Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 17:49, DC666 napisał:

Co to za program XFire? Wogle musze modyfikowac plik ini bo naprawde jest tam nasrane...tylko
ze nie umie moze mi ktos pomoc?


xfire to program do gadania i łaczenai sie z serverami gier np mas zkumple gra on w coda przez neta to sie dołaczasz cos ala gg GSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:50, gizd26 napisał:

Nieeeeeeeeeeeee panikuj wystarczy tu kliknąć http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=287 i wszystko
masz

właśnie tak zrobiłem i zainstalowałem ten programik o wersji 3.1 nie pamiętam jak sie nazywa i jak chce zainstalować ten vcredist_x86 czy coś takiego to mi wyskakuje że aplikacja nie jest zgodna z systemem win32 no więc jak taki mądry jesteś to powiedz jak to naprawić. Jak włączam g3 to nadal mi wyskakuje błąd że jest zła konfiguracja. Jak się wkurze to znowu zadzwonie do pomocy technicznej i zbluzgam tego gościa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wam zazdroszczę!! Ja nawet nie wiem kiedy do mnie przyjdzie:/. Ale może już jutro. Mały oftopic: proszę kogoś z CDP, zmiencie mi już ten status zamówienia na wysłane, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xardas mógłbyś mi przesłać ten plik windows instaler 3.1 na email (adam.cichy3@wp.pl) jak mi go prześlesz to ci na 100% pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:50, gizd26 napisał:

Nieeeeeeeeeeeee panikuj wystarczy tu kliknąć http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=287 i wszystko
masz


Tak a powiesz mi gdzie tam jest niby rozwiązanie mojego problemu :| Bo albo jestem ślepy albo nie wiem, bo juz 10 raz tam zaglądam, a poza tym wiem że jest pomoc więc gdy tylko miałem problem to tam zaglądłem, nie znalazłem dlatego się pytam tutaj :|!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:49, DC666 napisał:

Co to za program XFire? Wogle musze modyfikowac plik ini bo naprawde jest tam nasrane...tylko
ze nie umie moze mi ktos pomoc?


Liczy tez czas jaki poświęcasz na granie w daną grę. No i na forum możesz załączyć sobie obrazek z danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gizd26 gdybys byl na tyle uprzejmy by i dla mnie cos z ini wykrecic to naprawde bylbym wdzieczny
moj komp:
Pentium4 3,2 GHz HT, GF6600GT, 1024 MB DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę ja się poddaję :| Za godzinę jak nie będzie rozwiązania to chyba zafunduję sobie format :/

Aha, powiedzcie mi czy wchodzi wam na tą stronę z pomocą http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=46
"Podczas instalacji/uruchomienia gry otrzymuje komunikat "Opis: Niezgodna wersja procedury wejścia RPC"", bo mi nie może coś na to wejść. Gdy na to wchodzę to odsyła mnie znów na http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=287 ;/ Jeśli wam wejdzie to skopiujcie mi proszę co tam pisze, może to pomoże :|;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:57, gizd26 napisał:

xardas mógłbyś mi przesłać ten plik windows instaler 3.1 na email (adam.cichy3@wp.pl) jak mi
go prześlesz to ci na 100% pomogę.

wyślę ci na 100% jak wróce do domu bo teraz jade na trening i zbytnio nie mam czasu a ty sie postaraj znaleźć coś na mój problem. jest opisany w postach wcześniejszych :P
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM
MAM TAKI PROBLEM ZE ZAINSTAOWALEM GOTHICA 3 I WLANZCAM WLANCZAL SIE CHYAB Z 15 MIN POTEM DAJE NOWA GRE I TAK JAKBY SIE ZAWIESZAL I PO 10 MINUTACH ZNOWU MOGE RUSZAC MYSZKA I PORUSZAC SIE PO MENU GLOWNYM GRY:/ I TAK CIAGLE JEST JAK DAJE NOWA GRA
PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz prawdopodobnie wyłączone w usługach porcedury rpc

wpisz w uruchom
msconfig i tam zakładka usługi i sortuj według istotny i tam masz procedury rpc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować