Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Spróbuj w takim razie podejść za kurczaka (blisko) i wcisnąć PPM. Zobaczysz, że kury też umieją latać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to, że mamy w zasadzie identyczny sprzęt, tak się zastanawiałem, kiedy wreszcie pojawi się komentarz od Ciebie. Bardzo mnie pocieszyłeś, ja z grą spokojnie czekam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:54, cinus` napisał:

to ja opisze swoje pierwsze wrażenia po graniu w polskiego Gothic 3:
gra mi chodzi płynnie na sprzęcie Athlon64 3000+ 2x512DDR GF6600GT 1100/550 128MB GDDR3, mam
ustawione detale domyślne czyli średnie, na początkowej walce nie zarywało mi :) ogólnie to
mam kolo 25 FPS momentami nawet 40 :] sporadyczne są tylko zatrzymania gry kiedy to dysk mocno
''mieli'' dane, ale to rzadko się zdarza...
polonizacja sprawia wrażenie jak narazie bardzo dobrej.
mam takie pytanie: da się ustawić gdzies aby były wyświetlane teksty mówione przez NPCe podczas
rozmowy? bo narazie nie ma tak i nie moge znależć gdzie to mżna ustawić.

no i jeszcze kilka screenow dorzuce jak to u mnie wyglada :)


Nom u ciebie to ładnie wygląda jak nie robiłeś nic w pliki INI to mi powinno bez problemów ruszyć na full bo mam nieco lepszy sprzęt niz ty.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:49, Calvaron napisał:

> Właśnie odebrałem z rak kuriera paczuszkę ze świeżym Gothikiem 3 :) Teraz aby do szesnastej

> (skonczyć pracę) i można testować... Czuję, że nocka zarwana będzie jak nic :)
Jaka wersja językowa?? (Polska, Niemiecka czy Angielska)


Polska... z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:04, pinu? napisał:

A w jakim jezyku polskim czy jamis innym?? prosze oi odpowiedz


przecież napisałem ze gram w polskiego Gothica 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:07, Remember_The_Name napisał:

Myślicie, że to by było dziwne, gdybym kupił sobie nowego kompa specjalnie, aby pograć w G3?
:D

Myślę, że całkiem normalne ;). Ja kupiłem kompa pod G3 parę miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:07, Remember_The_Name napisał:

Myślicie, że to by było dziwne, gdybym kupił sobie nowego kompa specjalnie, aby pograć w G3?
:D


Owszem normalne ja kupiłem kompa 2 dni temu pod G3
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW super właśnie dostałem swoją edycję kolekcjonerską zaraz instaluje. Super POZDRO DLA WSZYSTKICH!!!!!!! I wielkie podziękowania dla CDProjekt za tak szybką dostawę i tak wspaniałe wydanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:33, Łukasz007 napisał:

Ale podaj numerek jaki masz :D:D na edycji


Numerek też mi odpowiada, bardzo sympatyczny ^^, a mianowicie mój numer edycji kolekcjonerskiej to ''456'' :).
Kurier ma rozwieźć w moim mieście jeszcze 55 gramowych paczuszek.

Teraz jedyny w swoim rodzaju dialog:
(kurier): Co wy w tym Ostrowcu, powściekaliście się, czy jak? Cały czas rozwożę jakieś gry i skończyć nie mogę, teraz mam też jakąś paczkę do następnego bloku.
(ja): To pewnie do mojego kolegi.
(kurier): A co tam w środku jest, że tak wszyscy zamawiają?
(ja): Kopia repliki bardzo starej księgi z jakiegoś tam państwa, nie wiem jak się ono teraz nazywa, oprawiana skórą, pozłacana...
(kurier): Eeee (szczęka do ziemi)

Teraz zainstaluję nowe sterowniki do grafy i instaluję grę ^^ ... Mam nadzieję, że pociągnie mi chociaż na medium (Athlon 3200+ ; 1 GB RAM ; GF 6600)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:07, Remember_The_Name napisał:

Myślicie, że to by było dziwne, gdybym kupił sobie nowego kompa specjalnie, aby pograć w G3?
:D


Ja dokupiłem ram i zmieniłem kartę graf. dla G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:54, cinus` napisał:

to ja opisze swoje pierwsze wrażenia po graniu w polskiego Gothic 3:
gra mi chodzi płynnie na sprzęcie Athlon64 3000+ 2x512DDR GF6600GT 1100/550 128MB GDDR3, mam
ustawione detale domyślne czyli średnie, na początkowej walce nie zarywało mi :) ogólnie to
mam kolo 25 FPS momentami nawet 40 :] sporadyczne są tylko zatrzymania gry kiedy to dysk mocno
''mieli'' dane, ale to rzadko się zdarza...
polonizacja sprawia wrażenie jak narazie bardzo dobrej.
mam takie pytanie: da się ustawić gdzies aby były wyświetlane teksty mówione przez NPCe podczas
rozmowy? bo narazie nie ma tak i nie moge znależć gdzie to mżna ustawić.

no i jeszcze kilka screenow dorzuce jak to u mnie wyglada :)



mam taki sprzęt jak Ty to powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:25, stalowyklif napisał:

ehh... ja wciąż czekam na kuriera...
chyba zrobię w międzyczasie porządek na dysku... g3 chyba się nie zmieści na 2gb? :D


5. 4,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:54, cinus` napisał:

gra mi chodzi płynnie na sprzęcie Athlon64 3000+ 2x512DDR GF6600GT 1100/550 128MB GDDR3, mam
ustawione detale domyślne czyli średnie, na początkowej walce nie zarywało mi :) ogólnie to
mam kolo 25 FPS momentami nawet 40 :] sporadyczne są tylko zatrzymania gry kiedy to dysk mocno
''mieli'' dane, ale to rzadko się zdarza...


A jakie masz ustawione pole widzenia w grze? I ogólnie to sądząc po swoim kompie i patrząc na mojego, to jak myślisz, na jakich detalach gra u mnie pójdzie?

Remember_The_Name --> ja w lipcu wymieniłem całego kompa i może nie specjalnie dla G3, ale na pewno myślałem w tym momencie o tym, że G3 powinien mi spokojnie działać na maks (!) detalach. Teraz wiem, że prawdopodobnie się myliłem :P

I ja też ciągle czekam na kuriera... Za długo, oj za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:15, Respev- napisał:

Dostałem grę, zainstalowałem i... Totalna klapa, nie ma prawie żadnych tekstur, przenikam przez
miejsca gdzie mialy byc domu itd :| Komputer:

Pamięć: 1,5gb twinmos DDR 400@480
Procesor: Pentium IV 3,4ghz
Karta graficzna: Asus Geforce N6600GT

Sterowniki karty graficznej są najnowsze - 91.36. DirectX tez najnowszy (zainstalowałem z plyty
G3). Gra wygląda tak:


Niestety, zainstalowałem nowe sterowniki, które dał mi ArekB i nie pomogło :( Na najniższych detalach, rodziałce itd też problem występuje. Najciekawsze jest to, że jak zabije orka, on spada w dół trzepiąć swoimi zwłokami aż w końcu znika :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować