Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 23:50, DC666 napisał:

Super tylko ze gra juz najpawdopodobniej wrócila z tłoczni i jest pakowana wkoncu maja jeszcze
tylko 4 dni do wysyłki!


Więc takie rzeczy jak testy produktów mają miejsce zanim gra trafi do tłoczni.. A to że czasu mają mało to wie każdy.. Ale skoro starcza go na zaimplementowanie patcha to również może go wystarczyć na decyzję: "Nie do tłoczni wysyłamy poprzednią wersję.." i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 23:57, indigo napisał:

to czemu nie napiszesz?


Bo nie widze sensu jak widze twój spam, 3 posty pod rząd, nie widzie się, że w 1 dzień 8 stron tekstu...
Jak już pisałem około 10 stron temu dostaniemy takiego samego G3 jak mają inni, tylko, że z wgranym paczem co zaoszczędzi nam pare minut ściagania go z internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Mały przeciek odnośnie Gothica.
(MALE ZASTRZEZENIE: przekazywane przeze mnie informacje sa nieoficjalne i nie sa w 100% potwierdzone, pisze to co uslyszalem/dowiedzialem sie w firmie, niemniej nie dociekalem i potwierdzalem tych informacji - jak to sie dzieje w przypadku oficjalnych informacji).

Otóż z tego co wiem, Gothic III PL jakos dzis zrobil GONE GOLD (wszyscy tu sa tak zakreceni, ze news na ten temat chyba jakos nie wyszedl, no chyba, ze czegos nie zauwazylem, a moglem bo bylem dzis caly dzien off-line...)

Z tego tez co slyszalem od chlopakow z lokalizacji to nad wersja polska prace trwaly do ostatniej chwili. Pirania slyszala od nas tysiac razy ile osob tu czeka na ta gre (oraz jaki jest planowany naklad gry:) i podobno sie bardzo starali jak najbardziej pomoc.

To wszystko oczywiscie nie gwarantuje 200% bezproblemowosci. Na pewno jakosc wykonczenia gry bedzie nieporownywalna z zadna inna wersja. Czy to znaczy, ze bedzie naprawde dobrze, to sie okaze. Jestem dobrej mysli.

Ciekawostka jest, ze przy tej okazji Pirnania i Jowood zdali sobie bardzo dobitnie sprawe, jak wymagajacy sa Polscy gracze (oraz CDP;), jak u nas jest duzo fanow serii, oraz z tego, ze ABSOLUTNIE nie wchodzi w gre np. "zapomnienie"/opoznienie, wykonywania polskich patchy. Wiec z tego wszystkiego choc taki pozytek jest na przyszlosc.

Pozdro!
M.
PS Dzis jedna osoba w firmie miala ciekawe zadanie. Otoz miala 2h na podpisanie 2.000 kart do edycji kolekcjonerskiej gry. Udalo sie, pozostal bol reki, oraz wypisany dlugopis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:03, Mike napisał:

bedzie nieporownywalna z zadna inna wersja. Czy to znaczy, ze bedzie naprawde dobrze, to sie
okaze. Jestem dobrej mysli.


A może jednak dostaniemy i 2giego patcha... jako, że ja zawsze mam złe myśli - powstrzymam się od wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3,6 sekundy na podpis i tak przez dwie godziny :)
Okrutny wysiłek...
Ciekawe, czy zostały ślady krwi na tych kartach... to by dopiero była edycja ;>

Rozumiem, że opóźnienie wynika przede wszystkim z konieczności dodatkowej polonizacji patchy, czy tak?
Ponoć zmianie uległy niektóre dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że JoWood i Pirania Bytes tak się przejmują naszą wersją Gothic`a 3. Zazwyczaj producenci gier nie przywiązują takiej uwagi do tego (np. Ubisoft się nie starał przy poprawkach do naszej wersji pl Heroes 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Mike jezeli dostaniemy grywalnego G3 pozbawianego tych wspomianych 100 bledow to oficjalnie na tym forum przeprosze cala firme CDP!

ps. Jezeli bedziecie tego chcieli to nawet wszystkich po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!
Mam nadzieje, że te na szybcika robione podpisy będą pozbawione błędów ;D hehehe... Co do gry to angielska wersja jest skaszaniona nieźle bo mam kompa jak podane jest w minimalnych wymaganiach, a w terenie walczyć z nikim/niczym nie mogę bo biorę zamach, oponent również i w chwili, gdy mamy się strzelić to gra się zawiesza i jest kaplica :P Także liczę na to, że "Polski Gothic 3", będzie przynajmniej o dwa nieba lepszy :D
POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:03, Mike napisał:


Dnia 28.10.2006 o 00:03, Mike napisał:

PS Dzis jedna osoba w firmie miala ciekawe zadanie. Otoz miala 2h na podpisanie 2.000 kart
do edycji kolekcjonerskiej gry. Udalo sie, pozostal bol reki, oraz wypisany dlugopis:)


Hmm a czyjeż to podpisy? Pewnie tego z Wilków:) Nie wszyscy są ich fanami wiec mam nadzieje ze to bedzie tylko na jakiejs karteczce a jak kogos z firmy albo cos to spox:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 01:12, innos85 napisał:

Sekretarka prezesa się nam podpisała ( oczywiście na niego :P )


Heh miło by było:)
A tak na serio to sądze ze ten z wilków czego bym nie chciał a co bym bardzo chciał to mógł złozyc ten co podkłada głos pod bezia chociaz jak dla mnie to autograf jest zbedny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:11, Monastor napisał:

3,6 sekundy na podpis i tak przez dwie godziny :)
Okrutny wysiłek...


Wliczając przekładanie kartek, układania, podawanie nowych itd :)

Dnia 28.10.2006 o 00:11, Monastor napisał:

Ciekawe, czy zostały ślady krwi na tych kartach... to by dopiero była edycja ;>


I tu mała ciekawostka. Otóż dawno dawno temu gdy wydawaliśmy Baldura, mapy do gry były zwijane i lakowane ręcznie, przez całą ekipę CDP + kilkanaście dodatkowych osób (a były to czasy pionierskie). Papier na mapy był sztywny i ostry, i tempo zwijania też ostre. No i ludzie kaleczyli sobie ręce. Nie tak poważnie, ale krew się pojawiała tu i uwdzie. Niemniej akcja była intensywna i nikt się tym nie przejmował. No i naprawdę sporo po premierze, w poście bardziej wspominkowym, chyba na gry-online zauważyłem taki oto komentarz odnośnie tego wydania BG: "...no i ta mapa ze śladami krwi była taka klimatyczna". Niezłe, co:)))

Dnia 28.10.2006 o 00:11, Monastor napisał:

Rozumiem, że opóźnienie wynika przede wszystkim z konieczności dodatkowej polonizacji patchy,
czy tak?
Ponoć zmianie uległy niektóre dialogi.


Nie znam szczegółów, ale błędów było dużo, różnych, też wymagających "dotłumaczania" niektórych rzeczy. Z tego co wiem jest plan podać nieco więcej szczegółów odnośnie polskiego wydania jakoś na początku tygodnia.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:14, damienthorn napisał:

Nie wiedziałem, że JoWood i Pirania Bytes tak się przejmują naszą wersją Gothic`a 3. Zazwyczaj
producenci gier nie przywiązują takiej uwagi do tego (np. Ubisoft się nie starał przy poprawkach
do naszej wersji pl Heroes 5).


Niestety, tak jest na ogół. Tu spore znaczenie ma, że obie firmy nie są takie duże, oraz to, że to ich największy produkt, oraz to, że seria Gothic nie zawojowała jeszcze całego świata (myślę tu głównie o USA) i kraje w których jest popularny, są szczególnie dla wydawcy istotne.


M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:21, ArekB napisał:

No Mike jezeli dostaniemy grywalnego G3 pozbawianego tych wspomianych 100 bledow to oficjalnie
na tym forum przeprosze cala firme CDP!

ps. Jezeli bedziecie tego chcieli to nawet wszystkich po kolei


Tamtych 100 błędów to z tego co wiem nie ma już od dłuższego czasu:) Z tego co wiem przez ostatnie kilka dni usuwane były kolejne błędy. Sam jestem ciekaw ile pozycji ma łączna lista. Niemniej jest jeden szkopuł. Autorzy nie chcą nam udostępniać dokładnej listy poprawek - chyba obawiają się, aby ich liczba nie obróciła się przeciw nim. Ale my tam trochę wiemy i będziemy starali się nieco więcej o wersji PL w przyszłym tygodniu napisać.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 01:12, innos85 napisał:

Sekretarka prezesa się nam podpisała ( oczywiście na niego :P )


:-)

Nie ma u nas prezesa, a i w sumie to i sekretarki to u nas też ani jednej nie ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 02:32, Mike napisał:

Ale my tam trochę wiemy i będziemy starali
się nieco więcej o wersji PL w przyszłym tygodniu napisać.

M.


Mam nadzieje ze te w przyszłym tygodniu nie bedzie oznaczac ze chcecie przesunąc premiere. Bo jak dobrze pójdzie to niektórzy juz we wtorek dostaną gre wiec nie rozumiał bym zaczecia pisania rzeczy o Gothicu jeden dzien przed dostawą a 2 czy 3 przed Premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz krótka piłka z mojej strony :), czy wiesz coś może o drugim patchu w wersji PL ? Jaka jest szansa na to, że będzie się on już znajdował w wersji polskiej ? Czy może trzeba będzie go instalować osobno ? Proszę o krótką i rzeczową odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować