Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 15:41, ArtuRPGpl napisał:

więc na x700 powinno chodzic o wile lepiej prawda? nawet powim ze moze latac anie chodzic:P

Zamykaj grę w kufrze w piwnicy żeby płyty nie uciekły:)

Nie no na takiej karcie to bez problemu na high pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:50, Darkstar181 napisał:


> więc na x700 powinno chodzic o wile lepiej prawda? nawet powim ze moze latac anie chodzic:P

Zamykaj grę w kufrze w piwnicy żeby płyty nie uciekły:)

Nie no na takiej karcie to bez problemu na high pojdzie.


oj zamknei postawie ojca na strazy bo jest czego bronic :D:P no własnie wiem ze pojdzie a tutaj co niektórzy mowia ze nie nie wielcy znawcy!:/ A ty Darkstar w co teraz pykasz? (Darkstar? mam fingerboard z takij firmy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty Darkstar w co teraz pykasz? (Darkstar?

Dnia 19.03.2006 o 19:27, ArtuRPGpl napisał:

mam fingerboard z takij firmy:P)


W odpowiednim temacie jest napisane w co.Ale skoro pytasz... Nfs most wanted, Opflashpoint, Gothic2.
A ludzie juz mi mowil że mają jakiś sprzęt z firmy z moim nickiem:)

Gothic3... dzisiaj zobaczyłem filmik z obliviona.robia wrażenie. a gothic? Trochę mało informacji o nim ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 19:35, Darkstar181 napisał:

A ty Darkstar w co teraz pykasz? (Darkstar?
> mam fingerboard z takij firmy:P)

W odpowiednim temacie jest napisane w co.Ale skoro pytasz... Nfs most wanted, Opflashpoint,
Gothic2.
A ludzie juz mi mowil że mają jakiś sprzęt z firmy z moim nickiem:)

Gothic3... dzisiaj zobaczyłem filmik z obliviona.robia wrażenie. a gothic? Trochę mało informacji
o nim ostatnio.



Dokładnie, fajnie by bylo jakby dali w cd-action cos o gothicu 3 ale narazie ani slychu ani widu, w tym miesiacu se kupie cd-action bo dawno nie czytalem moze bedzie jakas wzmianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 19:35, Darkstar181 napisał:

Gothic3... dzisiaj zobaczyłem filmik z obliviona.robia wrażenie. a gothic? Trochę mało informacji
o nim ostatnio.


Może być mało nowych informacji w najbliższym czasie o Gothic 3...dlaczego - zgadnijcie, co będą niedługo robić twórcy Gothic 3 w wolnym czasie? ;)

To tak żartobliwie, a serio, to jestem przekonany, że cała ekipa tworząca Gothic 3 będzie omawiać w firmie jak się sprawdzają w praktyce pomysły wykorzystane w Oblivionie zaraz jak tylko ta gra wyjdzie, w końcu obie gry są na tym samym silniku (choć twórcy G3 go mocno zmodyfikowali na potrzeby gry). I z pewnością na tym skorzystają - tym lepiej dla gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe odpowiedzi od twórców G 3, PB|Mattes odpowiedział tym razem, mówił m.in. o tym, że:

- doba w Gothic 3 będzie trwać 2 godziny, 5 min to będzie 1 godzina;
- zmiana ubrania nie będzie miała wpływu na reputację, czy reakcje mieszkańców poza samą zmianą ochrony dla naszej postaci;

W kolejnej (i ostatniej) odpowiedzi PB|MAttes udowodnił jak skromny może być twórca Gothica ;), oraz, że tworząc kolejną część Gothica czują jednak sporą presję w wymaganiach i oczekiwaniu fanów gry. (streściłem)
prawie oryginał (bo tłum. z niemieckiego), tu:
http://forum.jowood.de/showthread.php?p=1715528#post1715528
bądź tłum. na j. polski tu:
http://www.gothic.phx.pl/gothic3/infopage.php?id=13#mattias_filler

Pzdro


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:54, verbum napisał:


Coraz mniej dają odpowiedzi, a pytań bez odpowiedzi jeszcze trochę jest.
Jednak najważnejsze pytania mają już odpowiedzi:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, pozostaje nam czekać, czekać, i jeszcze raz czekać na Gothica 3 ;)
P.S. : Już zbieram $ na Gothica 3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to dziś się nieźle wkurzyłem, gdy zobaczyłem ten screen z Gothica 3:
http://galerie.jowood-news.de/albums/Gothic%203/G3_Ingame.jpg

Jeśli te okienka u dołu ekranu będą widoczne cały czas podczas gry, i jeśli będziemy zmieniać broń tylko przez klikanie na nie (co znaczy, że kursor myszy będzie widoczny podczas gry - oczywiście w innym kształcie), to dla mnie przyjemność z grania, spada w tym momencie o 50 procent :/
Mam tylko nadzieję, że to są okienka bagażu (inventory), które na tym screenie pojawiły się na chwilę, ale w trakcie gry nie będą widoczne na ekranie cały czas - chyba, że naciśniemy jakiś przycisk na klawiaturze, aby wejść do bagażu i w tym momencie się one pojawią. Oby tak było (mam nadzieję, że niedługo się tego dowiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 21:24, Darkstar181 napisał:

> Szczerze mówiąc, to dziś się nieźle wkurzyłem, gdy zobaczyłem ten screen z Gothica 3:

> http://galerie.jowood-news.de/albums/Gothic%203/G3_Ingame.jpg

Kurde co to jest!? Diablo robią z Gothica czy co? TO MA ZNIKNAĆ ! Natychmiast!


nie boj sie to mowie albo wogle myszka nei bedzie znaczy kursor albo jak wow oni wiedza co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2006 o 21:26, ArtuRPGpl napisał:

nie boj sie to mowie albo wogle myszka nei bedzie znaczy kursor albo jak wow oni wiedza co
robia

Oby. Oszczedzą sobie kłopotow z mojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się screen bardzo podoba. To samo może być w gothicu 1/2 - oddal obraz trochę i zobaczysz ten sam efekt . Tu widzimy grę z oddalonym obrazem i z otwartym inwentarzem. Po przybliżeniu obrazu będzie good oldie gothic . Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się screen bardzo podoba (wkońcu widze screen na którym jest postać :D). A co do tego poska na dole to mi to wygląda na jakiś masek skrótów a tam są jakieś sztylety, zwoje rużdzka itp. żeby się wiedziało gdzie co jest a te skróty pewnie się bedzie klaiwszami jakimiś aktywowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 09:57, PharauhnMizzrym napisał:

Mi się screen bardzo podoba (wkońcu widze screen na którym jest postać :D). A co do tego poska
na dole to mi to wygląda na jakiś masek skrótów a tam są jakieś sztylety, zwoje rużdzka itp.
żeby się wiedziało gdzie co jest a te skróty pewnie się bedzie klaiwszami jakimiś aktywowało

masz racje nie sadze aby ten pasek był widzocvzny cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytat z jakies tam strony o gothicu, chyba rpggothic.pl czy jakos tak:

"Niemiecka premiera Gothica 3 planowana jest na wrzesień 2006. Inne wersje językowe, w tym angielska mają sie ukazać 4 tygodnie później. Polski dystrybutor, którym jest firma CD Projekt nie ustalił jeszcze polskiej premiery. Ogłosił jednak, że gra zostanie wydana na płycie DVD w cenie od 99,90 do 129zł"


jak by tak było było by EXTRA:d:d: przeciez angielska jest pozniej niz polska zawsze wiec tez w tym okresie powinn wyjsc pl, pozatym jak mowilem to co wydawca gothic 3 niemiecki zrobii to odrazu przesyla do polski ma troche materialu to on jedzie do pobliskich krajow i tak caly czas, tak mi sie wydaje:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten screen. Do tego orkowie, zwłaszcza ten po prawej, wyglądają super. Ale ten pasek na dole raczej będzie przeszkadzał niż pomagał.


_______________________________________________________________________________________________________
www.rpggothic.prv.pl nowa strona o gothicu i innych cRPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2006 o 11:03, ArtuRPGpl napisał:

jak by tak było było by EXTRA:d:d: przeciez angielska jest pozniej niz polska zawsze wiec tez
w tym okresie powinn wyjsc pl, pozatym jak mowilem to co wydawca gothic 3 niemiecki zrobii
to odrazu przesyla do polski ma troche materialu to on jedzie do pobliskich krajow i tak caly
czas, tak mi sie wydaje:):):):):):)

Mianowicie o co ci chodziło w tej wypowiedzi bo nie moge sie połapac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować