Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 06:10, Xar91 napisał:

Ja osobiście ma SF i przez !!!!2 h!!!! próbowałem uruchomić !!!Orginalną!!! grę Sacred.Dopiero
po dwuch godzinach sie udało.Chyba nam forum przygaśnie,bynajmniej do piątku(albo poniedziałku).Dla
ciekawskich 3 gimn,jutro spr z niemca ale czekam na G3,może do weeekendu bede miał...

A zaktualizowali CI sytem czy nadal masz ze czeka (ja tak)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże niech dzisiaj przyjdzie wiem że sa zle warunki pogodowe ale daruj temu biednemu kurierowi zycie i niech dostarczy mi te EK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:57, Lord Riven napisał:

> a czy jest demo gothica 3 ?
Nie...
I szczerze mówiąc demo mnie już nie interesuje myślę że jak większość :P Ja do jutra nie ściągnąłbym
dema, a pozatym mijałoby się to z celem. Jutro po powrocie ze szkoły otwieram paczkę xD

szkoda że nie ma dema - bo najgożej jest kupować kota w worku , a to że prawie wszyscy się zachwycają gra której nawet nie widzieli nie jest dla mnie wykładnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończę o 12:45.Jak dobrze pójczie to przed 13:00 będę w domku.(Nie no jeszcze kilka lub kilkanaście godzin i świerzy Gothic 3EK będzie u mnie w rączkach!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystkim naprawde zazdroszczę ze dziś nie idą do szkoły by odebrac paczkę z gothicem :) Zima za oknem a oni za parę godzinek przed komputerem z ciepłą herbatą i grają :0 Farciarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 06:50, Misiekolxp001 napisał:

Niechce nic mówić ale zara 7 to przekonamy się heeh trzymam kciuki że wysłali



U mnie zatualizowało.Niewiem jak u was. Pogadamy jak bede mial gre w rękach("jak zobacze,to uwierze").Poprostu czasem paczka gdzieś błądzi,mam nadzieje,że niezabłądzi nikomu z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba zbłądziła bo kurier wysłał ją w przeciwna stronę - do Włocławka. Teraz mam nadzieję że dzisiaj dojdzie bo jak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 6600GT, RAM 1GB i procek Bartona 3200+. Mogę kupować czy raczej się nie napalać ? Oblivion chodzi mi na ustawieniach MEDIUM mam nadzieję, że G III też mi odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować