Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

ja zamowilem 10 wrzesnia kiedy jeszcze nie byla podana cena i napalilem sie na 13 a tu taki "zonk" nie bede czekal do listopada zamowilem jeszcze wersje angielska (na szczescie mam taka mozliwosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:37, ArekB napisał:

ja zamowilem 10 wrzesnia kiedy jeszcze nie byla podana cena i napalilem sie na 13 a tu taki
"zonk" nie bede czekal do listopada zamowilem jeszcze wersje angielska (na szczescie mam taka
mozliwosc)


Widze że dalej upierasz się przy tym, iż CDP robi ci na złość wydając grę nieco później z wiekszą liczbą poprawek... Niektórych ludzi nigdy nie zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czlowieku skoncz temat
pogodzilem sie z tym ze polskiej wersji nie dostame w tym miesiacu wiec co mi szkodzi pograc w anglojezyczna jezlei mnie stac i nie mam problemow z jezykiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:44, ArekB napisał:

czlowieku skoncz temat
pogodzilem sie z tym ze polskiej wersji nie dostame w tym miesiacu wiec co mi szkodzi pograc
w anglojezyczna jezlei mnie stac i nie mam problemow z jezykiem??


Tak czy siak na twoim miejscu nie kupował bym wersji ENG bo moze cie ona jedynie odstraszyc(ilosc bugów) bo nei bedzie ona chyba z patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepowe wydanie Obliviona bylo niesamowite, niemalze dorownujace zawartoscia zachodniej EK. (No i z grubasnym poradnikiem...) Informacja o dodatkowym DVD dolaczonym do G3 pozwala miec nadzieje, iz CDP nie pozostanie w tyle za Cenega. Ciekawe, co jeszcze dodadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:09, fanatico18 napisał:

Bu cha cha cztery dni i już trzy terminy, a za każdym razem przesunięcie o tydzień. Idąc takim
tempem to w przyszłym miesiącu osiągną grudzień 2007. Ja tam pasuję i zagram sobie w wersję
ger lub eng - przynajmniej język sobie poćwiczę. A co do bugów, jestem zdania, że obecni gracze
i recenzenci są zbyt rozpieszczeni. Kiedyś gry mniały nie takie błędy, a i tak zapewniały świetną
rozrywkę (chociazby Bloodlines). Na patch mogę sobie równie dobrze poczekać poznając świat
Gothic. Przyjemnego ssania łapy.


Czy możesz nie mijać się z prawdą? Data premiery Gothic nie była podawana ani razu w ciągu ostanich czterech dni. Dziś została podana oficjalnie i jest ona potwierdzona. Więc bardzo proszę albo przeproś, albo wytłumacz się jakoś inaczej, bo przecież nie chciałbyś aby odbierano Cię jako osobę niewiarygodną?

Pisząc "kiedyś gry miały nie takie błędy" znów mijasz się z prawdą, bo nie wiesz jakie błędy ma Gothic 3, więc nie masz logicznej podstawy do wysuwania podobnego twierdzenia. Siedzę w grach od lat 80tych i wiem jakie błędy kiedyś miały gry - może dlatego, że wydaliśmy ich w CDP już pewnie około 1000ca (a jestem w firmie od początku:) i możesz mi wierzyć Gothic byłby jedną z bardziej zbugowanych gier przez nas wydanych.
(no chyba, że masz w kolekcji same gry konkurencji, jak Bloodlines, może u nich rzeczywiście takie bugi to normalka;)

BTW: Dziwi mnie taka napastliwość posta, i napuszczanie na wersję angielską lub niemiecką (gratuluję znajomości obu języków w stopniu umożliwiającym czerpanie przyjemności z gry RPG;) chyba poproszę gramowców aby przyjrzeli się Twojemu kontu, czy nie trzeba Ci zrobić żółtego dopiska pod nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2006 o 16:17, muchy-polatuchy napisał:

Ty juz nie obiecuj... znaczy bo zapeszysz :/


A jednak, nie zapeszyłem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:16, Mike napisał:

> Bu cha cha cztery dni i już trzy terminy, a za każdym razem przesunięcie o tydzień. Idąc
takim
> tempem to w przyszłym miesiącu osiągną grudzień 2007. Ja tam pasuję i zagram sobie w
wersję
> ger lub eng - przynajmniej język sobie poćwiczę. A co do bugów, jestem zdania, że obecni
gracze
> i recenzenci są zbyt rozpieszczeni. Kiedyś gry mniały nie takie błędy, a i tak zapewniały
świetną
> rozrywkę (chociazby Bloodlines). Na patch mogę sobie równie dobrze poczekać poznając
świat
> Gothic. Przyjemnego ssania łapy.

Czy możesz nie mijać się z prawdą? Data premiery Gothic nie była podawana ani razu w ciągu
ostanich czterech dni. Dziś została podana oficjalnie i jest ona potwierdzona. Więc bardzo
proszę albo przeproś, albo wytłumacz się jakoś inaczej, bo przecież nie chciałbyś aby odbierano
Cię jako osobę niewiarygodną?

Pisząc "kiedyś gry miały nie takie błędy" znów mijasz się z prawdą, bo nie wiesz jakie błędy
ma Gothic 3, więc nie masz logicznej podstawy do wysuwania podobnego twierdzenia. Siedzę w
grach od lat 80tych i wiem jakie błędy kiedyś miały gry - może dlatego, że wydaliśmy ich w
CDP już pewnie około 1000ca (a jestem w firmie od początku:) i możesz mi wierzyć Gothic byłby
jedną z bardziej zbugowanych gier przez nas wydanych.
(no chyba, że masz w kolekcji same gry konkurencji, jak Bloodlines, może u nich rzeczywiście
takie bugi to normalka;)

BTW: Dziwi mnie taka napastliwość posta, i napuszczanie na wersję angielską lub niemiecką (gratuluję
znajomości obu języków w stopniu umożliwiającym czerpanie przyjemności z gry RPG;) chyba poproszę
gramowców aby przyjrzeli się Twojemu kontu, czy nie trzeba Ci zrobić żółtego dopiska pod nickiem...

czy to ty mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:17, Pryka napisał:

ale macie problemy, w każdej grze jest przekładany termin, pamięta ktoś Halif-Lifa 2 ?? prawie
pół roku, załorze się że gothica jeszcze nie raz przeniosą



każda gra to inna historia:) Prawa do H-L 2 w Polsce miał IM Group. Myśmy przejęli prawa do jego wydania już sporo po światowej premierze. Wiązało się to ze zmianami w reprezentowaniu Vivendii w Polsce. Wcześniej nie mogliśmy go po prostu wydać, bo nie przedstawialiśmy Vivendi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:38, Xar91 napisał:

Poprosze o odpowiedź pracownika CD-Projektu. Kiedy w końcu ta premiera będzie?? W sklepie podają,że
wysyłka 23 a oficjalna informacja to 3 listopada. To w końcu jak z tym bedzie?



3 listopada w sklepach w calej Polsce. A od 31.X zacznie się pojawiać w domach gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:23, Mike napisał:

> Poprosze o odpowiedź pracownika CD-Projektu. Kiedy w końcu ta premiera będzie?? W sklepie
podają,że
> wysyłka 23 a oficjalna informacja to 3 listopada. To w końcu jak z tym bedzie?


3 listopada w sklepach w calej Polsce. A od 31.X zacznie się pojawiać w domach gramowiczów.

A czy info o EK pojwi się jutro? I czy mógłby Pan określić miejwięcej godzinę pojawienia się EK w pre-orderze? (ale ja pytania zadaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem kilkanascie filmików z G3 bugów jest od jasnej cholery :P
wymienie tu chocby
-Strzały zostajace w powietrzu(przez taki bug to ja w modzie do G1 nie zamieszczam płonacych strzał bo było wlasnie identycznie :/ )
-zle wykrywanie kolizji obiektow(kaplica najlepsze jest jak bohater pada na glebe od orkowego topora ktory go wogole nie trafił, a juz na pewno nie mocno)
-wiele innych chocby AI zwierzat który tysiac krotnie lepiej dzialal juz w G1 (zwierzaki sa chyba filozofami i zastanawiaja sie nad sensem ataku bohatera po otrzymaniu obrazen :P )
a Arkowi B gratuluje pomysłu na gre w ang gothica

No i tez czekam na info o EK
BTW:jezeli Arts of Gothic 3 bedzie spolszczony to czy bedzie mozliwosc nabycia go osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie filmiki które oglądałeś napewno zostały nagrne na starym statucie "gold" gry. A zatem bugi są nieaktualne, większe błędy zostały usunięte przez PB a inne zostaną usunięte zapewne przez CDP, pozostaje czekać...

P.S.
Wkońcu Brygadzista XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:32, orcwarrior napisał:

-wiele innych chocby AI zwierzat który tysiac krotnie lepiej dzialal juz w G1 (zwierzaki sa
chyba filozofami i zastanawiaja sie nad sensem ataku bohatera po otrzymaniu obrazen :P )

Wlasnie, tez to zauwazylem, jakos dziwnie to wyglada... na niektorych filmikach strasznie pasywnie sie zachowuja.
Swoja droga, tyle sie slyszy o rewolucyjnej AI w roznych RPGach, a niezmiernie rzadko widuje dobrze zaimplementowany tak prosty element, jak ucieczka wroga ratujacego swoje zycie. Zazwyczaj wszyscy przeciwnicy (ludzie, potwory, zwierzeta) walcza nieustraszenie do ostatniej kropli krwi - mimo, ze powinni w pewnym momencie zorientowac sie, ze z przypakowana postacia gracza nie maja zadnych szans i po prostu wziac nogi za pas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, czy znajdziesz zagraniczny sklep, ktory zrealizuje Twoje zamowienie znaczaco szybciej, niz trzeciego listopada.

Od razu mowie, ze Amazon gry do Polski nie wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:23, Mike napisał:

> Poprosze o odpowiedź pracownika CD-Projektu. Kiedy w końcu ta premiera będzie?? W sklepie
podają,że
> wysyłka 23 a oficjalna informacja to 3 listopada. To w końcu jak z tym bedzie?


3 listopada w sklepach w calej Polsce. A od 31.X zacznie się pojawiać w domach gramowiczów.


No mysle ze to dobrry pomysl w gruncie rzeczy. Nie jest tak zle 31 pazdzierniak to i tak szybko zleci! Ale zrobice gre zeby była naprawde dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:39, Lord Riven napisał:

a inne zostaną usunięte zapewne
przez CDP, pozostaje czekać...

hmmm...watpie aby CDP usuwalo bugi, raczej raportuje je do PB bo skoro polskie skrypty podsyłaja im do "sklejenia"
A włąsnie jak juz jestesmy przy skryptach i tym podobnych:

Czy CDP wie cos o Mod Development Kit do 3ciej czesci Gothica i czy mieliby ochote dostarczyc polskie skrypty do tegoz modkita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować