Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 17:20, Furusu napisał:

Nie, nie możemy ci dać naszych plików bo to będzie piractwo :P

Nie bo to wtedy nazywa sie file sharing :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:20, Furusu napisał:

Nie, nie możemy ci dać naszych plików bo to będzie piractwo :P



Hm ciekawe zastanawiam się czy wszyscy na tym forum są aż tacy święci i czy wszyscy z was mają tylko oryginały programów i gier no bardzo mnie to ciekawi ???? Chyba lepiej żeby ktoś udostępnił pliki ze spolszczeniem niż żebym poleciał i kupił sobie pirata co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:16, Furusu napisał:

> Ok ładnie pięknei ale pomyśl mieszkasz 20 min drogi od ich jeb***magazynu paczke kurier
dostał
> od godziny * rano i do tej pory jej niemasz. to jest kur** przesada.


Ta, czekam od rana i ... nic, paczki jak nie było tak nie ma


CDP wiedział jaka liczba ludzi zamawia gre taką jak G3 to było do przewidzenia i nie zabezpieczył sie w dodatkowych kurierów płacą im za transport a oni jerzdzą se z nasza paczką po całym miescie i dalej ale donas nei trafiają.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 3000(2100) -----------GF DDR3 Palit 6800GS 256/256 600mhz/1200mhz---------------1,5 gb ddr ram patriota cl,3 i cl,2,5 400mhz

Hehe i sie tnie! Gdzie moge zmienic detale? zaraz sie biore za ini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:26, szwarek89 napisał:

Chyba lepiej żeby ktoś udostępnił
pliki ze spolszczeniem niż żebym poleciał i kupił sobie pirata co????

Dlaczego lepiej? Jeżeli ktoś udostępni Ci pliki, których nie kupiłeś, to automatycznie stajesz się piratem. I ta druga osoba też :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde zarejestrowałem grę i zrobiłem tak jak jest napisane w pomocy. zainstalowałem ten program installer coś tam 3.1 i chciałem zainstalować ten program co jest na płycie w katalogu tools vcredist_x86 i mi ywskoczyło że D:/tools/vcredist_x86 nie jest prawidłową aplikacją systemu win32. dlaczego tak się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeeezu...Chyba każdy co dostał już giere i tu się wypowiada ma z nią jakieś problemy...to się nie chce włączyć, to się zacina... Co to ma być?! To jakaś niedopracowana wersja?! Może zaraz jakieś patche będą wydawać!
No naprawdę jestem zaniepokojony tą grą...;/ Jak narazie to czekam na swoją bo zamówiłem w sklepie www.play.pl Ciekaw jestem kiedy dojdzie, może jak dobrz pójdzie to w poniedziałek...;] Bo niby tam wysyłają dopiero po 3 listopada...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:30, Remember_The_Name napisał:

> Chyba lepiej żeby ktoś udostępnił
> pliki ze spolszczeniem niż żebym poleciał i kupił sobie pirata co????
Dlaczego lepiej? Jeżeli ktoś udostępni Ci pliki, których nie kupiłeś, to automatycznie stajesz
się piratem. I ta druga osoba też :>



HEH może i masz rację ale jak kupię pirata to traci na tym producent gry a jak ktoś udostępni mi te pliki to nikt praktycznie nie straci na tym a poza tym dlaczego każdy boi się słowa piractwo przecież pomoc komuś to nie jest piractwo do cholery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEE :/ Zainstalowałem sterowniki zalecane, DX9 z płytki z Gothickiem, ten program z konfiguracją czy coś i dalej NIC :/

Pomocy! Ktoś tu pisał że już mu się włącza, powiedzcie co zrobiliście! Mój błąd dołączam w obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale wiecie może gdzie można ściągnąć windows installer 3.1 Redistributable tak żeby nie trzeba było posiadać oryginala windows i żeby był to sam plik a nie jakiś autopatcher bo nie chce mi się ściągać pliku 256 mb czy ileś tam w dodatku mają na tamtych stronach bardzo wolne ściąganie bo ja mam prędkość 700 kb/s czy jakoś tak (radjówka oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:37, szwarek89 napisał:

HEH może i masz rację ale jak kupię pirata to traci na tym producent gry a jak ktoś udostępni
mi te pliki to nikt praktycznie nie straci na tym a poza tym dlaczego każdy boi się słowa piractwo
przecież pomoc komuś to nie jest piractwo do cholery???

Dobra, nie o tym ten wątek, więc skończmy dyskusję, bo się może skończyć degradami... Chociaż wątpię, by akurat dzisiaj zechciał się tu pokazać jakiś modek - musieliby przyjść chyba wszyscy na raz, by nadążyć za tempem ukazywania się kolejnych postów ;]
W każdym bądź razie - ja swojego G3 jeszcze nie mam, bo i po co na ponad 3-letnim kompie, dlatego nawet gdybym chciał to nie pomogę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za program XFire? Wogle musze modyfikowac plik ini bo naprawde jest tam nasrane...tylko ze nie umie moze mi ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować