Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 16:52, Pryka napisał:

a zrozumcie mój ból :( ja nawet nie wiem czy mi zadziała


Rozumiemy, rozumiemy. Ja też nie wiem, czy mi zadziała. A jeśli zadziała, to będzie wyglądać jak G2 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wiec gra tak oczekiwnaa ma tak mnostwo bugow oby to naprawili bo nie chce miec spartaczonej gry! Tylko ciekawi mnie to co CDP zrobi, przeciez oni gry nie naprawia z jej bugow... Wiec gre dostaniemy w raczki 31 października bo w pre orderze 2 dni przed premiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:55, Mediv napisał:

> a zrozumcie mój ból :( ja nawet nie wiem czy mi zadziała

Rozumiemy, rozumiemy. Ja też nie wiem, czy mi zadziała. A jeśli zadziała, to będzie wyglądać
jak G2 heh



u mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:55, Mediv napisał:

Rozumiemy, rozumiemy. Ja też nie wiem, czy mi zadziała. A jeśli zadziała, to będzie wyglądać
jak G2 heh


Dla mnie może nawet wyglądać jak GII, ważne, żeby nie wyglądało na moim kompie gorzej... ;) Najważniejsze są qesty, i zabawa, ale grafa też jest ważna, chociaż nie aż tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:56, szycha666 napisał:

Wiec gre dostaniemy w raczki 31 października bo w pre orderze 2 dni przed premiera..


1 listopada raczej. 3 - 2 = 1 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:58, Kodi127 napisał:

> Rozumiemy, rozumiemy. Ja też nie wiem, czy mi zadziała. A jeśli zadziała, to będzie wyglądać

> jak G2 heh

Dla mnie może nawet wyglądać jak GII, ważne, żeby nie wyglądało na moim kompie gorzej... ;)
Najważniejsze są qesty, i zabawa, ale grafa też jest ważna, chociaż nie aż tak...



oczywiście, że questy i fabyła :), ale możgło by jeszcze wyglądać przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy skoro zamówiłem już Gothica 3 to bede mógł zmienić na EK - to wiem, ale mam pytanie czy będe musiał sie jakoś specjalnie śpieszyć by zdązyć przed innymi? Czy mam pewność że dostane EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:02, AdaSKo to jA QrdE napisał:

A ja mam takie pytanie: Czy skoro zamówiłem już Gothica 3 to bede mógł zmienić na EK - to wiem,
ale mam pytanie czy będe musiał sie jakoś specjalnie śpieszyć by zdązyć przed innymi? Czy mam
pewność że dostane EK ?


Trzeba anulować zamówienie i czekać do poniedziałku na możliwość zamówienia EK. Mam nadzieję, że kiedy CDP zobaczy ilość zamówień Pre-Order, to zrobi więcej EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:01, Mediv napisał:

> Wiec gre dostaniemy w raczki 31 października bo w pre orderze 2 dni przed premiera..


1 listopada raczej. 3 - 2 = 1 xD

Nie wiem, w jaki sposób oni chcą dosłać to 1 listopada, bo wtedy jest Wszystkich Świętych i kurier raczej nie jeździ...No, ale pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:02, AdaSKo to jA QrdE napisał:

A ja mam takie pytanie: Czy skoro zamówiłem już Gothica 3 to bede mógł zmienić na EK - to wiem,
ale mam pytanie czy będe musiał sie jakoś specjalnie śpieszyć by zdązyć przed innymi? Czy mam
pewność że dostane EK ?



i ja się podłaczam do pytana, bo ja dopiero zakupie jak mi demo zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bu cha cha cztery dni i już trzy terminy, a za każdym razem przesunięcie o tydzień. Idąc takim tempem to w przyszłym miesiącu osiągną grudzień 2007. Ja tam pasuję i zagram sobie w wersję ger lub eng - przynajmniej język sobie poćwiczę. A co do bugów, jestem zdania, że obecni gracze i recenzenci są zbyt rozpieszczeni. Kiedyś gry mniały nie takie błędy, a i tak zapewniały świetną rozrywkę (chociazby Bloodlines). Na patch mogę sobie równie dobrze poczekać poznając świat Gothic. Przyjemnego ssania łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 listopada hmm nie jest az tak zle. Ważne ze nie będzie błędów ( albo az tylu błędów) tak czy siak trzeba jeszcze troche poczekac ( 1 miesiąc:( ) ale to tylko wyjdzie grze na dobre. Miłego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:09, fanatico18 napisał:

Bu cha cha cztery dni i już trzy terminy, a za każdym razem przesunięcie o tydzień. Idąc takim
tempem to w przyszłym miesiącu osiągną grudzień 2007. Ja tam pasuję i zagram sobie w wersję
ger lub eng - przynajmniej język sobie poćwiczę. A co do bugów, jestem zdania, że obecni gracze
i recenzenci są zbyt rozpieszczeni. Kiedyś gry mniały nie takie błędy, a i tak zapewniały świetną
rozrywkę (chociazby Bloodlines). Na patch mogę sobie równie dobrze poczekać poznając świat
Gothic. Przyjemnego ssania łapy.


Przyjemnego bugrania w niedopracowane gry. Nic dodać, nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:09, fanatico18 napisał:

Bu cha cha cztery dni i już trzy terminy, a za każdym razem przesunięcie o tydzień. Idąc takim
tempem to w przyszłym miesiącu osiągną grudzień 2007. Ja tam pasuję i zagram sobie w wersję
ger lub eng - przynajmniej język sobie poćwiczę. A co do bugów, jestem zdania, że obecni gracze
i recenzenci są zbyt rozpieszczeni. Kiedyś gry mniały nie takie błędy, a i tak zapewniały świetną
rozrywkę (chociazby Bloodlines). Na patch mogę sobie równie dobrze poczekać poznając świat
Gothic. Przyjemnego ssania łapy.


Zgadzam sie najpierw mial byc 13, potem 19, potem 26 a teraz 1 listpoad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:09, fanatico18 napisał:

Bu cha cha cztery dni i już trzy terminy, a za każdym razem przesunięcie o tydzień. Idąc takim
tempem to w przyszłym miesiącu osiągną grudzień 2007. Ja tam pasuję i zagram sobie w wersję
ger lub eng - przynajmniej język sobie poćwiczę. A co do bugów, jestem zdania, że obecni gracze
i recenzenci są zbyt rozpieszczeni. Kiedyś gry mniały nie takie błędy, a i tak zapewniały świetną
rozrywkę (chociazby Bloodlines). Na patch mogę sobie równie dobrze poczekać poznając świat
Gothic. Przyjemnego ssania łapy.

Tyle, że te terminy z tego forum były nieoficjalne, a ten news podaje już oficjalną datę premiery w Polsce, a ja osobiście wolę porządnie pograć, a nie użerać się z mnóstwem większych, czy mniejszych bógów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:12, szycha666 napisał:

> Gothic. Przyjemnego ssania łapy.

Zgadzam sie najpierw mial byc 13, potem 19, potem 26 a teraz 1 listpoad!


ale wtedy to były tylko przypuszczenia :)
a teraz oficjalna informacja prasowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy i kiedy udostępnicie pierwsze filmiki z polskiej wersji gry ? Bardzo byśmy chcieli zobaczyć jak się zaprezentuje gra w polsce .

P.S zamówię u was Gothic 3 jak sobię kupię nowe części do kompa czyli za jakieś 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy, w każdej grze jest przekładany termin, pamięta ktoś Halif-Lifa 2 ?? prawie pół roku, załorze się że gothica jeszcze nie raz przeniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:05, Mediv napisał:

Trzeba anulować zamówienie i czekać do poniedziałku na możliwość zamówienia EK. Mam nadzieję,
że kiedy CDP zobaczy ilość zamówień Pre-Order, to zrobi więcej EK.


Z tego co wiem to nic anulować nie potrzeba, tylko przyjdzie mail z możliwością wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować