Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Konie wogle do gothic''a nie pasują, bo świat będzie obfity w potwory, a z konia walka mogłaby być albo niemożliwa, albo wielce niepraktyczna, a tak poza tym to świat w G3 doładowuje się na bieżąco i komputer nie byłby w stanie przetworzyć tylu informacji przy szybkiej jeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:27, Kodi127 napisał:

Konie wogle do gothic''a nie pasują, bo świat będzie obfity w potwory, a z konia walka mogłaby
być albo niemożliwa, albo wielce niepraktyczna, a tak poza tym to świat w G3 doładowuje się
na bieżąco i komputer nie byłby w stanie przetworzyć tylu informacji przy szybkiej jeździe

Dlatego ze względu na brak walki na koniach w dużej mierze zrezygnowano z tego pomysłu i projektu. Wegług mnie to nie jest duża strata, ponieważ G3 ma wiele innych aspektów które tę "stratę" nadrobią :)
Co do osiodłania zwierząt i innych kreatur. Mnie ten pomysł wogóle sie niepodoba, wyobraście sobie jak by to wyglądało - Bezimienny na kretoszczurze :P Ale nawet gdyby to miało być inne zwierze to - też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko lod tak tak tezcie kocham - mowilem o srodkach komunikacji takich jak kon,tyrgrys,wilk - Boze ze nie rozumiesz i czytac nie potrafisz to nie moja wina - to sa srodki szybkiej komunikacji w WoWie

ta bedzie mozna jeszcze xardasa ujezdzac ...

Ludzie przyczytajcie i pomyslcie 2 razy zanim cus napiszecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:34, nitz napisał:

spoko lod tak tak tezcie kocham - mowilem o srodkach komunikacji takich jak kon,tyrgrys,wilk
- Boze ze nie rozumiesz i czytac nie potrafisz to nie moja wina - to sa srodki szybkiej komunikacji
w WoWie

Nigdzie nie napisałeś że chodzi ci o zwierzęta jako środek transportu.

A dinozaury,wilki, tygrysy(właściwie to lwy) jak najbardziej będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:42, Darkstar181 napisał:

> spoko lod tak tak tezcie kocham - mowilem o srodkach komunikacji takich jak kon,tyrgrys,wilk

> - Boze ze nie rozumiesz i czytac nie potrafisz to nie moja wina - to sa srodki szybkiej
komunikacji
> w WoWie
Nigdzie nie napisałeś że chodzi ci o zwierzęta jako środek transportu.

A dinozaury,wilki, tygrysy(właściwie to lwy) jak najbardziej będą.

Konie, mogły by być w późniejszym etapie gry, dawało by to tylko możliwośc szybkiego poruszania się z miejsca do miejsca i zostawiania konia w pobliżu np jaskini, którą chcemy zwiedzić. Oczywiście koń może być zabity jeżeli w pobliżu były by zwierzęta drapieżne(i mógłby uciekać lub zostać zagryziony). Natoimast bez walki na koniu, może oprócz strzelania z łuku czy kuszy(bo to się by zbytnio nie różniło od pieszego strzelania.\
Uważam, że poruszanie się na koniu jak najbardziej tak ale bez walki tytlko głównie jako środek szybkiego transportu i tyle( bo teleportacja nie zawsze przenosi nas gdzie chcemy, jak np do czarnego trolla było trzeba zasuwać kupę czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dlatego pojawiła się taka opcja jak sprint... będzie można szybko zasuwać,bez zażycia jakiejś mikstury,ale będziemy się wtedy męczyć(jest pasek wytrzymałości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:57, Bosper napisał:

Uważam, że poruszanie się na koniu jak najbardziej tak ale bez walki tytlko głównie jako środek szybkiego transportu i tyle


grr... tak było w Oblivionie i jak dla mnie było to do d... bani, delikatnie mówiąc i ja mówię temu wielkie NIE, zresztą i tak koni na 348% nie będzie z czego się niezmiernie cieszę, więc nie ma co już rozdmuchiwać tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:08, cybek21 napisał:

witam znalazlem krajobrazy prawie jak z krainy orkow :)

Wiesz,nawet fajne,ale co to ma wspólnego z grą?
Zwykły spam... było dać do innego,opowiedniego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:10, Darkstar181 napisał:

> witam znalazlem krajobrazy prawie jak z krainy orkow :)
Wiesz,nawet fajne,ale co to ma wspólnego z grą?
Zwykły spam... było dać do innego,opowiedniego tematu.

udzielam sie tu bardzo żadko ale konkretnie i niniejszym obraziłeś mnie nazywając moj post spamem!
pokazałem co mi się kojarzy z ta grą a motywem była chyba silna uczuciowość związana z Gothickiek!
pozatym takie skojarzenia łagodza ustęsknienie do następnej częsci gry!
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:44, Gabryiel napisał:

Jeszcze 24 dni do premiery juz sie niemoge doczekać


no szkoda ze nie 24 godziny ;)

nitz

wiesh jakos nie ujrzalem ze chodzi o srodki lokomocji.. no i tak: wiem ze to sa srodki lokomocji w wowie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie interesująco na wspomniane już 24 godziny przed premierą. Większość będzie miała swoje EK/zwykłe edycje zamówione w preorderze...
Szczególnie interesuje mnie jaka dokładnie będzie mapa...
Byłoby miło gdyby była wielkości conajmniej a3/a2 i wykonana z miękkiego materiału - no ale cóż, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie/napisze czy jeśli zamówiłem teraz Gothica 3 w gram.pl, to zamówiłem zwykłą wersję i gdybym chciał mieć EK, to musiałbym jeszcze dopłacać. Jest tak czy nie? Ech, jeszcze 24 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:08, Liqid napisał:

Kto mi powie/napisze czy jeśli zamówiłem teraz Gothica 3 w gram.pl, to zamówiłem zwykłą wersję
i gdybym chciał mieć EK, to musiałbym jeszcze dopłacać. Jest tak czy nie? Ech, jeszcze 24 dni.

edzesz płacił przy odbioze normalnie tylko ze zamuwienie zostanie zmienione na EK to szykuj sie na jakies 50zł wiencej pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 18:08, Liqid napisał:

Kto mi powie/napisze czy jeśli zamówiłem teraz Gothica 3 w gram.pl, to zamówiłem zwykłą wersję
i gdybym chciał mieć EK, to musiałbym jeszcze dopłacać. Jest tak czy nie? Ech, jeszcze 24 dni.


teraz to zamówiłeś chyba zwykłą edycję, ale jak sięppojawi moliwosc kupna edycji kolekcjonerskiej to powinna być możliwość zmiany na edycję kolekcjonerską, z tym że cena będzie większa,

***
http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/Gothic3a.JPG
tym razem tylko jeden nowy, dosyć dziwny screen, ale za to w jakiej rozdzielczości, bo ma aż 2048x1536 pikseli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować