Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 20:02, _zeus_ napisał:

*Gre dostaniemy na poczatku listopada
*Gothic III ma skopany silnik graficzny.
*Chcesz sprawidz czy pojdzie Ci gothic zapraszam na http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest(
ten link zabija setki postow)
*Xardas przycmil moc run (SPOILER omg)
....

no to normalne ludzie czekają na gre i czekają i czekają i nie mają co robić to gadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:15, matmat24 napisał:

> Pytałsię ktoś z was jak to z tą premierą jest\będzie.Że niby mozna by sciągnąć patcha
z neta.No
> dobra, jesteście szcześliwi,bo macie neta.a co z tymi,co go niemają??

Nie wiem ile procent graczy nie ma netu, ale rzeczywiście o nich też możnaby pomyśleć. Od biedy
- w CDA zawsze zamieszczają duuużo patch''ów do najpopularniejszych gier...;)



No dobra,ale jak kupujesz gre za 130 zł to już niemasz zamiaru nic do tej kwoty dopłacać,chcesz mieć dobry produkt gotowy do działania, nie lczyć na to,że ktoś ci patcha ściągnie z neta,bo to lepszenie badziewnej gry w którą się z powodu bugw grać niepowinno.No i co taki człowiek powinien zrobić??ludzie, troche wyrozumienia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł z tym zegarem na stronie głównej ile dni do premiery gothic 3 a tak wogóle to wolę mieć oryginalnego gothica 3 bo zrobi to na każdym wrażenie,będzie tylko mój,i mam jedno pytanie a raczej nadzieję czy będą jakieś programy na płytce i czy w niemczech też jakieś były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:16, gizd26 napisał:

dobry pomysł z tym zegarem na stronie głównej ile dni do premiery gothic 3 a tak wogóle to
wolę mieć oryginalnego gothica 3 bo zrobi to na każdym wrażenie,będzie tylko mój,i mam jedno
pytanie a raczej nadzieję czy będą jakieś programy na płytce i czy w niemczech też jakieś były


Programów raczej nie będzie dopiero w póxniejszym terminie moze coś dadzą narazie musimy czekać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie jest fajny motyw z rosilinnosca/... bo jak zmieniamy detale roslinosci to nie zmieniamy zasiego rysowania tylko ile ma jaj byc.. miedzy medium a high nie ma duzej roznicy a wilosci ... ale jest w fps.. i to sie ceni... wiec lepeij grac na meidium niz na high... według mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:27, WorldWar3PL napisał:

Dopiero co zauważyłem jeden szczegół na trailerach... Czy podczas gry będzie widoczna myszka? (...)


Wedle mojej wiedzy wskaźnik myszy pojawia się tylko w momencie, gdy otwierasz jakiś interfejs - np. bagażu, handlu, czy rozmowy. Przy normalnej grze (walce poruszaniu się, zbieraniu rzeczy z ziemii itp.), go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:31, pinu? napisał:

Witam wie ktos jak w tej gierce jak wydac punkty doswiadczenia?? Prosze o odpowiedz

grales w inne czesci gothica? jak ni to po co w ogole grasz w 3 a jak tak to w czym problem znajdujesz nauczyciela gadasz z nim i co poziom dostajesz kilka punktów nauki ktore mozesz wydac na cos iw g3 chyba trzeba placic(chyba ze to sie zmienilo to uprzejmie przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:31, pinu? napisał:

Witam wie ktos jak w tej gierce jak wydac punkty doswiadczenia?? Prosze o odpowiedz


Pytasz już drugi raz.
Więc idziesz do jakiegoś typa który może cię uczyć.
Dajmy na to, że uczy cię skillów wojownika, to masz do wyboru:
Siła +1 (1PN, 50 kasy)
Siła +5 (5PN, 250kasy)
ii parę skilli klasowych np.
Wojownik bronią jednoreczną (10pn, 1000kasy)
Mistrz broni jednoręcznej(10pn, 2500kasy)

Oczywiście, każdy kolejny poziom wymaga poprzedniego oraz odpowiedniej ilości siły(w przypadku skillów wojowniczych.) Podział jest na skille:
Wojownika, Myśliwego, Maga, Alchemika, Złodzieja i Kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:51, nadol91 napisał:

ale mże być tak że jeseś jednocześnie alchemikiem i magiem, hę ??

Bez największego problemu można być wszystkim naraz ale najpierw zdobądź na to punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie mozliwe to będzie w pozniejszych etapach (no chyba ze ktos lubi krok w krok zabiac zwierzątka ale pozwyzej 10 lvl na samcyh wlkach czy scierwojadach nie nabiejsz lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 22:55, nadol91 napisał:

pewnie mozliwe to będzie w pozniejszych etapach (no chyba ze ktos lubi krok w krok zabiac zwierzątka
ale pozwyzej 10 lvl na samcyh wlkach czy scierwojadach nie nabiejsz lvl


Później będziesz potężniejszy, znajdziesz sobie silniejszych przeciwników za których dostaniesz więcej XP. Poza tym co by to była za gra, jakbyś wszystko dostał od razu? W Gothicu PN-y są na wagę złota. A na etapy Gothic 3 raczej nie jest podzielony, chyba że miałeś na myśli np. po dłuższej rozgrywce, czy cóś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom chodziło mi o dłuższą rozgrykę bo wiem że tu rodziałów niema

a tak wogole to najlepsze w gothic 3 jest to ze na wszystko musisz sobie zapracować - im bardziej skomplikowana* gra tym lepsza

*oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy już grają w Gothica 3: czy potwory się respawnują? Zawsze wkurzało mnie w tej serii, że gdy wybiłem cały las to później już żadnych stworów znaleźć nie można było i był problem z XP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:52, Xar91 napisał:

No dobra,ale jak kupujesz gre za 130 zł to już niemasz zamiaru nic do tej kwoty dopłacać,chcesz
mieć dobry produkt gotowy do działania, nie lczyć na to,że ktoś ci patcha ściągnie z neta,bo
to lepszenie badziewnej gry w którą się z powodu bugw grać niepowinno.No i co taki człowiek
powinien zrobić??ludzie, troche wyrozumienia!!!!!!


A to wszystko co piszesz już zależy od baaardzo wielu spraw i punktów widzenia. Np. nie masz zamiaru nic dopłacać do Gothica 3 jak wydasz na niego 130 zł, ok. TYLKO co drugi gracz jest taki porąbany, żeby wydawać kilkaset - kilka tysięcy zł na upgrade sprzętu SPECJALNIE pod Gothic 3 (ja też chyba załapię się do tego grona radosnych czubków). Rozumiem, że tego nie da się podciągnąć pod "dopłacanie do gry". Dużo gorzej wydać 15 zł niż kilka tysięcy? OOOOOK. Ale to oczywiście tylko jeden z punktów widzenia. Nic nie jest czarno - białe, kochany.

Oczywiście, tych 15 zł NIE POWINNO SIę wydawać, bo Gothic 3 ma działać dobrze sam z siebie (wg twojej logiki), twórcy powinni go wydać od razu perfekcyjnego. Tylko skoro tak, to patcha z netu tak samo nie powinno się ściągać (bo dlaczego ja, biedny, mam tracić czas w necie na ściąganie łatki, skoro twórcy powinni martwić się o to za mnie?)

A tak wogóle - chcesz "wyrozumienia"??? OOO, nie! Co najwyżej możesz otrzymać troszkę "wyrozumiałości", ze względu na różne okoliczności łagodzące ;). Tak zastanawiam się o co tyle krzyku? Ty masz neta? Bo jak tak, to czyich praw tak zaciekle bronisz? Chcesz miss poland zostać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować