Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Owszem ale moje pytanie miało zabrzmieć jak pytanie retoryczne. Ale myśle, że jestem fanem Gothica bo gdyby nie to, to niepisałbym tu z wami od 197 strony (przy ustawieniu 20 postów na strone) :P Pozatym czekam na G3, doczekać się niemoge, ale jakoś pójdzie... Chciałbym abyśmy wrócili do wczorajszej rozmowy na temat słów z próbek które udostępniło nam CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:15, marlin15 napisał:

probki wygaldaj swietnie... ciekwe jak tam z nazwami przedmiotów... tekstami misji... i tak
dalej...

Dokładnie z G2 najbardziej co mi się podobało to "mroczny palladyn" :D Mam nadzieje że w G3 takiego czekoś niezabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 15:44, WorldWar3PL napisał:

O to cudowny post który zakończy offtop, hurra !
Jak myślicie, czy są jakiekolwiek szanse na obniżki cen ?
Bo to troszkę nieładnie wygląda na wirtusie - "Hurra, Gothic 3 za 79 zł !"


no a jeszcze lepiej bedzie patrzec jak beda sie wywijali z tych cen... a ci co zamowili beda plakac xD

watpie zeby sie zmienjszyla cena... no troche duza ale " prawdziwy fan " napewno zakupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 15:41, Lord Riven napisał:

Dzięki...

WorldWar3PL a ja jestem fanem?? :D

Sory za offtop


hahahaah

WorldWAr naprawde ladnie piszesz! jejku! no co ty napisz cos jeszcze i sie pochwal ERKHM lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

badz tak miły i oszczedz nam swoich kłutni... ok?? bo to nie ten temat... uszanowła bys ludzi i ta gre??? ok??? nieczego wiecej nie chce....
sorki za offtop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojejku dajcie degrada bo i tak spadam z forum:D

World rozmieszasz mnie lol
nie moge juz z tego forum same dzieci tutaj co nie wiedza co to prawdziwa gra w gothica a jak patrze na wasze zdjecia dobra spadam LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a smieszne to bylo jak sie broniliscie JA JESTEM FANEM !!

o kurde, lubie gothica nawet bardzo i jestem fanem ale...czytajcie co wy robicie a ja sie z was zwyczajnie nabijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ziomki przesadzacie
SD4HJ wytlumaczy ze mial zly dzien - bo kto ich nie ma - i nie rozumiem co to niby znaczy ze ktos ma 15 lat
Bosper troche zes przesadzil ciekawi mnie w tkim razie kiedy Ty masz 16 urodziny mam nadzieje ze wyrobisz sie przed premiera Gothica 3 zeby pojsc do pani w Empiku i powiedziec z legitymacja w reku ze juz skonczyles 16 i mozesz grac w ta gre
nie rozumiem Was jakie znaczenie ma to ile kto ma lat - wazne jest to co soba reprezentuje

nie mam do Was sily

jak pojawi sie cos nowego to moze skomentuje ale nie mam zamiaru brac w tej glupiej dyskusji kto tu ile ma lat i kto jest "PRAWDZIWYM" fanem Gothica - jestescie zalosni

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:49, marlin15 napisał:

badz tak miły i oszczedz nam swoich kłutni... ok?? bo to nie ten temat... uszanowła bys ludzi
i ta gre??? ok??? nieczego wiecej nie chce....
sorki za offtop...


a co ma gra do was! njie prownojcie sie do niej bo ja obrazacie!

i ta gre szanuje baardzo! a forum GOWNO MA DO TEJ GRY TYM BARDZIEJ ZE SA TU SAME PALANTY I CIOTY!! lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:52, ...TrzCIna... napisał:

dobra ziomki przesadzacie
SD4HJ wytlumaczy ze mial zly dzien - bo kto ich nie ma - i nie rozumiem co to niby znaczy ze
ktos ma 15 lat
Bosper troche zes przesadzil ciekawi mnie w tkim razie kiedy Ty masz 16 urodziny mam nadzieje
ze wyrobisz sie przed premiera Gothica 3 zeby pojsc do pani w Empiku i powiedziec z legitymacja
w reku ze juz skonczyles 16 i mozesz grac w ta gre
nie rozumiem Was jakie znaczenie ma to ile kto ma lat - wazne jest to co soba reprezentuje


nie mam do Was sily

jak pojawi sie cos nowego to moze skomentuje ale nie mam zamiaru brac w tej glupiej dyskusji
kto tu ile ma lat i kto jest "PRAWDZIWYM" fanem Gothica - jestescie zalosni

Pozdr.


ZGADZAM SIE I TYLKO WIDZE TY JESTES NORMALNY POZDRO ZIOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2006 o 14:04, SD4HJ napisał:

tak mam 15 lat i co? skonczylismy temat miaelm zly dzien i wszystko, zly i niewiedzialem co
pisze:D moze kiedys zrozumiesz to uczucie polecam:D
tak aporopo gra ktos jeszcze w 1 albo 2? ja juz niestety nie moge bo zaczyna mnie nudzic, wkoncu
po 12 razy gre przeszedlem zawsze sie w nia dluuugo bawiac, a lubliscie palic fajkowe ziele
dla klimatu i pic winko? ja bardzo:D


ach jak miło widzieć że śa jeszczel udzie potrafiący się przeznać do błędu :D a co do Twojego pytnia: żeby w miarę płynnie uzupełnić fabułę serii parę tygodni temu przeszedłem po raz n-ty G1 , teraz gram w G2 z dodatkiem, planuję skończyć niedługo przed premiera G3. ;] a zioło + popitka roksi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 16:53, Wap napisał:


Dnia 11.09.2006 o 16:53, Wap napisał:

>


noo to luzik, mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy na wspolnym paleniu...bagiennego ziela:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się cosik wydaje, że zboczyliśmy z kursu. Może pogadamy o czym innym? Naprzykład o potworkach. Jak wiadomo w G3 będzie o wiele więcej fajnych bestyjek. Będą miały też lepsze AI, bo co innego walka z jednym nosorożcem, a co innego z 10 naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie... NORMALNY to ja napewno nie jestem xD
ale nauczylem sie w zyciu waznej sprawy - kazdego nalezy szanowac
poprostu szanuje ludzi mlodszych jak i starszych
jeszcze raz nie wazne ile kto ma lat tylko kim jest
a co do G1 i G2:NK to przeszedlem gre RAZ ( no G2 chyba 3 bo dwa razy G2 plus raz NK ) - tak powtorze raz ale zrobilem to dokladnie i do tej pory znam na pamiec mape, questy, i fabule - ja mam pewna zasade jak gram w Gothica to robie wszystkie zadania po kolei zadnego nie przepuszczam i w taki sposob gre przeszedlem raz nie spieszac sie powoli odkrywaja tereny i czyszczac je z wszystkich potworow i do tego nie mam przesytu gry w GOthica wiec dzieki temu za jakis rok znow go wlacze xD
niestety z Gothicem 3 nie da sie tak zrobic bo tworcy zapowiedzieli ze zeby zrobic wszystkie questy trza bedzie gre kilka razy przechodzic... ale to nie problem

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 17:00, Lord Riven napisał:

Powiem ci jedno nielubie tego skrótu lol, gdy to słysze to mnie to dobija. Sory za offtop


Dajmy już temu spokój. Kultura przede wszystkim panowie. Zmieńmy temat, uprzejmie was proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować