Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 14:43, LordJuve napisał:

będzie zapakowana w postarzaną księgę oprawioną prawdziwą skórą..."

Ejj...niech mi ktos z CDP to wyjasni!? Chyba nie zamierzacie oprawiac pudelka do gry skora
z jakiegos zwierza? To poraniony pomysl...:/
Poza tym jakie koszta tego beda.

Zgadzam się... Skóra, nao niby fajnie ale cena podskoczy jak nie wiem..., Może jakiś materiał skóropodobny byłby lepszy...

P.S. Jesteś wegetarianinem? (tak z ciekawości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajacisko w poprzednim poscie zacytowałes wypowiedz pracownika z CDP która mówiłą o premierze 19. Nie wiem czy czytałes potem czy nie ale nowa wiadomosc doszła ze raczej 26 wyjdzie. Pisze bo z postu wynikało ze nie przeczytałes kolejnej wypowiedzi pracownika CDP wiec postanowiłem cie powiadomic:p POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:46, Kodi127 napisał:

> z jakiegos zwierza? To poraniony pomysl...:/
> Poza tym jakie koszta tego beda.
>
Zgadzam się... Skóra, nao niby fajnie ale cena podskoczy jak nie wiem..., Może jakiś materiał
skóropodobny byłby lepszy...

P.S. Jesteś wegetarianinem? (tak z ciekawości)


Nie, nie jestem, ale nie wydaje mi sie, ze skorowanie pudełka na gre komputerowa jest na miejscu...lepiej dac jakis material, bedzie moralniej i na pewno taniej.
Takie moje zdanie. Mam nadzieje, ze to info to pomyłka...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No iproszę, wkońcu się okazało, że jednak ten 31 pażdziernika to nie była przesada :) i jest jeszcze bardzo możliwe, że stanie się to faktem, gdyż 26 to nie jest jeszcze oficjana data. Poza tym zostając już przy 26 to czy nie było lepszego terminu ? tzn. chodzi mi o to że 26 to środek tygodnia i nie ma zbyt dużo czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3? mniam mniam mniam.... mam jednak nadzieję, że panowie z Piranha Bytes dopracują odrobinę fabułę. Bo jednak końcówka (ale nie epilog!!!) części drugiej była jak dla mnie zbyt arcade''owa: zbyt wiele potworów - po prostu ekstremalna, nieskomplikowana sieka. A nie za to kocham Gothica, o nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:28, Jay Z napisał:

> Nieoficjalnie: premiera 19 października, edycja kolekcjonerska zbliżona zawartością do
niemieckiej.

Poprawka: Bardziej prawdopodobna data premiery jest o tydzień później: 26 października.


Robi sie to co mowiłem wcześniej... powtarza się sytuacja z NK. Nie potzrebnie pisałem ze tym razem im wierze. Shit... to kiedy następna zmiana daty??????? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:11, Szkut11 napisał:

> > Nieoficjalnie: premiera 19 października, edycja kolekcjonerska zbliżona zawartością
do
> niemieckiej.
>
> Poprawka: Bardziej prawdopodobna data premiery jest o tydzień później: 26 października.


Robi sie to co mowiłem wcześniej... powtarza się sytuacja z NK. Nie potzrebnie pisałem ze tym
razem im wierze. Shit... to kiedy następna zmiana daty??????? :/


Gadasz jak moja babka. Po pierwsze jeszcze nie podali oficjalnej daty premiery wiec nie rozumiem czemu mówisz o zmianie. A to co podawali to tylko prawdopodobne daty. Podali je tylko po to zebysmy wszyscy przestali marudzic. A ty juz sie bulwersujesz ze ciagle przekładają. Równie dobrze mogli by nic nie mówic i tylko podac date 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:21, qbba88 napisał:

> > > Nieoficjalnie: premiera 19 października, edycja kolekcjonerska zbliżona zawartością

> do
> > niemieckiej.
> >
> > Poprawka: Bardziej prawdopodobna data premiery jest o tydzień później: 26 października.

>
>
> Robi sie to co mowiłem wcześniej... powtarza się sytuacja z NK. Nie potzrebnie pisałem
ze tym
> razem im wierze. Shit... to kiedy następna zmiana daty??????? :/

Gadasz jak moja babka. Po pierwsze jeszcze nie podali oficjalnej daty premiery wiec nie rozumiem
czemu mówisz o zmianie. A to co podawali to tylko prawdopodobne daty. Podali je tylko po to
zebysmy wszyscy przestali marudzic. A ty juz sie bulwersujesz ze ciagle przekładają. Równie
dobrze mogli by nic nie mówic i tylko podac date 26.


Dlatego się martwimy, bo ciągle mamy w pamięci wydarzenia związane z Nocą Kruka. Osobiście nie rozumiem czemu są takie problemy z premierą. Moge zrozumieć, że niemcy chcą mieć jako pierwsi, więc u nas niech będzie np. 19. A tutaj już się mówi o 26...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:28, Backside napisał:

No dodatek do linku do Imperium Gier, dodaję przykre informacje z GOL''u: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28737


Z jednej strony do Gotiki zawsze były napakowane błędami, mniejszymi lub większymi i nie przeszkodziło im to odnieść sukcesu.
Z drugiej jeśli wierzyć tej wiadomości recenzenci grali w inną wersje, niż ta co do sklepów trafi.
Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:28, Backside napisał:

No dodatek do linku do Imperium Gier, dodaję przykre informacje z GOL''u: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28737


Dziwi mnie natomiast, że Jay Z chce się jeszcze tu wypowiadać, bo większość z was irytuje się
i pisze takim słownictwem, jakby był conajmniej waszym kolegą ;p


Te testy są już nieaktualne. Było już mówione, że do testów trafiły błędne wrsje, które zostały wycofane z tłoczni i obecnie są poprawiane (o ile już nie zostały) ja wierze, że twórcy tak wspaniałej gry nie wypuszczą kiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:28, Backside napisał:

No dodatek do linku do Imperium Gier, dodaję przykre informacje z GOL''u: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28737


przeraziłem się. ale przecież lepiej trochę poczekać (Gothic 3 to nie autobus - nie ucieknie) i dostać doskonałą grę, niż wywalić sto złotych w niegrywalny sh*t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:30, firehunter napisał:

Dlatego się martwimy, bo ciągle mamy w pamięci wydarzenia związane z Nocą Kruka.


Pamiętam, ale cierpliwie czekałem. I mimo wszystko byliśmy drugim krajem jaki miał Noc Kruka, po Niemcach.

>Osobiście nie rozumiem czemu są takie problemy z premierą.

A no własnie, nie rozumiesz. Nie znasz systemu negocjacji z właścicielami praw. nie wiesz jak takie rzeczy moga się długo ciągnąć. Nie wiesz wielu innych rzeczy z tym związanych. Zupełnie jak ja.
Wiem za to, że CDP na wydaniu Gothica3 chce zarobić (pomijając już fakt czy chce nas zadowolić czy nie). A im szybsze wydanie tym większy może być zarobek CDP. Więc już z samego tego powodu starają sięzrobić wszystko jak najszybciej. Dlatego ja nie narzekam na przesuwanie premiery, czekam cierpliwie. A cierpliwość jest cnotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:37, Daimon_Frey napisał:

A no własnie, nie rozumiesz. Nie znasz systemu negocjacji z właścicielami praw. nie wiesz jak
takie rzeczy moga się długo ciągnąć. Nie wiesz wielu innych rzeczy z tym związanych. Zupełnie
jak ja.
Wiem za to, że CDP na wydaniu Gothica3 chce zarobić (pomijając już fakt czy chce nas zadowolić
czy nie). A im szybsze wydanie tym większy może być zarobek CDP. Więc już z samego tego powodu
starają sięzrobić wszystko jak najszybciej. Dlatego ja nie narzekam na przesuwanie premiery,
czekam cierpliwie. A cierpliwość jest cnotą ;)


Ja też się nie martwie. Wiem, że wcześniej czy później Gothic 3 u nas będzie. I będzie świetny (znów będe miał gorsze oceny przez pare tygodni :P) choć troche mnie przeraża kolejne długie czekanie... Teraz jednak przestańmy marudzić nad datą premiery i dajmy pracować panom z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować