Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Nawet jest wzmianka o Gothic 4

http://news.jowood-news.de/content/section/8/56/

"Gothic 3 (PC)

Der namenlose Held ist zurück und das stärker denn je. Diesmal verschlägt es ihn auf das Festland von Myrtana. Dort haben die Orks den Krieg gegen die Menschen gewonnen und haben das ganze Land erobert. Die Menschen wurden versklavt und überall durchstreifen die Orks die Wälder und Fluren nach Seperatisten- und Rebellennestern. Nun stellt sich die Frage: Die Orks unterstützen, die Menschen von den Orks befreien oder lieber ungezwungen durch die Lande ziehen und die Menschen und Orks machen lassen, was sie wollen...
Auf jeden Fall endet jeder dieser Entscheidungen in 3 verschiedenen Enden, der 3. Weg führt eventuell zu Gothic 4 - wer weiß das schon... Allerdings stellt sich auch folgende Frage: Welche Rolle spielt Xardas und was führen die Götter Innos, Adannos und Beliar im Schilde? All diese Fragen werden in Gothic 3 beantwortet."

Jest w języku niemieckim ale jest wzmianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 17:03, Danio X napisał:

Nie miałbym nic przeciwko, aby wyszedł już w Sierpniu.

Ja również, nazbierałbym wtym czasie kasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, żeby PreOrder rozpoczął się już 22 kwietnia - wtedy mam urodziny :> :> :> I bym elegancko zamówił i bym czekał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 17:49, WorldWar3PL napisał:

Dobrze by było, żeby PreOrder rozpoczął się już 22 kwietnia - wtedy mam urodziny :> :>
:> I bym elegancko zamówił i bym czekał .

17 kwietnia, bo ja mam wtedy urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22, poczekasz sobie 2 dni.

Ciekawe kiedy rozpocznie się ten PreOrder

P.S. : Wysłałem pewne zapytanie tydzień temu związane z Gothiciem do CDP, poprostu olał to, nie odpisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 17:52, WorldWar3PL napisał:

P.S. : Wysłałem pewne zapytanie tydzień temu związane z Gothiciem do CDP, poprostu olał to,
nie odpisał :(

Czy to nie to zapytanie, o którym była mowa o cenę owej gry?? Kiedyś o tym był temat w tym wątku? Czy to na tego e-mail''a nie dostałeś odpowiedzi? Jeśli tak to może warto ponownie spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak Gothic III gdzieś w Czerwcu będzie.
A ciekawe czy będzie jakaś pormocja do póki nie będzie premiery.Jakaś Księga (jak w Fable) czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 17:49, WorldWar3PL napisał:

Dobrze by było, żeby PreOrder rozpoczął się już 22 kwietnia - wtedy mam urodziny :> :>
:> I bym elegancko zamówił i bym czekał .

Ja równiez bym zamówił ale pożyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 16:24, cinus` napisał:

> Podaj źródło!

http://news.jowood-news.de/content/section/10/58/
tu wyraźnie pisze September 2006


Ok - ale to jest jedyne miejsce, w którym taka data jest. W innych (również oficjalnych stronach) takiego wyszczególnienia nie ma. Tym nie mniej całkiem możliwe że to jest dead-line dla Gothic 3...Zobaczymy jak skomentują to twórcy, bo zapewne niedługo coś się pojawi na temat przybliżonej premiery, a o tę datę też na pewno ktoś ich zapyta. Cóż, zapowiada się, że Gothica 3 w polskiej wersji dostaniemy na grudniowe święta 2006 (brałem to pod uwagę w pesymistycznej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:22, verbum napisał:

> > /.../ Cóż, zapowiada się, że Gothica 3 w polskiej
wersji dostaniemy na grudniowe święta 2006 (brałem to pod uwagę w pesymistycznej wersji).

To data realna, pesymistyczna, to maj 2007 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tego co zauwazylem gothic ma wieksze wymagania lub takei same co oblivion a oblivon ma lepsza grafe zreszta zobaczymy ale tak czy owak kupie 2 gry tylko gtohic 3 odrazu a obvilion jakis czas po wyjsiu pl wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry grafę będą miały równoległą . U Gothica tu lepsze, ta mordka lepsza, a w oblivionie to ładniejsze, ale to brzydsze, be, fe . Mówiłem, od dawna słyszałem, że obie gry powstają na tym samym silniczku gry, tylko że już korzystają z nieco innych technologii. Osobiście mówiąc kupię Gothica 3, bo na Obliviona nie dość, że zabraknie mi kasy, to mi się i tak nie spodoba ;D Są gusta i guściki =] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 09:10, WorldWar3PL napisał:

Obie gry grafę będą miały równoległą . U Gothica tu lepsze, ta mordka lepsza, a w oblivionie
to ładniejsze, ale to brzydsze, be, fe . Mówiłem, od dawna słyszałem, że obie gry powstają
na tym samym silniczku gry, tylko że już korzystają z nieco innych technologii. Osobiście mówiąc
kupię Gothica 3, bo na Obliviona nie dość, że zabraknie mi kasy, to mi się i tak nie spodoba
;D Są gusta i guściki =] .

Dokładnie! Ja podobnie jak ty, towarzyszu delegacie, wpierw kupuję Gothica gdyż ten jest bliższy mojemu sercu, aniżeli TES. Co nie oznacza wcale, że ktoś inny może mieć oddmienne zdanie i dla niego TES jest lepszy od Gothica, więc tę grę zakupi a nad Gothiciem pomyśli. Dla mnie jednak Gothic króluje, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo


niewiecie gdzie mogę kupić grę world of warcraft??znacie ten sklep *** ??mają wowy itd znacie ten sklep warto u nich kupić???odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2006 o 22:01, KrzysztofMarek napisał:

To data realna, pesymistyczna, to maj 2007 :(


- to już chyba zbytni pesymizm... Nie wiem, czy pisałeś o premierze, czy polskiej lokalizacji, ale i w jednym i w drugim wypadku to przesadzone czarnowidztwo moim zdaniem. Śledzę wypowiedzi zespołu PB i w którejś z nich (a może i w kilku - już nie pomnę...), była mowa, o tym, że za te opóźnienia które już się stały (bo przecież premierę szykowano na 1 kwartał tego roku) zespół PB dostał reprymendę od wydawcy - słowem - była mowa o tym że JooWoD ostro ich pogania... W innym wywiadzie (a może wśród tych odpowiedzi których udzielają teraz), była z kolei mowa o tym, że Gothic 3 jest teraz w fazie wczesnej bety...Także sierpień/wrzesień to naprawdę realna data premery, co więcej można myśleć tak samo o końcu czerwca, bądź lipcu. A polska lokazacja tak dużego tytułu nie powinna się ukazać dłużej niż 2 miesiące później - przynajmniej 2 miesiące to wystarczający czas na zrobienie pełnej lokalizacji. Na pewno nie powtórzy się sprawa Nocy Kruka, bo teraz Atari już nie ma nic wspólnego z wydaniem Gothic 3 na amerykański rynek...a poza tym angielska wersja (na Wlk. Brytanię i Europę), jest planowana równocześnie z niemiecką premierą, także nie będą mogli wstrzymać innych lokalizacji... Jedyną rzeczą, która mogłaby ich opóźnić, to wydanie równocześnie z wersją na pc, xboxowej wersji Gothic 3. Oby tak się nie stało, na razie priorytetem jest pecetowa wersja.
Bądźmy dobrej myśli, a przecież jest w co grać - Oblivion nadchodzi...:), poza tym Ghost Recon 3, Spellforce 2 (że o Wiedźminie nie wpomnę, bo premiera tej gry to chyba ogólnoświatowa tajemnica..hehe), na te gry czekam, na razie nie gram w nic...(bo nie ma w co... heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować