Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 20:04, lis899 napisał:

Są jakieś nowe wieści?? Bo nie było mnie przez pare dni, a w ten czas uzbieralo się troche
stron, a nie mam zbytnio czasu, zeby to czytać(nauka albo nie ma mnie w domu), oczywiście po
tym, jak był news o głosach.


najnowsza i najbardziej ciekawa wieść to taka, że Gothic 3 już został ukończony i został już wysłany do tłoczni :)
ponadto było kilka filmików do których linki możesz znaleźć w newsach na tej stronie http://www.gothic.phx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że oni w tym newsie ("Gothic 3 ozłocony!") zawarli że polonizacja, a bynajmniej nagrania G3 została "sfinalizowana". Dziwne... Skąt oni to wiedzą. Czyżby było coś o czym ja bym niewiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:13, Lord Riven napisał:

Dziwne jest to że oni w tym newsie ("Gothic 3 ozłocony!") zawarli że polonizacja, a bynajmniej
nagrania G3 została "sfinalizowana". Dziwne... Skąt oni to wiedzą. Czyżby było coś o czym ja
bym niewiedział?


W newsie o ile pamietam pisało, że skończyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:13, Lord Riven napisał:

Dziwne jest to że oni w tym newsie ("Gothic 3 ozłocony!") zawarli że polonizacja, a bynajmniej
nagrania G3 została "sfinalizowana". Dziwne... Skąt oni to wiedzą. Czyżby było coś o czym ja
bym niewiedział?


no zapewne przegapiłeś newsa na gram.pl http://www.gram.pl/news.asp?id=2499 w którym to mówili o tym, że zakończono nagrywanie głosów do Gothica 3, nawet zostały udostęnione próbki głosów niektórych bohaterów z polskiej wersji Gothica 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:20, cinus` napisał:

no zapewne przegapiłeś newsa na gram.pl http://www.gram.pl/news.asp?id=2499 w którym to mówili
o tym, że zakończono nagrywanie głosów do Gothica 3, nawet zostały udostęnione próbki głosów
niektórych bohaterów z polskiej wersji Gothica 3 :D

O żeszty :D Nieprzeczytałem nagłówka ;P Powiem jedno szkoła... rozkojarzenie... Sory za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:20, cinus` napisał:

> Dziwne jest to że oni w tym newsie ("Gothic 3 ozłocony!") zawarli że polonizacja, a bynajmniej

> nagrania G3 została "sfinalizowana". Dziwne... Skąt oni to wiedzą. Czyżby było coś o czym
ja
> bym niewiedział?

no zapewne przegapiłeś newsa na gram.pl http://www.gram.pl/news.asp?id=2499 w którym to mówili
o tym, że zakończono nagrywanie głosów do Gothica 3, nawet zostały udostęnione próbki głosów
niektórych bohaterów z polskiej wersji Gothica 3 :D


Nagrania głów, teraz questy i nazwy własne itp i bedzie all, podstawienie to juz błachostka:D Wklejają i sie same pliki z US na Pl zmieniaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wszyscy czytali, opinia Cormacza (www.cdaction.com.pl) n.t. G3 i polskiej wersji:

"Tak jest - doczekaliśmy się! Gra została ukończona i pojechała do tłoczni! A w Polskiej wersji językowej usłyszymy starych dobrych znajomych oraz Roberta Gawlińskiego z Wilków.

O 2:20 nad ranem gra została wysłana do Sony Austria do powielenia. Po ponad 3,5 roku Piranha Bytes zakończyła prace nad nową odsłona serii. Premiera w Europie nastąpi 13 października.

Próbki nagrań z polskiej wersji G3 można pobrać STĄD. Powiem szczerze, że po wysłuchaniu Gawlińskiego nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać, więc tylko krzywo się uśmiechnąłem..."

też narzeka, krzywa jego staropolska mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy polska wersja G# juz jest w pełni ukńczona(czyli nie tylko głosy ale tak jak nazwy własne i zdania itp)??
A jezeli tak to czy została juz wysłana do PB by moc ja podpinac?? Zapewne jak Panowie wiecie to niemiecka wersja trafiła juz do tłoczni.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:42, marlin15 napisał:

Czy polska wersja G# juz jest w pełni ukńczona(czyli nie tylko głosy ale tak jak nazwy własne i zdania itp)??


wszystko co trzeba było przetłumaczyć zostało przetłumaczone :)

Dnia 13.09.2006 o 21:42, marlin15 napisał:

A jezeli tak to czy została juz wysłana do PB by moc ja podpinac??


z tego co wiem to pliki już zostały wysłane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem zanim obejrzałem - nie mogę się jednak powstrzymać, aby nie napisać kilka słów - las na tych screenach wygląda niesamowicie! To właśnie cały Gothic i styl Piranha Bytes, tak jak w drugiej części tak i w trzeciej las jest przepiękny po prostu...:o)
W dodatku to nie są przypadkowo wygenerowane drzewa, tylko charakterystyczne miejsca, które będziemy rozpoznawać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne screenki. Wolałbym jednak żeby meni było bardziej Gotikowe, takie jak w jedynce. Gdyby była taka opcja jak styl gry Gothic 1 to byłaby dla mnie rewelacja. Dwa miecze to dla mnie przesada, ale niektórym niestety się to podoba. Obvilon po ukazaniu się Gothic 3 bedzie uciekać z podwinietym ogonem. Widać to po grafice, bez zacinki się nieobędzie, ale w każdym Gothicu tak było. Nie lubię tylko tych śnieżnych krain. Raczej preferuje elegancką ściółke jak w Górniczej Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować