothic3 ...
sorki panowie za offtop... ale nie toleruje takich ludzi.... którzy nie szanuja drugisch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kim ja jestem, żeby oceniać, czy ktoś jest fanem ?
Co do SD4HJ, owszem, jego zachowanie było tak chamskie, że musiałem to powiedzieć.
A teraz spytaj siebie samego w duchu - czy lubisz Gothica ? Bezimiennego ? Historię, fabułę i czy czekasz na część trzecią ? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak, to myślę, że już wiesz kim jesteś :)

O to cudowny post który zakończy offtop, hurra !
Jak myślicie, czy są jakiekolwiek szanse na obniżki cen ?
Bo to troszkę nieładnie wygląda na wirtusie - "Hurra, Gothic 3 za 79 zł !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować