Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 21:41, diablolod napisał:

no niby tak...ale zawsze latwiej sie polapac niz po niemiecku ;)

Powiem Ci, że bardziej niż to tłumaczenie, przemawiałby do mnie każdy dialekt z południowej ugandy. Tamte przynajmniej mają zasady, których możesz się nauczyć. Z kolei to, co wyprodukuje taki tłumacz nie ma zadnego sensu, ani nawet określonej gramatyki. To nie jest w żadnym wypadku angielski... a już na pewno jest mniej sensowny niż niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 21:46, Gabryiel napisał:

Fajne pudełko

Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia, nie musisz się odzywać.

Oto dalsza część tamtej stronki:
Jeszcze raz to krótko podsumowuję:

Walczę przy pomocy klawiszy. Jedynie kąt widzenia mogę zmieniać wyłącznie za pomocą myszy. W prawdzie nie jestem aż w takim stopniu wojownikiem, ustawiłam ataki pod spacją i lewy alt jako blok. Idzie bezproblemowo.

Nastawiłam shadery w wersji 3, w prawdzie miałam wrażenie/uczucie, że gra nie była już więcej tak płynna. < ich probier noch rum. ggf. > (sorry, ale nie mam pojęcia :/ ), ustawiłam spowrotem na shadery 2.0, chodziło bez żadnych problemów.

Wypróbowałam strzelanie do jeleni, ale one były jednak zbyt szybkie. Nie ma sensu iść na nie z mieczem (tutaj oddaję tylko ogólny sens tekstu, bez dosłownego tłumaczenia), a i żeby zaatakować je za pomocą łuku, trzeba być o wiele lepszym niż ja tego czasu.

Widziałam świnie i kury :D
Jakkolwiek, nie mogłam żadnej zaszlachtować... to się nie podobało orkom. <. ich war in nullkommanix hinüber > (konia z rzędem temu, kto mi powie co to jest nullkommanix... nie przychodzą mi na myśl żadne słowa, które mogłyby się na to składać. hinüber to w każdym razie "w poprzek")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 22:16, orcwarrior napisał:

Ja moge tylko powiedzieć ze Dietrich(poprzedni tekst) to wytrych :P

Dzięki wielkie ;)
Nie mogłem tego znaleźć w żadnym słowniku, a orłem z niemca, delikatnie mówiąc, nie jestem ;)
Jeśli znasz ten język, to czy mógłbyś zweryfikować tamte teksty i poprawić błędy?

BTW
Z tymi skrzyniami... rozumiem, że zdanie ma znaczyć
"Jest tak, że skrzynie, które otwiera się za pomocą wytrycha, są oznakowane na czerwono"
Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z niemieckiego, mam 2 :D wiedza ta pochodziła z skryptów Gothica które do całkiem niedawna mialem po niemiecku(dla nie kumajacych w skryptach jest wszystko, od dialogów po nazy gildi,npc,itemów i wielu innych dupereli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 22:07, Monastor napisał:

nullkommanix

Hm, zastanowmy sie. Null = zero. Nix = Nichts = zero (ok, powiedzmy:-)). Komma = przecinek. Czyli nullkommanix = 0,0 czyli po prostu NIC.

Ale czy to da sie jakos sensownie do tego tekstu dopasowac? Nic lepszego nie wymyslilem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na niemieckim się nie znam, więc w niczym nie pomogę, ale

ten tekst "CD Projekt ujawnia zawartość polskiej wersji Gothic 3!" brzmi conajmniej jakby napisali

"CD Projekt ujawnia zawartość teczki Bezimiennego" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 07:59, WorldWar3PL napisał:

Mhm, to jak dla ciebie zabrzmi info o EK ? CD Projekt ujawnia zawartość kolekcji teczek Bezimiennego
? :)


nie"CD Project ujawnia zawartość ukrytej w sejfie super tajnej teczki Bezimiennego " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z zalem sie przyznaje ale zawartosc edycji sklepowej robi wrazenie i sklania mnie do mysli ze jednak CDP o nas dba . nie zastanawiam sie co bedzie w edycji kolekcjonerskiej ale po porownaniu polskiej sklepowej i niemieckiej kolekcjonerskiej czuje ze poczekam na rodzime wydanie kolekcjonerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 08:17, marlin15 napisał:

no jest troche tego w edycji sklepowej... a pomysl co moze byc w EK ..... i mam nadzieje ze
premiera gothica 3 juz w polsce sie nie przesunie...


no napewno sie nei przesunie...bo smi pisali ze mogli wydac gre trazem ze swiatowa ale jest tyle bugow ze lepiej poczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mogli wydac gre teraz za pozniej patcha do niej jak niemcy... co nie ???? cno chyba ze chcieli by klienci odrazu grali w gre pozbawiona budów/błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 08:26, marlin15 napisał:

ale mogli wydac gre teraz za pozniej patcha do niej jak niemcy... co nie ???? cno chyba ze
chcieli by klienci odrazu grali w gre pozbawiona budów/błędów...


no przecierz pisali;) my bedziemy mieli spaczowana odrazu;) a i pewnie patch do sciagniecia bedzie pozniej niz my go dostaniemy....no ale skoro za te pare tygodni mam widziec minimum 100 bugow mniej i takie cacka jush w zwyklej wersji bo o EK wogule nie powiem bo sam sie boje zawartosci....to tak- zgadam sie na te opuznienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest tak,że chcieli,żeby gra miała jak najmniej błedów,granie w nią sprawiało wiele satysfakcji i oraz,by była dobrze oceniana przez portale internetowe i szanowane gazety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 08:26, marlin15 napisał:

ale mogli wydac gre teraz za pozniej patcha do niej jak niemcy... co nie ???? cno chyba ze
chcieli by klienci odrazu grali w gre pozbawiona budów/błędów...

W ten sposób niemcy będą mieli niegrywalną grę przez tydzień lub dwa, a my w międzyczasie zdążymy przejść już 1/8 wątku głównego :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mnie najbardziej cieszy ;-) Jeżeli wierzyć zapewnieniom cdp, będziemy mieli najlepszą wersję ze wszystkich europejskich. Najlepszą tzn. najbogatszą i z najmniejszą bugów. Hura ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak pomyśle ile to będzie bez zadnych ograniczen godzin gry, z tymi pobocznymi questami, to ach jakie to piękne uczucie,jestem pewien ze sie nie zawiode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 09:04, WorldWar3PL napisał:

I to mnie najbardziej cieszy ;-) Jeżeli wierzyć zapewnieniom cdp, będziemy mieli najlepszą
wersję ze wszystkich europejskich. Najlepszą tzn. najbogatszą i z najmniejszą bugów. Hura ?
;-)

Jeśli tak będzie naprawdę wyglądało to wydanie, to ja kupuję w ciemno :)

Z taką edycją kupiłbym nawet najbardziej beznadziejną grę :D
Mam nadzieję, że Gothic 3 będzie świetny, jeśli tak, to to będzie jeden z najlepiej trafionych zakupów w moim życiu.

Mam nadzieję, że wydawcy z innych krajów, a zwłaszcza z niemiec nie będą protestowali przeciwko robieniu tak wypaśnej edycji. Pamiętam, że o coś się czepiali w przypadku homm5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować