Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2006 o 09:22, WorldWar3PL napisał:

A wiadomo coś, drogi Jay Z, czy głosu bezimiennemu użyczy ten sam pan co w poprzednich częściach
? Od tego zależy czy 50% zwolenników Gothica kupi część trzecią ;D

Czy ty naprawde myslisz ze jak inny lektor podłorzy głos bezimiennemu to będzie miało jakis wpływ na zakup gry watpie no chyba że ty bę dziesz tym chlubnym wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezi musi mówić "swoim" głosem :D Nie ma dyskusji, bo inaczej będę drugim wyjątkiem :)

Swoją drogą, wyobrażacie sobie "Co ty k***a wiesz o zabijaniu" powiedziane do orka :D ?

PS. Kto właściwie podkładał głos pod bezimiennego :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:00, Lone Wolf napisał:

PS. Kto właściwie podkładał głos pod bezimiennego :D ?


Nie wiem i właśnie o to chodzi. Głos jest znakomity, ale nie utożsamiam go z żadną znaną postacią i to jest plus. Ten głos kojarzy mi się tylko z Bezim i chciałbym żeby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:14, Abi Dalzim napisał:

> PS. Kto właściwie podkładał głos pod bezimiennego :D ?

Nie wiem i właśnie o to chodzi. Głos jest znakomity, ale nie utożsamiam go z żadną znaną postacią
i to jest plus. Ten głos kojarzy mi się tylko z Bezim i chciałbym żeby tak zostało :)

Zgadzam się... to że nie kojarzy się z kimś znanym jest bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:14, Abi Dalzim napisał:

Nie wiem i właśnie o to chodzi. Głos jest znakomity, ale nie utożsamiam go z żadną znaną postacią
i to jest plus. Ten głos kojarzy mi się tylko z Bezim i chciałbym żeby tak zostało :)

Nigdy nie potrzyłem na to z tej strony... Ale masz rację.To że się nie zna aktora podkładjącego głos pod Beziminnego to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. Ale masz rację.To że się nie zna aktora podkładjącego

Dnia 23.03.2006 o 13:40, Tar The Dark napisał:

głos pod Beziminnego to duży plus.

No dobra głosu bezimiennemu udzieli ojciec dyrektor :) jego znają wszyscy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tu po prostu chodzi o kontynuację i przyzwyczajenie - skoro są wydawane kolejne części gry, która opowiada konkretną historię pewnego bohatera, to zupełnie bez sensu byłoby zmieniać jego głoś w następnej części. Myślę, że gdyby od początku zagrał Bezimiennego ktoś znany i zrobiłby to dobrze, to nie byłoby problemów - nawet Linda mógłby to zrobić jeśli zrobiłby to dobrze, bezpretensjonalnie itd.

Od razu odpieram argumenty dotyczące uzasadnień w stylu: "bohater się zestarzał to i głos mu się zmienił" - to się nie sprawdza, jeśli wygląd bohatera w tej kwestii się nie zmieni (czyli się nie zestarzeje, bo nie chodzi to o zmiany wynikające ze zmiany silnika gr.)

Ale szczerze mówiąc, dla mnie to są pierdoły - naważniejsza jest pełna lokalizacja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 10:29, Jay Z napisał:

> /.../
Nie, takie decyzje podejmiemy po zapoznaniu się ze scenariuszem. Bo co wyniknie z naszych zapewnień,
jeśli się okaże, że Bezimienny przechodzi operację płci w 3 częsci?

Niemożliwe. To JA jestem ten, rzekomo Bezimienny i dobrze wiem, jak mam na imię. I nie będę zmieniał płci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod bezi głos podkładał Jacek Bąk czy tam Piotr Bąk, napewno nazwisko bąk ;D Ahh oby pracował nad 3 częścią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 17:12, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> Nie, takie decyzje podejmiemy po zapoznaniu się ze scenariuszem. Bo co wyniknie z naszych
zapewnień,
> jeśli się okaże, że Bezimienny przechodzi operację płci w 3 częsci?
Niemożliwe. To JA jestem ten, rzekomo Bezimienny i dobrze wiem, jak mam na imię. I nie
będę zmieniał płci!


wlasnie ze nie bo ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bydzie super giera!!!!! Chyba se ją kupie no i przeszłem gothica 2 noc kruka tez supcio giera!! Tera gram w woormsy forts oblezenie MAcie ja jesli tak odpwowiedzcie bo gira jest najlepsza z wszystkich czesci wormsów!! a to obrazek 50 centa supcio zioom

[...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 17:12, KrzysztofMarek napisał:

Niemożliwe. To JA jestem ten, rzekomo Bezimienny i dobrze wiem, jak mam na imię. I nie
będę zmieniał płci!


- też mi się tak zdaje, że nasz Bezimienny nie ma imienia, bo każdy z graczy daje mu swoje imię...

A tu dwa nowe artykuły o G 3 (po ang.):

http://pc.ign.com/articles/697/697758p1.html

http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3148971&did=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 20:17, Elwro napisał:

Nie no, jak na mój gust to taki a nie inny wygląd paska na dole jest jedynie tymczasowy...


Obyś miał rację, bo te okienka zupełnie nie pasują do tego co jest za nimi...
A te nowe screeny są przepiękne, cały Gothic, ani o jotę różnicy w stylu...czuje się że ten świat jest zamieszkany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować