Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2006 o 23:20, orcwarrior napisał:

[[O.T.]]
Ja mam tez niezly filmik z alphy gothica, sporo zajmuje, ale naprawde ciekawy i warto sciagnac


a to nie jest czasem ten filmik co dałem go kilka postów wcześniej?
http://www.youtube.com/watch?v=okULyPSx4hs
bo nie wiem czy mi się opłaca ściagać, więc jakbyś mogł sprawdzić czy to są te same filmiki byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:23, cinus` napisał:

> [[O.T.]]
> Ja mam tez niezly filmik z alphy gothica, sporo zajmuje, ale naprawde ciekawy i warto
sciagnac

a to nie jest czasem ten filmik co dałem go kilka postów wcześniej?
http://www.youtube.com/watch?v=okULyPSx4hs
bo nie wiem czy mi się opłaca ściagać, więc jakbyś mogł sprawdzić czy to są te same filmiki
byłbym wdzięczny ;)

ten mniejszy to rzeczywiscie to samo, ale ten nizej jest jeszcze ciekawszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od rana ciężko jest tu kogoś zastac ;P

Tak w ogóle to nie podziękowałem Monastorowi za przetłumaczenie "za" i "przeciw".. Dzięki.. ;)

A czytaliście tą recenzję zamieszczoną przez bleeee.e na 701 stronie?? Musze powiedzieć, że jak czyta się coś takiego to z 2 tygodni robi się wieczność.. Pierwsza recenzja, w której tak dobrze mówi się o 3 odsłonie Gothic''a.. Tym którzy już ledwo wytrzymują oczekiwanie odradzam czytanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 10:34, BlackBomb napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czy będzie jakieś foto edycji kolekcjonerskiej,


w tym tygodniu ma być pokazane, ale dokładnie jeszcze nie wiadomo kiedy, tak przynajmniej mówił jeden z pracowników CDP, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2006 o 09:59, Moonrake napisał:

A czytaliście tą recenzję zamieszczoną przez bleeee.e na 701 stronie?? Musze powiedzieć,


Na 701 stronie? a coś bliżej gdzie jest ta 701 strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 10:38, BlackBomb napisał:

A czy jest ujawniony soundtrack? (sorry za takie pytania, ale już od dawna nie jestem w temacie)


jak narazie to chyba tylko została utworzona strona o soudtracku z gry http://www.gothic3soundtrack.com/ i udostępniono tam kilka kawałków które można sobie pobrać i przesłuchać ;)
można też go pobrać stąd http://rapidshare.de/files/34979207/GOTHIC_3_SoundTrack.rar tylko, że to są próbki i niektórych utworów to są tylko fragmenty. wiadomo też tyle ze soundtrack z gry będzie w edycji kolekcjonerskiej Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 10:37, shrekinator napisał:


> A czytaliście tą recenzję zamieszczoną przez bleeee.e na 701 stronie?? Musze powiedzieć,

Na 701 stronie? a coś bliżej gdzie jest ta 701 strona


bleeee.e napisał: "tu macie recke gothica 3 z eurogamer.de przetłumaczoną przez usera forum CDA - Noka
http://www.uploader.pl/file/1437/Tekst.txt.html"

Jest to skrót do pliku tekstowego do pobrania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 10:38, BlackBomb napisał:

A czy jest ujawniony soundtrack? (sorry za takie pytania, ale już od dawna nie jestem w temacie)


Wiadomo też, że na soundtacku zanjdują sie 24 utwory (przynajmniej na niemieckim), wiec bedzie czego słuchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po usłyszeniu muzyki w intrze jestem ZACHWYCONY. Pod tym względem gierka raczej przebije poprzednie części - mimo, że też były genialne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 11:39, tykus napisał:

Po usłyszeniu muzyki w intrze jestem ZACHWYCONY. Pod tym względem gierka raczej przebije poprzednie
części - mimo, że też były genialne!!!


Intro ? Masz na myśli to w którym płyną statkiem, wychodzą na brzeg i włażą do Aldeii w której orki sobie niewolników zbierają i wzrok Beziego spotyka się ze wzrokiem jakiegoś orka zapisującego zapewnie liczbę nowych rączek do pracy ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 11:45, Furusu napisał:

Intro ? Masz na myśli to w którym płyną statkiem, wychodzą na brzeg i włażą do Aldeii w której
orki sobie niewolników zbierają i wzrok Beziego spotyka się ze wzrokiem jakiegoś orka zapisującego
zapewnie liczbę nowych rączek do pracy ?:P


Nie orki tylko Orkowie - trochę szacunku dla naszych potworków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gothic tak pozno ..... mogliby sie czasami postarac troche sprezyc i wydac szybciej...wszyscy znajomi zawsze pocinaja w piraty ja czekam elegancko na orginala i tak to zawsze bylo...nudne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 13:20, MeShade napisał:

dlaczego gothic tak pozno ..... mogliby sie czasami postarac troche sprezyc i wydac szybciej...wszyscy
znajomi zawsze pocinaja w piraty ja czekam elegancko na orginala i tak to zawsze bylo...nudne
to


w dupach co poniektórym się poprzewracało....
nudno mu...
ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować