Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2006 o 22:00, janosikPL napisał:

> Nie stawiaj proszę przy nazwie tej gry słów "Might and Magic"... to jest po prostu Dark
Messiah :P
wiesz teoretycznie to się tak nazywa :P i tak jakoś się tą nazwą posłużyłem :P
wybacz :P

Tak to się oficjalnie i prawnie nazywa, to fakt... ale Bóg wie, że to się tak NIE NAZYWA i nie chce, żebyśmy tak mówili :)

Wróćmy do tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:58, Monastor napisał:

To znaczy tylko, że jest dobry system walki... to nie hack and slash

Hack and slash''em jest za to diablo, w którym walka rozgrywa się w trybie kliknij i postać
walczy lub kliknij i wybucha cały ekran ;P ;)
Dla mnie hack and slash jest przede wszystkim wtedy, kiedy twórcy gry wyraźnie nie mają pomysłu
na grę i zapychają wszystko walkami, które się nad wszystko wybijają.

W Gothicu możesz przejść między miastami i zabić po drodze dwa ścierwojady + trzech krwiopijców...
za to w takim Fable możesz w drodze z jednego miasta do drugiego wytłuc 300 przeciwników...
do tego wszystkich takich samych :P W tej grze dochodzą jeszcze na przykład idiotyczne respawny,
to znaczy... wszystko odnawia się kiedy tylko opuścisz mapę


LOL to co ty chcesz, mortal combat w Gothicu ^^? Low kick, high kick itd. ~~? Skoro jest tak, ze nacisniesz lewa strzalke i atak i macha w inny sposob mieczem niz prawa strzalka i atak to chyba wlasnie jest ta dynamika, dla mnie pojecie hash&slash to wysoka dynamika rozegrania walki, a mass monsters swoja droga, mi to rybka czy malo paskuctw czy mass :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:39, Radament napisał:


> > Poza tym uwielbiam hash&slash > ale żeś wymyślił z tym h&s :P
No to jak niby jest w Gothic''u to nie jest hash&slash ?

wiesz dla mnie h&s to takie coś jak w MU albo sacred, klik i bijesz...a nie kombinacja klawiszy, bloki, uniki

Dnia 27.03.2006 o 21:39, Radament napisał:

> co do systemu walki hit za hit to mi nic nie wiadomo (nie wiem czemu, ale nie zauważyłem
tego
> w morrowindzie:P), ale to raczej kiepawe :P
Nie widziales chwilowej przerwy miedzy atakami ? bo ja tak i to mnie wkurza :/

możliwe, ale ja to sobie tłumaczyłem, że mi się komp tnie :P bo sprzęcior roku to to nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 22:06, Radament napisał:

LOL to co ty chcesz, mortal combat w Gothicu ^^? Low kick, high kick itd. ~~? Skoro jest tak,
ze nacisniesz lewa strzalke i atak i macha w inny sposob mieczem niz prawa strzalka i atak
to chyba wlasnie jest ta dynamika, dla mnie pojecie hash&slash to wysoka dynamika rozegrania
walki, a mass monsters swoja droga, mi to rybka czy malo paskuctw czy mass :/

Więc masz zupełnie inne pojęcie o terminie hack and slash niż cała reszta świata ;]

Dynamika to co innego i jest dobra... a hack and slash to złooo ;>

@ janosikPL
>wiesz dla mnie h&s to takie coś jak w MU albo sacred, klik i bijesz...a nie kombinacja klawiszy, bloki, uniki
Tak właśnie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 22:12, Radament napisał:

OK ty czym wkoncu jest to o czym mowie ? Jesli to nie hash& slash to co ?

To nie ma chyba żadnej konkretnej nazwy... Ja na to mówię "dynamiczny system rozgrywki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 22:12, Radament napisał:

OK ty czym wkoncu jest to o czym mowie ? Jesli to nie hash& slash to co ?

nazwijmy to rozbudowanym systemem walki w grze RPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 22:13, Monastor napisał:

> OK ty czym wkoncu jest to o czym mowie ? Jesli to nie hash& slash to co ?
> > To nie ma chyba żadnej konkretnej nazwy... Ja na to mówię "dynamiczny system rozgrywki" :P

To ja chce taka gre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe odpowiedzi twórców Gothic 3, tym razem odpowiedzi udzielił Michael Hoge z PB, nie mam czasu ich tłumaczyć, zajrzyjcie sobie na polską stronę, nowe odpowiedzi będą po ww. nazwiskiem:
http://www.gothic.phx.pl/gothic3/infopage.php?id=13#mike_hoge_new

P.S. Podobno niezła bieganina jest ostatnio w siedzibie Piranha Bytes (wedle info z forum JooWoD) - może dlatego, że przygotowują się do targów E 3 w maju? Hmmm...(niby trochę za wcześnie na to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2006 o 18:07, verbum napisał:


P.S. Podobno niezła bieganina jest ostatnio w siedzibie Piranha Bytes (wedle info z forum JooWoD)
- może dlatego, że przygotowują się do targów E 3 w maju? Hmmm...(niby trochę za wcześnie na
to)

A niech cie szlak,wyprzedziłeś mnie:)

Od siebie tylko dodam że ostatnio gra została zaprezentowana dziennikarzom z całej Europy.Ponoć efekty pogody i wody zrobiły na nich ogromne wrażenie.Informacje niedługo mają zostać zaprezentowane w czasopismach komputerowych.

Kiedy wychodzi nowe CDA ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:17, Darkstar181 napisał:

Kiedy wychodzi nowe CDA ? :))



już wyszło :) pełna wersja Gothic I PL ;] Splinter Cell PL i jakaś tam nawalanka 2D demo Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2 i inne demka CDA ma 10 urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Na forum JooWoD pojawiła się właśnie relacja z tej prezentacji Gothica 3 we Wiedniu, jest tam też paczka zdjęć do pobrania, ale nie polecam jej za bardzo bo przedstawiają w dość kiepskiej jakości kilka fotografii z pokazu walki...(ale nie z gry, ale z pokazu walki na tym spotkaniu)
Mam nadzieję*, że owe relacje w czasopismach komputerowych będą bardziej szczegółowe...

*raczej płonną, bo prawdopodobnie to samo będzie

P.S. Darkstar 181 - nie zwracaj uwagi na mój podpis, nie jest on skierowany akurat do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 14:59, Milteen napisał:

To fani GI sie uciesza - (ci co nie maja 1 czesci) :)


Wszystko pięknie, ładnie tylko dlaczego co chwile wywala gre do windowsa.Czyżby podali gre z jakimś błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 23:40, UMC.Hugo napisał:

> Kiedy wychodzi nowe CDA ? :))


już wyszło :) pełna wersja Gothic I PL ;] Splinter Cell PL i jakaś tam nawalanka 2D
demo Władca Pierścieni Bitwa o śródziemie 2 i inne demka CDA ma 10 urodziny :D


Nie zrozumiałeś aluzji.Chodziło mi o następne, bo prawdopodobnie CDA też na tym pokazie było i jakąś zapowiedź pewnie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 17:12, Milteen napisał:

> > jaki masz windows?
> xp profesjonal

zreinstaluj gre i zainstaluj ponownie....

tak zrobiłem i to samo,hm... a może to przez to że używałem sejwów z pierwszej instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować