Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2005 o 23:20, DARO GOTHIC napisał:

Gothic 3 będzie genialny 5 razy większy świat , cudowne grafika , nimożliwa grywalność ...... chwała niech
będzie rybom
!! ( kto się nie domyśli o co chodzi mosrze sięuznać za tępotę :) )


Dzięki :) Cudowne być tępota w imię nimożliwej grywalności! :)

PS. Oby starczyło im ikry, bo właśnie z powodu Gothica kupiłem Fallouty, IWD, Baldursa, Morrowinda i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 08:45, DEViANCE napisał:

Nie wiem jak Wy, ale ja nie chcę by wyjawiali imię bezimiennego. Tak było od początku, teraz i na wieki wieków. Amen.


Ja tez jestem takiego samego zdania! I napewno tak bedzie bo jak w II smok ozywieniec powiedzia ze jak ja nie mam imienia tak ty tez nie masz imienia to nie sadze by w III naruszyli ta zasade ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 08:45, DEViANCE napisał:

Nie wiem jak Wy, ale ja nie chcę by wyjawiali imię bezimiennego. Tak było od początku, teraz i na wieki wieków. Amen.


Boisz sie ze moze okazać się malo dostojne jak na wybranca Innosa? Np. Gienek, Heniek albo Zdzichu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 10:48, Lucek napisał:

> Nie wiem jak Wy, ale ja nie chcę by wyjawiali imię bezimiennego. Tak było od początku, teraz i na wieki wieków. Amen.


Boisz sie ze moze okazać się malo dostojne jak na wybranca Innosa? Np. Gienek, Heniek albo Zdzichu ;)


Wiecie - ta gra jednak elementy humorystyczne jakieś ta mam :]. Wiadomo, że każdy bohater musi się nazywać Lothar, Mordred (w przypadku złego), Arthur czy jeszcze bardziej patetycznie.

Ja bym skłaniał sie jednak bardziej w wersje Pratcheta, który opisują miecz mówił, że miecz wyróżniał się tym, że nie był magiczny nie był artefaktem - był całkiem zwyczajny i wyrastały po nim bąble :]. Po tak dużej dawce tych wszytskich magiczności, "Żądełek", "Mithrilów" i takich tam rzeczywiście coś zwtyczajengo robi wrażenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe wymagania to mega przegięcie! "do grania potrzebny będzie Athlon 64 3000+ lub Pentium 4 2,8 GHz, 1 GB RAMu i karta graficzna GeForce 6800 GT / Radeon X800 Pro...

A i taki sprzęt nie pozwoli na cieszenie się wszystkimi detalami! Do tego ma być potrzebna karta klasy GeForce´a 7800 GT/GTX."
. Ciekawe te wymagania minimalne bo jeżeli to są minimalne to zalecane pewnie będą jakieś procki dwurdzeniowe i 2GB ramu. Powiem tylko tyle: Piranha Bytes weście się za pożądną optymalizację a nie windujcie wymagań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 08:45, DEViANCE napisał:

Nie wiem jak Wy, ale ja nie chcę by wyjawiali imię bezimiennego. Tak było od początku, teraz i na wieki wieków. Amen.

Oni sami nie więdzą jak ma na imię. Nazwali go bezimienny, żeby było ciekawie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:17, Vidmol napisał:

www.gothic.phx.pl
Wypasiona stronka o gothicu.
Czytałem to jakiś czas temu więc będziesz musiał się doszukać.


miejmy nadzieje ze nie zmniejsza gothica do 1dvd (to troche malo) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:44, shrekinator napisał:

Panowie niech mnie ktośoświeci to za takiego kompa ile trzeba dac w wersji z kartą gf 7800

Wiesz, to zależy od tego, co jeszcze w TYM kompie bedzie. Jeśli pójdziesz na maxa, to, bez monitora, powinieneś zmieścić się w 11000zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Do kart graficznych

Powtórzę czyjeś zdanie z topicu o Oblivionie - najpierw poczekajcie na grę i zobacznie czy będzie wam chodzić, a ew. potum dokupujcie sprzęt. Zawsze można mieć w pogotowiu uzbieraną kasę i wydać na lepszy element.

W styczniu są wyprzedaże sprzętu, wiec może trafić się bardzo tanio.
A poza tym, jak wiadomo, ceny wielu elelemntów spadają - więc nie śpieszcie się, ani nie panikujcie.


A najbardziej to mnie dziwi reakcja ludzi na tak wysokie wymagania - wszyscy wiedzą, że grafika śliczna, świat ogromny, ale o tym, że to niesie za soba potrzebę odpowiednich narzędzi, wszyscy zapomnieli :].

Zresztą nie trzeba mieć wszytskiego na max''a - ja przechodziłem pierwszy raz Gothica I na 80% i mniej niż srednich detalach, a G2 na kiepskiej szczegółowości świata i 60%/40% widoczności - czasami leciutko cięłło, ale grać się całkowiecie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 15:03, Backside napisał:

Co Do kart graficznych

Masz rację. Morrowinda przechodziłem na Celeronie 1,8 z Radeonem 8500. I jakoś się dało. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. A co będzie za pól roku...(bo wcześniej nie wyjdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 15:26, Milteen napisał:

Wszystko zalezy od psychiki gracza.... jezeli bedzie chcial grac na full to i tak zagra nawet jesli mu bedzie cielo :]


To psychika czy poziom rozpuszczenia ogólnego lub przez dotychczasowe osiągi kompa :] ?

Ja, owszem, lubię grać (chyba jak każdy) w full-opcję, ale jakoś przeboleję jak będę musiał zrezygnować z części ustawień, zakładając, że grafika nadal będzie wyraźna i przyjemna (w w/w G1 grałem 2 lata po jego premierze, na niskich ustawieniach i nie przypominam sobie, żeby mnie "odpychał")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować