Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 14:41, MiG13 napisał:

Wlasnie mam dokladnie ten sam problem z tym mirrorem, i przydalby sie inny :/


To musicie poprosić cinusa, żeby go wrzucił na serwer, ja niestety mam za słabe łącze, żeby to zrobić, a do tego nie siedzę sam na nim więc nie mogę go blokować...- ale nie tracicie praktycznie nic, bo ten filmik jest naprawdę kiepskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 12:24, cinus` napisał:

2 miesiące? tutaj wszyscy myślą, że juz za miesiąc będą mogli wcielić się w bezimiennego ;)

jak obejdzie się bez opóźnienia to są duże szanse, że już za miesiąc będzie i polska premiera
Gothica 3 :D
w końcu Verbum podał info które mówiło: The game is going to be released on 13th October
in whole Europe.
czyli 13 października Gothic 3 ma być wydany we wszystkich krajach Europy
:D

W newsie były wymienione niektóre kraje , ale Polski wśród nich nie było , niestety.O innych krajach napisano , że premiera powinna być w kolejnym miesiącu , więc wypada na listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:49, KrzychW napisał:

W newsie były wymienione niektóre kraje , ale Polski wśród nich nie było , niestety.O innych
krajach napisano , że premiera powinna być w kolejnym miesiącu , więc wypada na listopad.


Bzdura. Premiera będzie równocześnie w całej Europie. Radzę nie wierzyć jakimś portalikom, bo one często piszą takie głupoty, że nóż się w kieszeni otwiera...

P.S. Chcesz Waść to wierz, nie chcesz nie wierz, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:48, verbum napisał:

> Wlasnie mam dokladnie ten sam problem z tym mirrorem, i przydalby sie inny :/

To musicie poprosić cinusa, żeby go wrzucił na serwer, ja niestety mam za słabe łącze, żeby to zrobić,


i na moje łącze ten filmik jest za duży,

do reszty:
polecam spróbować ściągnąć ten filmik jakimś menedżerem pobierania, bo inaczej ściągnięcie jest prawie, że nie możliwe...
ja np. w Operze aby ściągnąć ten filmik to musiałem wejść w transfery i wkleić linka http://www.gameware.at/images/news/Gameware_Gothic_3.avi w okienko szybkiego pobierania i odczekać dłuższą chwilę zanim zaczęło się ściągać... normalnie z jak klikałem na tego linka to się nie chciało pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:26, cybekziom napisał:

No,no Gothic III już w Pażdzierniku...Ciekawe ciekawe..Ja osobiście nie grałem nawet w Niemiecką
wersje ale czuje że Gothic III będzie hitem roku!!!


jak to nie grales w niemiecka wersje o_0
tosz to 13 pazdzernika dopiero wyjdzie gera.... wiec nie wiem jak moglismy grac w niemoecka wersje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:30, diablolod napisał:

> No,no Gothic III już w Pażdzierniku...Ciekawe ciekawe..Ja osobiście nie grałem nawet w
Niemiecką
> wersje ale czuje że Gothic III będzie hitem roku!!!

jak to nie grales w niemiecka wersje o_0
tosz to 13 pazdzernika dopiero wyjdzie gera.... wiec nie wiem jak moglismy grac w niemoecka
wersje xD

Przecież na targach w Lipsku było można zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:38, asr napisał:

Aha mam pytanko!
Czy wiadomo już coś o planowanej dacie premiery, i jakies nowinki albo coć o EK?


narazie premiera europejska jest planowana na 13 października i nic nie wskazuje na to aby mogło się to opóźnić, jest bardzo prawdopodobne, że polska premiera również będzie miała miejsce tego dnia :D a co do EK to narazie nic nie wiadomo, CDP jest w trakcie rozmów z JoWood odnośnie edycji kolekcjonerskiej, ale ponoć w tym tygodniu ma już to być jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:52, verbum napisał:

Bzdura. Premiera będzie równocześnie w całej Europie. Radzę nie wierzyć jakimś portalikom,
bo one często piszą takie głupoty, że nóż się w kieszeni otwiera...

P.S. Chcesz Waść to wierz, nie chcesz nie wierz, twoja sprawa.


Prace nad długo oczekiwaną, trzecią odsłoną cyklu Gothic, zostały zakończone – oznajmili wczoraj przedstawiciele firmy JoWood. Uzyskawszy „złoty” status, program powędrował do austriackiego oddziału koncernu Sony, gdzie zostanie powielony i zapakowany do pudełek.
Gothic 3 zadebiutuje na europejskim rynku 13 października bieżącego roku. Tego dnia grę będą mogli kupić Niemcy, Szwajcarzy, Austriacy, Włosi, Hiszpanie, Francuzi oraz Brytyjczycy.
To jest cytat z jednego z dużych portali o grach.Mogą się oczywiście mylić.Dalej jest napisane , że inne wersje też być może ukażą się już w październiku , ale przecież CDP nie podał jeszcze dokładnej daty , więc nie ma takiej pewności.Jak dla mnie , to choćby dziś ,mogę kupować , ale wolałbym edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko boję, bo zaklepałem se już G3, a nie wiem, czy zdąże anulować to zamówienie i szybko przełączyć na G3 EK, zanim wszyscy wykupią.Chyba, że to zaklepanie obejmuje także EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihihi, mam ten sam komputer.
Zwykle trzeba patrzeć na oznaczenie procesora, czyli na 2400+.
Procek - ok, wg. podanych wymagań.
Karta - zobaczymy, ale prawie na pewno pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:54, WorldWar3PL napisał:

Hihihi, mam ten sam komputer.
Zwykle trzeba patrzeć na oznaczenie procesora, czyli na 2400+.
Procek - ok, wg. podanych wymagań.
Karta - zobaczymy, ale prawie na pewno pójdzie :)


prawie robi wielka roznice...;)
no i pls nie gadajcie o wymaganiach bo mnie jush glowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:46, KrzychW napisał:

(ciach!)To jest cytat z jednego z dużych portali o grach.Mogą się oczywiście mylić.Dalej jest
napisane , że inne wersje też być może ukażą się już w październiku , ale przecież CDP nie
podał jeszcze dokładnej daty , więc nie ma takiej pewności.(...)


CDP nie podał daty, bo gra dopiero dziś trafiła do tłoczni (pewnie niemiecka i angielska wersja), a reszta wersji będzie tłoczona po nich - po prostu jeszcze nie otrzymali potwierdzenia. Naprawdę trzeba być skrajnym pesymistą, żeby sądzić, że Piranha Bytes nie zdąży podpiąć polskiej lokalizacji przez miesiąc...Tu chodzi o duże pieniądze więc nikt się nie będzie bawił w sentymenty - produkt ma być jak najszybciej na rynku (na całym rynku!) - taka jest normalna strategia marketingowa każdej firmy.

Poczytaj sobie co pisał Glockenbeat na forum JoWooD:

"Quote:Originally Posted by }v{ajin
I heard that Polish version will be released the same day as German.. is that true ?

Quote:The game is going to be released on 13th October in whole Europe.

I never thought of Poland not being part of Europe."

http://forum.jowood.de/showthread.php?t=120832&page=2
(post nr18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trzeba być skrajnym pesymistą, żeby sądzić, że Piranha Bytes nie zdąży podpiąć polskiej lokalizacji
przez miesiąc...

Dnia 13.09.2006 o 16:02, verbum napisał:


Naprawdę życzę dla nas wszystkich żebyś miał rację.Zreszta nie polemizuję z październikową datą wydania , a jedynie cytuję jedną z wypowiedzi na ten temat.Ja na GIII jestem przygotowany , a z zamówieniem czekam jedynie na Edycję Kolekcjonerską , bo kiedyś wspominano o tym , że ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:13, KrzychW napisał:

Naprawdę życzę dla nas wszystkich żebyś miał rację.Zreszta nie polemizuję z październikową
datą wydania , a jedynie cytuję jedną z wypowiedzi na ten temat.Ja na GIII jestem przygotowany
, a z zamówieniem czekam jedynie na Edycję Kolekcjonerską , bo kiedyś wspominano o tym , że
ma być.


Cóż, ostatecznie różnie może być...- ale skoro skończyli już grę, to naprawdę zdziwiłbym się gdyby nie zdążyli z tymi lokalizacjami, w końcu zaaplikowanie jednej lokalizacji do gry to krótki proces - dostali pliki dźwiękowe i tekstowe, konwetują je do formatu jaki mają w grze, odpowiednio nazywają i wklejają i to wszystko, zostaje potem tylko testowanie, czy wszystkie napisy są w porządku i nie ma problemów z dźwiękiem. To naprawdę niewiele do zrobienia.

Spoiler!
Znalazłem stronkę z opisem umiejętności w Gothic 3, jest po angielsku (choć stronka czeska):
http://gothic-rpg.com/perky1.php3?hra=Gothic3&jazyk=en

/mam nadzieję, że nie było/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że gothic trafił już do jakieś tłoczni co niby oznacza, że został ukończony. Wie ktoś coś na ten temat? :D Czy polska wersja wyjdzie już niedługo (w sensie krócej niż ten miesiąc :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować