Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Widzę, że drugi patch już jest, lecz pojawia się pytanie, które już ktoś zadał, ale dostał głupią odpowiedź, a mianowicie, czy ten patch będzie już zaimpletowany w polskiej wersji G3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 18:21, WorldWar3PL napisał:

Oj będą... Ale cóż, w przypadku G3 im więcej patchy tym lepiej :-)


Mam nadzieję że kolejne patche też dadzą się implementować w trakcie gry, bez konieczności zaczynania od nowa. Chociaż to i tak nie to samo, bo na początku i tak będziemy grać w wersję "słabszą", która z czasem będzie rosła w siłę nowych patch''ów;) Ale liczę na to, że akurat jak skończę grę pierwszy raz, to już drugi raz będę mógł zagrać na pełnym wypasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - pytał ktoś wcześniej, czy da się angielskiego / niemieckiego patcha zainstalować do polskiej gry, czy CDP będą musieli wydać polską wersję tego patcha.

Wydaje mi się to dosyć oczywiste - muszą być odpowiednio przerabiane te patche na potrzeby polskiej wersji, chociażby dlatego, że na liście poprawek ostatniego patch''a są m. in. poprawki w dialogach z niektórymi (wymienionymi po imieniu) postaciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A o ile się nie mylę, dziś jest 27.10.2005!

No, dokładnie to jest rok później - 27-X-2006 ;)

A co do patch''a, to miło wiedzieć, że na tyle wcześnie go wydali. Wszyscy mówili że będzie to grudzien, rotfl.
Jak widać na grudzień będzie 3 lub 4 patch. Wiem że w 3 patchu mają poprawić system walki.
Nie strzelałem z kuszy na wersji 1.0/1, ani po nowym patchu, więc nie umiem powiedzieć cóż takiego zmienili.
Z łuku mi się strzelało dobrze, szczególnie gdy polowałem na Jelenie. Trafić było ciężko, ale jest zaimplementowany system w którym obrażenia zależą od miejsca w które trafisz. Np. gdy strzeliłem jelonkowi w łeb to odrazu padł, a gdy w brzuch to mu zostało ciut hp. Irytujący był bug, że stado jeleni czasami zamiast uciekać od Ciebie, uciekały "do Ciebie". Wtedy wyjmowałem miecz i szerokim atakiem wszystkie powalałem na ziemie - była uczta;) Każdy jeleń ma po 2 kawałki mięsa, a jeleni jest najczęściej 5~10. A, skoro już o mięsie mowa, "system gotowania" jest ułatwiony, mianowicie - siadasz przy ognisku i zaznaczasz co i ile chcesz upiec, nie trzeba już wciskać "przód, tył, przód, tył" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do tych co już grają...
A mianowicie chodzi mi o opisanie pokrótce wszystkich aspektów dotyczących grania MAGIEM. Czy od razu spotyka się jakiegoś maga który nas szkoili, czy czary są efektowne (i efektywne też:P ), czy szata maga jest droga, czy są "różdżki" a jeśli tak to jaki bonus dają, jaka magia jest dostępna w grze (ognia, wody, ziemi, powietrza), czy mag uczy się zaklęć, czy nadal działają na zasadzie runy???
Proszę o obszerną odpowiedź, z góry dziękuję i przepraszam za wszystkie "czy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, skoro już o mięsie mowa, "system gotowania" jest

Dnia 27.10.2006 o 18:44, Ufo2 napisał:

ułatwiony, mianowicie - siadasz przy ognisku i zaznaczasz co i ile chcesz upiec, nie trzeba
już wciskać "przód, tył, przód, tył" :P


OOO, to bardzo dobrze. Jak sobie przypomnę to siadanie do patelni po zabiciu kilkuset stworów - brrr! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie changelog''a i muszę powiedzieć że śmieszy/ciekawi mnie jedna rzecz, mianowicie:

"Unequip all items, save game, install patch, load game. Otherwise equipment bonuses will be counted doubly after reequipping them."

Dla nie znających anglika tłumaczenie - "Zdejmij cały sprzęt, zapisz grę, zainstaluj patch''a i wszytaj grę. Jeśli tak nie zrobisz, to wszystkie bonusy od sprzętu będą liczone podwójnie po ponownym założeniu ich"
Ciekawe ile ludzi będzie korzystało z tego bug''a żeby sobie podbić skilla w czymś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze plytki juz sie dla nas tloczą - bo jesli nie , to jeszcze CDP moze wpasc na glupi pomysl zeby zintegrowac patcha nr 2 i przesunac w zwiazku z tym premiere :/ . Wole sobie sam patcha sciagnac, a G3 miec jak najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:02, indigo napisał:

mam nadzieje ze plytki juz sie dla nas tloczą - bo jesli nie , to jeszcze CDP moze wpasc na
glupi pomysl zeby zintegrowac patcha nr 2 i przesunac w zwiazku z tym premiere :/ . Wole sobie
sam patcha sciagnac, a G3 miec jak najwczesniej

wiesz że patch nr 2 wychodzi za jakieś 3 miechy ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem płytki są dla nas wytłoczone ,tylko że został wydawcy zostało kilka spraw formalnych do
załatwienia. Na pewmo również patch-e będą miały zmieniony kod na polski, bo jak by inaczej
zainstalować je w wersji poskiej z innym kodem językowym, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZwonie do cdp i przekierowanie..i all linie są zajęte polecono mi napisanie maila to było 2 godziny temu wiec napisałem i niestety odp nie dostalem jak dostane to was poinforumuje zapytałem o rzeczy najwazniejsze oełna treśc wraz z odp podam jak tylko dostane odp! pzdr

PS. na 99% bedzie ten 2 patch w grze odrazu naszej PL przeciez cpd mowila ze przedluzaja specjalnie bo czekaja na patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:06, donaan napisał:

> mam nadzieje ze plytki juz sie dla nas tloczą - bo jesli nie , to jeszcze CDP moze wpasc
na
> glupi pomysl zeby zintegrowac patcha nr 2 i przesunac w zwiazku z tym premiere :/ . Wole
sobie
> sam patcha sciagnac, a G3 miec jak najwczesniej
wiesz że patch nr 2 wychodzi za jakieś 3 miechy ?;]


Nie patch juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:06, donaan napisał:

wiesz że patch nr 2 wychodzi za jakieś 3 miechy ?;]


Patch nr. 2 (1.08) pokazał się dzisiaj :]
Poza tym PB mówiło ostatnio 6 tygodni, a o ile wiem to jest 1,5 miecha, a nie 3 miechy. Jednak wydali wcześniej, a za 6 tygodni będzie pewnie patch 1.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem dziś ładnie potwierdzenie zamówienia na Gothic i zniknęło z listy. Dostałem maila z potwierdzeniem z cyklu dziękujemy za zamówienie + Nieoczekiwany Błąd - skontaktuj się z działem obsługi klienta. Zanim ja się skontaktuję to minie pare dni. Niezły system. Najpierw policzyło mi 239 zł zamiast 159 zł co załatwiłem a teraz taki bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, co już grają w Gothic 3:

Jaki poziom trudności jest najbardziej zbliżony do tego z Gothic 2 + Noc Kruka? Czy poziom medium nie jest zbyt łatwy? Czy na hard nie jest za trudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować