Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

wcale nie obiecal tylko powiedzial ze w "przyszlym tygodniu beda info" a to jest znane powiedzenie ( jak ktos szukal pracy na wakacje to sie z tym zapoznal "zadzwon w przyszlym tygodniu moze cos bedzie" - co poprostu oznacza ze narazie nic nie ma i nie bedzie ) w przypadku tych informacji o EK to CDP nie ma wplywu na to kiedy sznowny JoWood, Deep Silver czy PB podadza im te informacje
jedno moge Wam powiedziec i mysle ze to w imieniu calej redakcji CDP
jak cos bedzie wiadomo o EK lub ogulnie o G3 to napewno dzadza znac ( czy do tej pory tak nie bylo czy ukrywali cos przed fanami - NIE wiec nie wiem czemu sie tak niecierpliwicie )
do premiery gry zostalo 3 tygodnie a do premiery dema ( podobno ) 1 tydzien wiec nie ma sie co martwic i gadac ze w innych krajach maja lepiej - jak tam jest lepje to wy*******ac do Niemec czy innch a nie tu w Polsce narzekac
gra wyjdzie i napewno sie dowiecie o tym jak i w jakiej wersji zaraz po tym jak sie o tym dowiedza pracownicy CDP
to tyle na ten temat bo juz mnie zaczyan denerwowac to wasze biadolenie o tej EK - bedzie to bedzie

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:36, janosikPL napisał:

jak już pisał tu jeden z szanownych pracowników CDP - nadal trwają negocjacje z JoWooDem co
do zawartości polskiej EK - CDP może chcieć dla nas dużo fajnych rzeczy do EK a JW może się
nie zgadzać i tak powolutku zbliżają się do jakiegoś oby sensownego kompromisu... trzeba czekać,
czekać i jeszcze raz czekać, a takie bzdurne narzekanie nic nie zmieni...

niech się dzieje wola nieba ;)


no tak ale to nie zmiena faktu ze robia to nie wpore nieco....
mi chodzi tylko o cene... oficjalna wypowiedfz a nie spekulacje..." napewno bedzie 159zł ...no chociaz moze wiecej ale watpie"
ja cchce jakos oficjalna wypowiedz na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 16:42, ...TrzCIna... napisał:

jedno moge Wam powiedziec i mysle ze to w imieniu calej redakcji CDP
jak cos bedzie wiadomo o EK lub ogulnie o G3 to napewno dzadza znac ( czy do tej pory tak nie
bylo czy ukrywali cos przed fanami - NIE wiec nie wiem czemu sie tak niecierpliwicie )
do premiery gry zostalo 3 tygodnie a do premiery dema ( podobno ) 1 tydzien wiec nie ma sie
co martwic i gadac ze w innych krajach maja lepiej - jak tam jest lepje to wy*******ac do Niemec
czy innch a nie tu w Polsce narzekac
gra wyjdzie i napewno sie dowiecie o tym jak i w jakiej wersji zaraz po tym jak sie o tym dowiedza
pracownicy CDP
to tyle na ten temat bo juz mnie zaczyan denerwowac to wasze biadolenie o tej EK - bedzie to
bedzie


1. po co przeklinasz i sie tak denerwujesz??0_o
2. skad informacje o demie za tydzien?? z tego co wiem to dopiero po premierze ma byc...gdzies ty to wyczytal:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma tam przeklenstw bo na tym forum nie mozna ich pisac ;) jest tylko cenzura :) tylko wtajemniczeni beda wiedziec o co chodzi ^^
denerwoje mnie to ze ciagle sie o to pytaja ludzie zamiast pomyslec przez chwile czemu nie ma tej obiecanej inforacji przeciez jakis powod musi byc
a o demie nigdzie nie czytalem tylko slyszalem wiec napisalem podobno
slyszlaem ze PODOBNO ma wyjsc na 2 tygodnie przed premiera gry ale to mogla byc tylko plotka :]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty o tym demie wyczytałeś?? Z tego co wiem demo ma być po premierze(o ile będzie), więc na przyszłość lepiej daj link skąd to masz, bo raczej nikt Ci nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzzzzis LUDZIE

czemu tak jest napisane
a do premiery dema ( podobno ) 1 tydzien
bo nie jestem tego pewien
czytajcie co jest napisane a nie piszecie dziwne rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 16:41, KrzychW napisał:

Widocznie przegapiłem wypowiedź osoby z CDP , więc napisz , czy wątpliwości dotyczą tylko zawartości
Edycji Kolekcjonerskiej , czy też wogóle wydania EK.Temat co prawda wałkowany już był 1000
razy , ale konkretnej informacji nie było chyba ani jednej.

tutaj : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=10681

Jay Z napisał:
Wielokrotnie powtarzałem już: pełne informacje podamy jak tylko wszystko potwierdzimy wewnętrznie z JoWooDem. Chcemy uniknąć sytuacji, w której opublikujemy naszą wizję EK, a wydawca pokaże nam figę i każe coś zmieniać. Proszę o wyrozumiałość. Tym bardziej nie możemy ujawnić ceny za coś, co nie zostało sfinalizowane.

i wszystko jasne ;)

diablolod wiesz wszystko jest kwestą ustaleń z JW - zresztą przeczytaj post Jay''a Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... mnie demko nie jara... Ja czekam, do pełnej wersji i nic innego mnie nie obchodzi - żadne dema, piraty, czy inne substytuty Gothic''a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:33, Mr Black napisał:

Sorki za drugi post z rzędu, ale na tym screenie http://www.pcgames.de/?menu=browser&mode=article&article_id=508300&entity_id=-1&image_id=543834&page=1
widać smoka!! Tylko jakiegoś takiego karłowatego :/

No-zmienia to całkowicie fabułę.Waydawało mi się, że w G2 znaleźliśmy wszystkie jaja smoków.No i widać, że ten smok jest młody.Chyba, że te smoki zrzucały jaja jak bombowiec bomby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:33, Mr Black napisał:

Sorki za drugi post z rzędu, ale na tym screenie http://www.pcgames.de/?menu=browser&mode=article&article_id=508300&entity_id=-1&image_id=543834&page=1
widać smoka!! Tylko jakiegoś takiego karłowatego :/


tego smoka to już wcześniej widziałem, ale rzeczywiście małe te smoki, może będą większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:45, cinus` napisał:

> Sorki za drugi post z rzędu, ale na tym screenie http://www.pcgames.de/?menu=browser&mode=article&article_id=508300&entity_id=-1ℑ_id=543834&page=1

> widać smoka!! Tylko jakiegoś takiego karłowatego :/

tego smoka to już wcześniej widziałem, ale rzeczywiście małe te smoki, może będą większe...

Chyba nie, Piranie już dawno mówiły że smoków jak te z G2 nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:46, AdaSKo to jA QrdE napisał:

Jesteście pewni że to smok? jak dla mnie to ewidentnie ma dziub

Na górze widać "Drache".A jak mi wiadomo to po polsku znaczy >smok<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to inny drakonid? Widłogon przykładowo, albo latawiec - żart :D Młody smok to jest moim zdaniem. A gdzieś, na tym forum chyba czytałem, że ostatni boss to czterogłowy smok (ZNOWY ŻARTY!?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe... bo beda 3 zakonczenia.. czyli... w tym dobrym moze Xsaradas na koncu.. w złym... król a moze ktos iinny a w ty msrednim to ciewake.. jaki bedzeie.. bo moga byc 3 rozni bosowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:57, Mediv napisał:

A może to inny drakonid? Widłogon przykładowo, albo latawiec - żart :D Młody smok to jest moim
zdaniem. A gdzieś, na tym forum chyba czytałem, że ostatni boss to czterogłowy smok (ZNOWY
ŻARTY!?
).

Sądzę, że to na pewno żarty, bo w końcu kto byłby tak inteligenty, żeby ujawniać zakończenie swojej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie tak:
Zły-okaże się, że to król jest winnien (bo nasz kochany Xsardas nam tak powiedział :)) i, że to go trzeba zabić.
Dobry-przywódca orków chce wezwać jakiegos Bossa i my musimy go powstrzymać.
Średni-król i przywódca orków się zjednoczą (ale na początku spadnie śnieg w pustyniach Nomadu :)) i chcą zaatakować Nomadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 20:05, plada napisał:

Zły-okaże się, że to król jest winnien (bo nasz kochany Xsardas nam tak powiedział :)) i, że
to go trzeba zabić.

A mi się wydje że jeśli nawet będzie "złe" zakończenie to sie nie zbratamy z Xardasem. Poprostu będziemy działać na szkode królestwa. A Xardas będzie się starał pokazać że umie to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować