Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 15:24, scooby01 napisał:

> Po prostu CDP ma ustalone dla wszystkich pre-orderów, że będą 2 dni przed premierą, ale
po
> prostu w tym wypadku przeszkodziło święto.
np. ja jestem w stanie im to wybaczyć. nie mogę zrozumieć tylko jednego - jakim cudem nikt
z pracowników nie zauważył tego odpowiednio wcześniej. przecież 1 listopada to nie jakieś pierwsze
lepsze święto w kalendarzu.
poza tym - jeżeli rzeczywiście przyjdzie 2 to nie widzę problemu, w końcu to też przed premierą.


Hehehe oni o tym wiedzieli,,wszystko jest celowE!

gbba88-> własnie pytałem pytałem i troche była zamieszana jak ja zapytalem powiedziałą mi coś tkaiego:

"ee no chyba tak jutro powinnismy raczej wysłac zadzwon jeszcze do kolezanki co sie tym zajmuje dokladnie" jednak numer do kolezanki jest non stop zajety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:11, pinu? napisał:

Witam czy wie ktos jak dostac sie do tego miasta tam gdzie jest krol Rhobar bo ja nie moge
bo mi przeszkadza ta bariera?? Prosze o odpowiedz


************SPOILER****************SPOILER*******************SPOILER***********
Nie wiem czy dokładnie o to ci chodziło, ale na jakimś forum (chyba worldofgothic.pl) wyczytałem, że aby dostać się do stolicy - miasta otoczonego magiczną barierą - musisz mieć kamień teleportujący, który znajduje się w jakiejś jaskini w mieście Gotha.
*************************Koniec SPOILERA***************************

Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:25, qbba88 napisał:

> Jak niewierzysz to tez zadzwon i zapytaj:)
A nie pytałes sie moze kiedy zaczynają rozsyłąc??

Rozsyłać zaczynają 31.10.2006 roku czyli już jutro mam nadzieję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah ^^ normalnie się ucieszyłem , miałem zamiar zadzwonić ale nie wiedziałem o co się zapytać hehe teraz tylko dostać instalować i GRAĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:22, walgierz napisał:

*****SPOILER*****
treść posta

*****Koniec SPOILERA*****

Tyle, że w takim kształcie forum to nie zadziała. Żeby ominąć post tak czy inaczej musisz przewinąć dany kawałek tekstu i go zobaczysz. Spoiler-space działa tylko w przypadku gdy czytasz pojedyncze posty np. przy czytnikach grup newsowych. Dałem rozwiązanie w propozycjach - komenda

Spoiler

która by zmieniała kolor tekstu na nieczytelny normalnie a czytelny tylko w momencie zaznaczenia fragmentu tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super. Mówiłem, że raczej będzie 2-gi patch. Pewnie płyty wyszły już z tłoczni i wszystko się ładnie pakuje. Jutro wysyłka i czwartek granie... Ale ten czas leci...

Mnie ciekawi tak naprawdę głównie to czy jest respawn potworów (i jeśli tak to jaki), czy znów będzie można urządzić całkowitą ekstermijację orków w pojedynkę, czy starczy punktów na max. magii + max. walka na dwa miecze + kowalstwo jak w G2, jak będzie wyglądać sprawa przechodzenia między gildiami i przynależności do kilku z nich jednocześnie. Tego nie wiem i może już na ten temat coś pisano ale ostatnio nie miałem kiedy zaglądać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 15:45, Toomasi napisał:

Wszystkiego się dowiemy po premierze gry :) Coś czuję, że te 3 dni będą najdłuższymi w moim
życiu :D (cholera ciągle ta trójka :D)


te 3 dni nie tylko będą najdłusze ale i takrze chyba najbardziej męczącymi :> a pomyśl co sie bedzie działo kiedy gra bedzie miała przyjść do nas ?? kazdy dzwonek do drzwi a ty bedziesz pierwy pod nimi bo bedziesz myslał ze to G3 ^^ ale mam nadzieje że tak jak zwykle gra przyjdzie rano ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy starczy punktów na max.

Dnia 30.10.2006 o 15:40, ksenus napisał:

magii + max. walka na dwa miecze + kowalstwo jak w G2, jak będzie wyglądać sprawa przechodzenia
między gildiami i przynależności do kilku z nich jednocześnie. Tego nie wiem ...


I właśnie oto chodzi.Czasami ciężko się powstrzymać przed zaglądaniem w poradnik , albo czytaniem postów zdradzających jakieś growe tajemniece , ale najwięcej przyjemności daje własnoręczne przechodzenie gry i samodzielne odkrywanie świata i regół nim rządzących.Co innego przy kolejnym podejściu , gdy mniej więcej wiemy już o co chodzi.Ja na razie przestałem czytać posty dotyczące G3 , bo chcę być jak najbardziej zaskoczony na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się już jutro wyślą nam paczki :D:D Szkoda że jest Wszystkich Świętych bo byśmy tą grę mieli już pojutrze.. Jednak jak w newsletterze CDP zapewniało że będziemy jednymi z pierwszych posiadaczy.. Obyśmy się nie zawiedli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat do mnie ostatnio najpierw na komórkę zadzwonił, więc każdy sygnał w komórce to zryw z wyrka czy fotelu (wszystko jedno) i łapanie za telefon. Chociaż możliwe, że do drzwi tylko zadzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię, ale zastanawiają mnie ograniczenia w rozwoju bohatera (nie lubię zbyt wielu ograniczeń).
Pewnie po pierwszym przejściu jak zwykle będziemy znać świat na wskroś i zagramy jeszcze raz, aby poprawić wynik na możliwe max. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tak nie napalal na gothica bo z tego co slysze na zagranicznych ( choc nie tylko ) forum gothic 3 wcale nie jest tak dobry jak poprzednie czesci !!! Okazuje sie ze tak oczekiwana gra jest niewypalem . Glowna fabula jest krotka, dilalogi tak denne jak w Oblivionie ... wystarczy poczytac . Masa narzekan i co raz wiecej rozczarowanych ... Ale sami zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:22, Darko82 napisał:

Ja bym sie tak nie napalal na gothica bo z tego co slysze na zagranicznych ( choc nie tylko
) forum gothic 3 wcale nie jest tak dobry jak poprzednie czesci !!! Okazuje sie ze tak oczekiwana
gra jest niewypalem . Glowna fabula jest krotka, dilalogi tak denne jak w Oblivionie ... wystarczy
poczytac . Masa narzekan i co raz wiecej rozczarowanych ... Ale sami zobaczymy ....


Nie słuchaj ich i miej własny rozum. Akurat gothic 3 mi sie bardzo podoba i polecam go każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 16:15, ksenus napisał:

Ja też lubię, ale zastanawiają mnie ograniczenia w rozwoju bohatera (nie lubię zbyt wielu ograniczeń).

Bo nie powinno być żadnych ograniczeń w lewelowaniu bohatera , jak np. w Morrowindzie współczynniki do 100 , czy brak wrogów w Gothicu.Można podnieść ilość potrzebnych do awansu punktów do tak dużej wartości , że od pewnego poziomu , aby złapać następny lewel , trzeba naprawdę dużo grać i sprawa sama się rozwiąże.Nie każdy będzie grał przez następne kilka , albo i więcej godzin , żeby podnieść poziom , a nie będzie można narzekać , że zamknięto drogę dla dalszego rozwoju.Z kolei najbardziej wytrwali mieliby pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować