Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

NO! Dzisiaj zagrałem w niemiecką edycję gry Gothic 3.

Mogę każdego zapewnić że czuć klimat, czuć strach i lęk przed potworami, czuć wszystko to co zachwycało nas w poprzednich Gothicach. Walka jest naprawde fajna... A Dzik nie jest az taki trudny, w ogóle po tych filmikach myślałem że nic sie nie da zrobić, ale jednak nie. Walka naprawde fajniejsza niż w poprzednich cześciach.

Grafika i muzyka wymiata.... Ten soundtrack jest fenomenalny, grafika piekna (ale nie da się włączyć AA, trzeba pogrzebać w pliku .ini)

Świat, no poprostu cudo... To jest TEN Gothic 3.... To jest TA gra na która czekałem.

Co prawda ma jeszcze sporo błędów :( Nawet z patchem, a zachowanie potworów jest tragiczne. NPC nie... dobrze walczą.

Lecą na mnie 4 gobliny, 3 stają za pierwszym, jeden mnie atakuje - zabijam, dobiega drugi, atakuje - zabijam, dobiega trzeci, atakuje - zabijam.... Wszystkie pokolei?! Niestety lipa :/

Dobrze że już lada chwila wyjdzie kolejny patch poprawiający kolejny stos błędów tym razem właśnie z inteligencją :)

Mój komp to:

AMD Athlon 3600+
1.5 GB DDR Kingston
Geforce 7800GT 256 MB

Na tej konfiguracji gra chodzi nad wyraz dobrze. PŁYNNIE! Nawet w miastach szybciej niż na zewnątrz... Na maks. detalach oczywiście. Wczytywanie gry trwa około minuty, a na początku samym około półtorej minuty. Save tworzą się z jakieś 8-12 sek. A to doczytywanie terenu zajmuje zaledwie 2-3 sek. Czasami z deczka przytnie i tyle... Mogą poprawić ale mi w takim stanie to absolutnie nie przeszkadza.

Pokonujemy orków, OK. Walka ciężka... gram na najwyższym poziomie trudności. Nie jest łatwo, ale narazie udaje mi sie zabić pare stworów. Mam 2 poziom :D

TA GRA JEST PIĘKNA! Teraz już NAPEWNO nie będe żałował kupna edycji kolekcjonerskiej.

Pytajcie! Ale fabuły nie zdradze bo mam po niemiecku :D I nic - totalnie nic - nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:42, rafalsky18 napisał:

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale wydaje mi się, że troche za mało było tej Edycji Kolekcjonerskiej
skoro na dwa tygodnie przed premierą już nic nie zostało z 2000 egzemplarzy....Moge sie założyć,
że jeszcze z 1000 szuk bez żadnego problemu rozeszłoby się po naszej RP do połowy listopada
:D

Jesteś w błedzie - zostało 500 sztuk do dystrybucji poza gram.pl. Założe się, że jak się ktoś postara to znajdzie w Empiku czy innym Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:40, Cymciak napisał:

Jesteś w błedzie - zostało 500 sztuk do dystrybucji poza gram.pl. Założe się, że jak się ktoś
postara to znajdzie w Empiku czy innym Media Markt.

500 sztuk na wszystkie empiki i MM w Polsce... to będzie jedna kopia na sklep, czy może mniej/więcej?

Nawet jak będzie do zdobycia, to na pewno nie łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w czoraj wkoncu zagralem w niemiecka edycje to nic ze gra ladowala sie 7min., ale dzialala na minimalnych lekko sie tnac (na poczatku jak orków rozwalałem). Szkoda ze musialem konczyc :/ Ale dzisiaj sobie pogram i czekam na wersje PL.
Grałem na sprzecie
512ram
ATI SHAPHIRRE Radeon 9550
AMD Sempron 2600+
i przy takiej konfiguracji gra sie lekko ciela, czyli jak sobie dokupie ramu 512mb to sobie bez zacinania pogram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko naprawdę wygląda tak jak ty to mówisz, to nawet te błędy nie będą w stanie mi zepsuć natroju gry :) Oglądanie screenów i flmików to nie wszystko, trzeba w tę grę zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę super!!! I też nie żałuję, że EK sobie zamówiłem... Mama już kilka razy mnie pytała czy nie żałuję, ale nie!!! jestem wręcz zachwycony!!!!! Tylko jedno jest nie tak jak powinno... Można ustawić poziom trudności??? To trochę nie gothic''owe... Ale i tak jest cool;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 00:11, Monastor napisał:

> Jesteś w błedzie - zostało 500 sztuk do dystrybucji poza gram.pl. Założe się, że jak się
ktoś
> postara to znajdzie w Empiku czy innym Media Markt.
500 sztuk na wszystkie empiki i MM w Polsce... to będzie jedna kopia na sklep, czy może mniej/więcej?


Nawet jak będzie do zdobycia, to na pewno nie łatwo :)


Zastanawiam się czy tu chodzi rzeczywiście o normalne sklepy, czy może inne sklepy internetowe, w których te 500 sztuk też się już dawno rozeszło. A jeśli jest tak jak mówicie, to nie ma się co jarać - jak wyląduje tego jedna sztuka na sklepie to od razu pójdzie pod ladę i tuż po otwarciu 3 listopada zostanie kupiona przez jednego z pracowników. Tak się robi w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:40, Cymciak napisał:

> Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale wydaje mi się, że troche za mało było tej Edycji
Kolekcjonerskiej
> skoro na dwa tygodnie przed premierą już nic nie zostało z 2000 egzemplarzy....Moge sie
założyć,
> że jeszcze z 1000 szuk bez żadnego problemu rozeszłoby się po naszej RP do połowy listopada

> :D
Jesteś w błedzie - zostało 500 sztuk do dystrybucji poza gram.pl. Założe się, że jak się ktoś
postara to znajdzie w Empiku czy innym Media Markt.



Jeśli jest do zdobycia EK gdzieś w sieci to znajdź....Jak to zrobisz przeleje ci 5zł na konto w nagrode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:54, Evil Khan napisał:

Nie chciałbym siać paniki ani plotek ale coś mnie strzyka w boku że będzie przesunięcie premiery
PL ....
Taka męska intuicja....
Mam nadzieję że się mylę.

Wiesz co najlepiej niech przesuną na przyszły rok(przecież musimy poprawic błedy itp.) i znów NK. Lepiej nie kracz bo wtym kraju wszystko jest możliwe( nawet lepper wrócił do rzadu :P :D) więc już się nie ździwię kiedy Gothica 3 premiera w polsce byłaby w ( uważajcie gothic 3 nadchodzi wielkimi krokami premiera juz w pierwszym kwartale 2008 r. szykujcie się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 12:58, Bosper napisał:

Wiesz co najlepiej niech przesuną na przyszły rok(przecież musimy poprawic błedy itp.)

Musimy? -_- OMG, ile razy mam powtarzać, że CDP nie załata gry swoją łatką, tylko zaimpletuje w instalator patcha wydanego 12 października przez PB?! Tak trudno to zrozumieć? CD Projekt nawet jakby chciał, to nie mógłby wykonać patcha, gdyż nie posiada kodów źródłowych w/w gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 13:10, Respev- napisał:

> Wiesz co najlepiej niech przesuną na przyszły rok(przecież musimy poprawic błedy itp.)

Musimy? -_- OMG, ile razy mam powtarzać, że CDP nie załata gry swoją łatką, tylko zaimpletuje
w instalator patcha wydanego 12 października przez PB?! Tak trudno to zrozumieć? CD Projekt
nawet jakby chciał, to nie mógłby wykonać patcha, gdyż nie posiada kodów źródłowych
w/w gry.

A czy ja napisałem, że oni robią patcha, przeciez wiem, że nie tylko nie rozumiem opuźnienia gry o cały miesiąc. Skoro inne firmy już zaimplementowały patcha dawno do swojich wersjii to CDP nie mogło tego zrobić także. Mogli przesunąć datę premiery o tydzień to sie zgodzę i jeżeli żaden pacth z PB nie wyjdzie do końca przyszłego tygodnia to w ogóle nie rozumiem tak drastycznego przesunięcia gry(chyba, że były błędy w polonizacjii i cdp poprawiło błędy i jeszcze raz wysłało do pB do zaimplementowania)

P.S. Nie bądż irytujacy koleś ja wiem, że nie CDP robi grę więc oni nie wydają patchy a tamto to była aluzja do wypowiedzi pracownika CDP i skrót myślowy. Nie czepiaj się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:55, Maciomaniak napisał:

(...) Walka ciężka... gram na najwyższym poziomie trudności. (...)


To ile jest tych poziomów trudności do wybrania? - trudny, normalny, łatwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 23:40, Cymciak napisał:

> Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale wydaje mi się, że troche za mało było tej Edycji
Kolekcjonerskiej
> skoro na dwa tygodnie przed premierą już nic nie zostało z 2000 egzemplarzy....Moge sie
założyć,
> że jeszcze z 1000 szuk bez żadnego problemu rozeszłoby się po naszej RP do połowy listopada

> :D
Jesteś w błedzie - zostało 500 sztuk do dystrybucji poza gram.pl. Założe się, że jak się ktoś
postara to znajdzie w Empiku czy innym Media Markt.


niedawno ktoś dopiero pisał że EK bedzie tylko i wyłącznie dostepna na zamuwienie na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2006 o 14:05, 666guru666 napisał:

Eee to mnie homie pocieszyłes! Moge liczyc na wysokie detale:D A ktos tu pisal ze srednie?
:D ale sie ciesze pozdro


Po pierwsze to tnij posty, bo zaśmiecasz forum, po drugie, to możesz liczyć gdzieś na Średnio - wysokie, bo na wysokie bym nie liczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 14:13, Kodi127 napisał:


> Eee to mnie homie pocieszyłes! Moge liczyc na wysokie detale:D A ktos tu pisal ze srednie?

> :D ale sie ciesze pozdro

Po pierwsze to tnij posty, bo zaśmiecasz forum, po drugie, to możesz liczyć gdzieś na Średnio
- wysokie, bo na wysokie bym nie liczył...


a ja licze(karta ma 600/1200 a nie 400/800)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować