Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Hehe dopiero co ze szkoły wrócilem :) dzwoniłem i kurier powiedział ze za godzinke będzie, nie wiem on to chyba jest na końcu miasta ^^ ale pada śnieg zresztą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:34, stalowyklif napisał:

krew mnie zaleje... właśnie dzwonił kurier, że dziś już nie zdąży i przyjedzie jutro między
12 a 16...
do szkoły nie poszłem dzisiaj...


Ja w na twoim miejscu w takim przypadku zadzwonił bym do CDP i ich ładnie poinformował ze zamawiałes pre-ordera który ma zostać dostarczony na minimum 1 dzień przed premięra gry która jest jutro i poinformował ich że kurier niema czasu mi dowieź paczki i zapłacisz za gre 50zł mniej.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie:) Właśnie wróciłem do domku z pracy a na stole co czeka? Otóż nowy MÓJ GOTHIC 3:) Dziękuje CDP!:) Nic właśnie zaczynam instalować.. więc do zobaczenia kiedyś tam jak pójde spać:) o ile pójde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, zainstalowałem już Gothica i jak próbuję go włączyć to pisze, "Wystąpił problem z aplikacją Gothic3.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
Napewno znacie ten komunikat, ale miał go ktoś z Gothickiem 3? Chce sobie już zagrać, ale nie wiem o co chodzi :| Ściągam sterowniki najnowsze do karty, te zalecane, ale chce się zapytać czy u kogoś z was też tak jest czy to właśnie wina sterowników (oby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich którzy juz grali. Czy wam tez wyskoczyla informacja o braku plyty DVD w napedzie mimo ze ona tam JEST ????? Blagam pomozcie bo popelnie samobojstwo jak nie zagram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:53, Cord napisał:

> krew mnie zaleje... właśnie dzwonił kurier, że dziś już nie zdąży i przyjedzie jutro między

> 12 a 16...
> do szkoły nie poszłem dzisiaj...
>

Ja w na twoim miejscu w takim przypadku zadzwonił bym do CDP i ich ładnie poinformował ze zamawiałes
pre-ordera który ma zostać dostarczony na minimum 1 dzień przed premięra gry która jest jutro
i poinformował ich że kurier niema czasu mi dowieź paczki i zapłacisz za gre 50zł mniej.
Pozdro


wiesz... do CDP nic nie mam... a to dla nich jest kasa, którą daję kurierowi...
no i PRE-ORDER nie oznacza, że dostanę grę przed premierą (to już wyłącznie dobra wola CDP)...
Jestem zły... bardzo zły... na masterlink... a gdy pomyślę, że UPS nawet wczoraj rozwoził przesyłki to...
heh, a chciałem dać dzisiaj jakieś fotki EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 22 577 55 55.


Chciałem się zdrzemnąć z godzinkę ale nie moge tak mnie ci kretyni z masterlinka denerwują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja. Przy składaniu zamówienia podałem komórke i kurier o 8 do mnie zadzwonił z pytaniem kiedy ma się zjawić.
Co do gry to myślałem, że będzie lepsza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem do domu i co na mnei czekało. GOTHIC3. Pierwsze wrazenia z gry są pozytywne lecz system walki cos mi nie pasi(ale nie az tak bardzo zeby to było uciązliwe). Jak narazie gra na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wyskakuje cos o nieporawnej konfiguracji ?? Jezeli tak to zainstaluj program vcredist_x86 z katalogu tools na plycie mi to pomoglo. Ale mam gorszy problem z plyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie mozna wlaczyc subtitles do rozmow?? No wiecie... te napisy... za mocno sie do nich przyzwyczailem a w opcjach nie ma nigdzie takiej mozliwosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:01, Furusu napisał:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 22 577 55 55.


Chciałem się zdrzemnąć z godzinkę ale nie moge tak mnie ci kretyni z masterlinka denerwują...


haha nawet nei odbierają telefonów omg ku*** porażka z ta firma CDP jeszcze raz mówie poszukaj nowych dostawców.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:03, Czarkinson napisał:

A czy wyskakuje cos o nieporawnej konfiguracji ?? Jezeli tak to zainstaluj program vcredist_x86
z katalogu tools na plycie mi to pomoglo. Ale mam gorszy problem z plyta.

mam ten sam problem...ale gdy chce zainstalowac ten program to wyskakoje blad :/... error 1723 nie mozna uruchomic bibloteki DLL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli polska wersja zabezpieczona jest tagesem to takie pierdoly sie beda dziac

no chyba ze nie macie sp2 + net freamwork 2 czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyzedlem do domu jem obiad a tu do rzwi dryn dryn - g3 ;) - otwieram zawalista mapka ksiazka tez a album poprostu rulez tylko jedno mnie nie pokoi podczas zmiany partycji na ktorej chcemy zainstalowac wyskakuje blad pomimo ze u mnie na d mam kolo 7gb wolnego - teraz sie instaluje na d (trza dac dalej i bedzie gitez)

// nie zaluje (teraz to wiem na 1000%) ze kupilem ek nie zwykla ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeeeeeeah kurier dostarczył :D moja mam tak dziwnie patrzyłą się troche więc mu nie dałem napiwku(jeszcze czego gre kupiłem a jeszcze mam mu dawać :P) ale co tam nastepnym razem dostanie ^^, zawaliste pudełko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować