Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Jeśli tych bugów naprawdę nie będzie, to nawet fajnie, ale zarazem dość głupio.O co mi chodzi-otóż w świecie Gothic był rozpoznawalny dzięki tym śmiesznym bugom.Pewnie każdy nie raz pamięta, jak zaglądał jakiemuś człowiekowi w łeb, albo pływał na stawie gdzie nie było wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:57, Lord Riven napisał:

> bullshit, ze się tak wyrażę, nie ma gry bez błędów ;]
Oczywiście, niema gry idealnej są tylko gry zbliżone ideałowi... Taki jest właśnie Gothic :]
Fajne są te jelenie na wcześniej zaprezentowanym screenie. A przecież to dopiero początek,
ciekawe co będzie po włączeniu gry.

Mam przeczucie ze przez tą gre ci co w nią zagrają . Srednia na koniec roku spadnie o 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:42, Lord Riven napisał:

Czy ja wiem jedyne, co z tych recęzęcji jest dla nas porzytaczne to to, że gra "nieposiada"
bugów. Ja rzadko zwracam uwagę na, recęzje, ponieważ są gusta i guściki :) Mam nadzieje że
już jutro info o EK.


ta, ale wątpię, żeby "recęzęci" ;] ocenili wysoko zabugowaną , brzydką i niegrywalną grę, która mimo to im przypadła do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:43, WorldWar3PL napisał:

No i przydałoby się info o cenie... co i jak ze zniżkami itp....


już jest... ;] 99 płacąc kartą Mas... tfu! płacąc wPLN ;] (przyjemność z grania - bezcenne! :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:05, Mediv napisał:

Nic nie było o EK.

A szkoda.Chociaż pewnie będzie kosztować ok. 200 zł (skoro cena EN kosztuje 129,90 zł).Po obniżce za wPLN pewnie będzie kosztować...159,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:00, plada napisał:

Jeśli tych bugów naprawdę nie będzie, to nawet fajnie, ale zarazem dość głupio.O co mi chodzi-otóż
w świecie Gothic był rozpoznawalny dzięki tym śmiesznym bugom.Pewnie każdy nie raz pamięta,
jak zaglądał jakiemuś człowiekowi w łeb, albo pływał na stawie gdzie nie było wody.


dokładnie- pewnie się zdiwicie, ale nieuciążliwe zbytnio bugi dają grze fajny "posmaczek". Zresztą przez bugi można trochę "wyluzować" bo poznawanie gry idealnej może być nieco uciązliwe. Wogóle, dla mnie w G3 najważniejsze będzie właśnie poznanie samej gry i terenu, mam nadzieję że będą takie "sekretne miejsca" (w których można było znaleźć czy to łuk, czy jakieś czary) na starcie znane choćby z G2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak... jednak bez bugów gra również byłaby wspaniała... Wystarczy zwiedzać najpiękniejsze lokacje z muzyką Gothic3Medley i wszystkie śmieszne bugi są już niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2006 o 16:09, Wap napisał:

dokładnie- pewnie się zdiwicie, ale nieuciążliwe zbytnio bugi dają grze fajny "posmaczek".
Zresztą przez bugi można trochę "wyluzować" bo poznawanie gry idealnej może być nieco uciązliwe.
Wogóle, dla mnie w G3 najważniejsze będzie właśnie poznanie samej gry i terenu, mam nadzieję
że będą takie "sekretne miejsca" (w których można było znaleźć czy to łuk, czy jakieś czary)
na starcie znane choćby z G2...

No...fajnie by byłó znaleźć Uriziel :) A tak przy okazji-nie wiem czy zauważyliście, ale w jednym z filmików była pokazana nazwa broni, której się posługiwał Bezi.Nazywała się Pogromca Orków (czy coś takiego).Znaczy, że będą zachowane stare nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:05, Mediv napisał:

Właśnie CDP wysłali mi maila. Cena Gothica 3 129,90 z 30 wPLN i żeton na przesyłkę. Nic nie
było o EK.


przysłali Ci maila? ja tu jakąś faworyzację wyczuwam... ;] a tak na serio: czeba to tego zgadzać się na newslettera tak? bo ja nic nie dostałem ( ale tez nic nie podpisywałem ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:11, Wap napisał:

> Właśnie CDP wysłali mi maila. Cena Gothica 3 129,90 z 30 wPLN i żeton na przesyłkę. Nic
nie
> było o EK.

przysłali Ci maila? ja tu jakąś faworyzację wyczuwam... ;] a tak na serio: czeba to tego zgadzać
się na newslettera tak? bo ja nic nie dostałem ( ale tez nic nie podpisywałem ;p)

Ja też właśnie dostałem.Dostaje się to, kiedy się zaklepie.Tylko, że ja już anulowałem zamówienie i czekam na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:11, Wap napisał:

> Właśnie CDP wysłali mi maila. Cena Gothica 3 129,90 z 30 wPLN i żeton na przesyłkę. Nic
nie
> było o EK.

przysłali Ci maila? ja tu jakąś faworyzację wyczuwam... ;] a tak na serio: czeba to tego zgadzać
się na newslettera tak? bo ja nic nie dostałem ( ale tez nic nie podpisywałem ;p)


http://www.gram.pl/sklep_newsletter.asp tu masz linka do newslettera. Mail nazywał się: Gothic 3 - Informacja o Twoim zamówieniu. Może sobie jeszcze nie zaklepałeś G3? Ja zrobiłem to już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:14, plada napisał:

Tylko, że ja już anulowałem zamówienie
i czekam na EK.


Anulowałeś? Przecież mówili, że jak się zaklepie, to będzie można zmienić na EK, jak będzie dostępna. Wyślę maila do CDP, nie ma co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zamówiłeś z heah napewno, a chciałem cię spytać bo chce zamówić gothica 3 z heah 25% zniżki bede miał darmową przesyłę? bardzo prosze o odpowiedz bo CDP odpisał mi MOŻlIWE a ja zara się wykończe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:18, Mediv napisał:

> Tylko, że ja już anulowałem zamówienie
> i czekam na EK.

Anulowałeś? Przecież mówili, że jak się zaklepie, to będzie można zmienić na EK, jak będzie
dostępna. Wyślę maila do CDP, nie ma co :P

Dobra, znowy zamówiłem.Jak tak dalej pójdzie, będę sie tu szczycił złą popularnością, co do najbardziej upierdliwego forumowicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować