Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

W mailu nie ma, ale za to jest już w statusie zamówień jako wysłane z nadanym numerem ML. Pewnie jak mówiłem wcześniej nadali po 16, bo w track&trace jeszcze nie ma go na liście. ML dopiero pewnie będzie wprowadzać dziś wieczorem.
W czwartek będzie jak nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dosłownie przed chwilą dzwoniłem do Masterlinka i dowiedziałem się, że przesyłki nadane dziś powinny dojść w ciągu 24 godzin, jednak z racji jutrzejszego święta dotrą najwcześniej w czwartek ok godziny 12 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jezeli gothic 3 nie pojdzie to i tak sie nie zawiode bo obejrze kilka razy film Making of. Nie rozumiem dlaczego jeszcze sie nie zaczol sie tydzien z gothic 3. CDP to niesprawiedliwe, inne gry mialy to dlaczego gothic ma nie miec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten cały dzień będziesz mógł się w spokoju nacieszyć się pudełkiem... przestudiować mapę, przeczyć całą instrukcje, poradnik :D a ja nie będę miał czasu nacieszyć się tymi dodatkami wszystkimi niestety... bo od razu odpalę Gothic 3 :D żeby nie było żadnych błędów instalacji itp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:26, rav1985 napisał:

JA mam teraz pytanie, jak w opisie zamowienie nie mam juz opcji anuluj tylko jest powrot do
sklepu to znaczy ze gra zostala wysłana??


Tak już nie masz możliwości zrezygnować z tego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:26, rav1985 napisał:

JA mam teraz pytanie, jak w opisie zamowienie nie mam juz opcji anuluj tylko jest powrot do
sklepu to znaczy ze gra zostala wysłana??

Znaczy się trochę się spóźniłeś, było nie potwierdzać zamówienia (byłoby więcej dla mnie, hahahaha =) ). Teraz musisz tylko czekać na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale lipa, dostałęm dziś 7600GS i gra rwie TAK SAMO może troszke mniej na twartych przestrzeniach, kurde myślałem że pogram sobie na przynajmniej 20 klatkach a tu taki zawód, mam pytanko czy polska wersja faktycznie będzie miała mniejsze wymagania bo to trzoszke dziwne ale jeśli to am szanse na płynną zabawe z zachowaniem znośnel jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:33, Dark SMG napisał:

Kurde ale lipa, dostałęm dziś 7600GS i gra rwie TAK SAMO może troszke mniej na twartych przestrzeniach,
kurde myślałem że pogram sobie na przynajmniej 20 klatkach a tu taki zawód, mam pytanko czy
polska wersja faktycznie będzie miała mniejsze wymagania bo to trzoszke dziwne ale jeśli to
am szanse na płynną zabawe z zachowaniem znośnel jakości :)

a reszte sprzetu jaki masz komp???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:36, rav1985 napisał:

bralem poczta polska, a ciagle mi na gorze pisze ze czeka az wszystko bedzie zebrane do kupy


Jak brałeś pocztą to możliwe, że wyślą dopiero 3 listopada a może 2 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:39, COBRE napisał:

> Kurde ale lipa, dostałęm dziś 7600GS i gra rwie TAK SAMO może troszke mniej na twartych
przestrzeniach,
> kurde myślałem że pogram sobie na przynajmniej 20 klatkach a tu taki zawód, mam pytanko
czy
> polska wersja faktycznie będzie miała mniejsze wymagania bo to trzoszke dziwne ale jeśli
to
> am szanse na płynną zabawe z zachowaniem znośnel jakości :)
a reszte sprzetu jaki masz komp???????????


Sempron (1,8 GHz) 1,5 GB ramu przedtem 5700LE i miałęm od 9-36 klatk ale te 36 to na pustyni patrząc w ziemie :P więc od 9-20 zależy gdzie się looka a teraz na 7600GS mam tak samo w masteczlku 9 za 12-15 wimem słaby proc troszke za mało ramu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:33, Dark SMG napisał:

(...) mam pytanko czy
polska wersja faktycznie będzie miała mniejsze wymagania bo to trzoszke dziwne ale jeśli to
am szanse na płynną zabawe z zachowaniem znośnel jakości :)


Polska wersja ma dokładnie te same wymagania jak inne wersje, choć drugi patch trochę poprawia wydajność.
Ramu masz wystarczającą ilość dla gry z grafiką na medium, piętą achillesową twojego peceta jest cpu...

Polecam poszukać odpowiedniego konfigu .ini (np. na forum JoWooD sporo ludzi wklejało konfigi lub na forach wordofgothic, czy rpg.dot.com).
Hehe - już widzę te narzekania i przeklinania w tym wątku na wydajność G 3...już za parę dni się zacznie...zwłaszcza, że wiele osób nie za bardzo potrafi ustawić detale pod możliwości posiadanego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostal ktos juz z warszawy paczke ??? :D
dobra na powaznie to moge napisac ,ze Ci ktorzy mieszkaja blisko siedziby Masterlinka czyt. Okecie
moga spodziewac sie paczki od godziny 8.00 w czwartek .Jak wysylali Condemned w czwartek wieczorem ,to mialem w piatek rano. Jakie moje zdziwienie widzial kurier na twarzy :) gdy odbieralem paczuszke.
Swoja droga to moglbym sie przejsc i zapytac co z moja przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować