Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Ładnie to tak wybijać własny gatunek ?
Jak chcesz wybić wszystkich ludzi to na końcu będziesz musiał zabić swojego bohatera, co oznacza... przegraną ;-)

Ja tam zamierzam urządzić eksterminację orkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić.Zawsze przesyłka z Warszawy dochodziła od razu do stacji ZAM (Zamość) a teraz jest na stacji WLC. Czy ktoś wie jaka to stacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 07:56, rick90 napisał:

Zaczynam się martwić.Zawsze przesyłka z Warszawy dochodziła od razu do stacji ZAM (Zamość)
a teraz jest na stacji WLC. Czy ktoś wie jaka to stacja?

Zdaje się, że WLC to Włocławek. Tylko, że z Warszawy to w zupełnie inną stronę niż Zamość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:02, game master 2 napisał:

Nie potraficie zadzwonic do CDP jezeli macie jakis Problem ? Czy to takie trudne?

Zaraz... do kogo było to pytanie? Jak do mnie to co CDP ma z tym wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie pisze ze przesyłaka w sortowini... a odzdział KIE... (moze onz to kielce ??)
bo wczesniej była oddział WA1 (moze warszawa??) i przy tym odebrana przez kurriera...
jest szansa ze dzisiaj dostarczja>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:02, game master 2 napisał:

Nie potraficie zadzwonic do CDP jezeli macie jakis Problem ? Czy to takie trudne?

To sobie dzwon miedzy 17-9 i w swieta. Powodzenia. Mysl, czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka wyjechała wczoraj z Warszawy przed 19 i jeszcze nie dotarła do Krakowa... Ten kurier chyba piechotą do mnie ze stolicy zasuwa i dlatego tak wolno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:25, Misiekolxp001 napisał:

Ja mam i mie to martwi.......

Ja też mam w statucie zamówienia niewysłane, a na stronie głownej jest news że wszystkim wysłali:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie paczki przyjęte do 14-stej przez ML muszą dotrzeć na następny roboczy dzień. Jest święto i nikt nie wprowadza do systemu danych więc jak ktoś ma cały czas WA1 nie powinien dziś panikować. Jutro z rana można sprawdzić położenie paczki kiedy ludzie obsługujący system ML wznowią pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:17, marlin15 napisał:

u mnie pisze ze przesyłaka w sortowini... a odzdział KIE... (moze onz to kielce ??)
bo wczesniej była oddział WA1 (moze warszawa??) i przy tym odebrana przez kurriera...
jest szansa ze dzisiaj dostarczja>??

No to jak odebrana przez kuriera to raczej znaczy, że dostarczają dzisiaj. U mnie pisze że jest w STW :)(czyli Stalowa Wola).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink nie pracuje w święta, więc Gothica dzisiaj nie będzie ;( ale się zastanawiam czy nie podjechać do ich bazy i samodzielnie odebrać :) wtedy jeszcze dzisiaj bym pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:40, Konrades napisał:

Masterlink nie pracuje w święta, więc Gothica dzisiaj nie będzie ;( ale się zastanawiam czy
nie podjechać do ich bazy i samodzielnie odebrać :) wtedy jeszcze dzisiaj bym pograł :)

Skoro nie pracują w święta to jak mógłbyś odebrać przesyłke, skoro tam zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 08:40, Konrades napisał:

Masterlink nie pracuje w święta, więc Gothica dzisiaj nie będzie ;( ale się zastanawiam czy
nie podjechać do ich bazy i samodzielnie odebrać :) wtedy jeszcze dzisiaj bym pograł :)

Nie odbierzesz bo maja zamkniete. Juz do nich pisałem wczoraj czy by była taka mozliwosc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować